Κληρωση ενισχυτη DIY ....

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.728
Reaction score
7.510
Ωπ....ζωη σε σας βρε Γιαννη και σε ολη σας την οικογενεια ρε φιλε......δυσκολα πραγματα αυτα παντως.....δεν περνανε και δεν ξεχνιονται!!!!!!!
 

east electronics

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.242
Reaction score
1.107
Γιαννη κανενα απολυτως προβλημα φροντισε την οικογενεια σου και τιποτα αλλο . Ολα τα υπολοιπα μπορουν να περιμενουν .

Φιλικα
Σακης Πετροπουλος
 

Μηνύματα
94
Reaction score
49
Καλησπερα και απο εμενα.
Μιας και τον ενισχυτη τον ακουγα ολο το ΣΚ που μας περασε ας γραψω και εγω τις εντυπωσεις μου>
Λοιπον τα πριμα του μου φανηκαν εξαιρετικα και μου εκανε τρομερη εντυπωση, οι μεσαιες γλυκες αλλα λιγο θαμπες. Τωρα το χαμηλο ηταν καλο και ειχε και ογκο, δεν ηταν ομως στακατο ηταν ελαφρως πλαδαρο.
Αλλα ηταν πανω σε 4ομο ηχειο με 4 οχταρια..και ομως τα επαιξε υποδειγματικα και απο εντασεις μια χαρα.
Αυτο που δεν εκανε καλα για εμενα ητανε ο διαχωρισμος οργανων αλλα ισως οτι δεν ηταν dual mono.
δεν ξερω τι θα εκανε αν ειχε 2 350αριδες μετασχηματιστες.
Και κατι ακομα ανεβασε τρελες θερμοκρασιες.
Για ενα ηχειο βασης και ευκολο σχετικα νομιζω θα ηταν τρελο vaule for money αλλα και στον ηχο.
Και καταλαβα οτι ολοι σχεδον οι ενισχυτες παιζουν σχεδον το ιδιο μιας και ειχα αλλους δυο ενισχυτες ακριβοτερους απο του Σακη και εκανα συγκρισεις, καπου μου αρεσε ο ενας καπου μου τα χαλαγε ο αλλος ο αλλος ειχε τρομερη οδηγηση και παει λεγοντας. ...
 

east electronics

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.242
Reaction score
1.107
Φιλες και Φιλοι που ειχατε την καλωσυνη να κανετε μια συμμετοχη σε αυτο το νημα σας ευχαριστω παρα πολυ . Απο οτι δειχνει το εγχειρημα δεν ειχε την αποδοχη που περιμενα .

Οποτε εφοσον ο ενισχυτης υπαρχει ακομα και η αρχικη μου προθεση ηταν να δωριστει σε καποιο μελος του φορουμ θα ηταν κριμα να καθεται στο εργαστηριο αχρηστος .

Ζητω την αδεια σας σε συνεργασια με την διαχειριση να κλεισουμε αυτο το νημα , να παρουμε απο αυτο μονο τα χρησιμα δλδ την περιγραφη και ορισμενες κριτικες και να δημιουργησουμε ενα νεο που θα ειναι μια απλη κληρωση αναμεσα στα μελη χωρις να ειναι απαραιτητη η ακροαση για συμμετοχη στην κληρωση .

Αν καποιος εχει καποια αντιρηση καλο θα ηταν να την γραψει εδω .

ΚΑλες Γιορτες σε ολους
Φιλικα
Σακης Πετροπουλος
 

Μηνύματα
1.065
Reaction score
1.116
Δυστυχώς άργησα να ανακαλύψω αυτό το νημα ..
Τελικά ποιος τον είχε κερδίσει ? Και ποιες οι εντυπώσεις ..
 

east electronics

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.242
Reaction score
1.107
Το νημα εχει "ψοφησει" κανεις μας δεν ασχοληθηκε παρα περα ...αλλα χριστουγεννα ειναι ο ενισχυτης υπαρχει για κατσε να το αναθερμανω απο αυριο ...

Φιλικα
Σακης Πετροπουλος
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.963
Reaction score
20.484
Το νημα εχει "ψοφησει" κανεις μας δεν ασχοληθηκε παρα περα ...αλλα χριστουγεννα ειναι ο ενισχυτης υπαρχει για κατσε να το αναθερμανω απο αυριο ...

Φιλικα
Σακης Πετροπουλος
Σάκη, με την ευκαιρία της πιθανής επαναδραστηριοποίησης του thread, έχε υπόψη σου κι αυτό το thread.
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.351
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top