Roksan Radius 5 - Συμβουλές για ρυθμίσεις

Μηνύματα
4.219
Reaction score
2.247
Το πικαπ είναι ένα κοσμοτέχνημα με την θέση του στο σαλόνι, με άριστο WAF, χωρίς όμως να έχει υποσκελίσει την εργονομία για χάρη της κομψότητας. ΙΜΗΟ δεν είναι για σκληρή χρήση
 

Μηνύματα
1.234
Reaction score
324
Πάντως λέω να του κάνω σκληρή χρήση και όσο βγάλει :p Στα αυτιά μου ακούγετε υπέροχα, μπορεί να ειναι και ψυχολογικό αλλά προτιμώ να ακούω μουσική από πικάπ όταν θα πω ότι θα κάτσω να ακούσω μουσική παρά ψηφιακά :)
 


Μηνύματα
1.234
Reaction score
324
Παιδιά το πικάπ μιλάμε παίζει τέλεια! Ευχαριστίεσαι να ακούς μουσική. Μου αρέσει αρκετά πόσο όμορφα μου ακούγετε. Thx για άλλη μια φορά τον GeoVaz για την απίστευτα καλή ρύθμιση που του έκανε!
 

Μηνύματα
1.234
Reaction score
324
Και μετά από μήνες για άλλη μια φορά να ευχαριστήσω δημόσια τον GeoVaz. Μιλάμε έχει ρυθμίσει το πικάπ τέλεια!! Ακούω και αγοράζω συνέχεια βυνίλιο αυτούς τους δύο μήνες και το πικάπ παίζει τέλεια και ακούγετε υπέροχα. Μιλάμε υποκλίνομαι στην εμπειρία του. Απλά φοβερός!
 

dcure

Επαγγελματίας
Μηνύματα
763
Reaction score
349
Εύγε άξιζε ο κόπος!Πρόσεχε μόνο τις κόπιες όχι reissue & remastered είναι σε λάθος δρόμο!
 

Μηνύματα
1.234
Reaction score
324
Πάντα καινούργιο βινύλιο παίρνω από καινούργια συγκροτήματα και νέες δουλείες. Πήρες και εσύ roksan? Αν ναι για πες μου τις εντυπώσεις σου :) και με τι κεφαλή το έχεις.
 

dcure

Επαγγελματίας
Μηνύματα
763
Reaction score
349
Είναι φίλου ,μου το έφερε για ρύθμιση και φοράει Grado Prastige Gold,οι εντυπώσεις είναι άριστες!
 

Μηνύματα
1.234
Reaction score
324
Γιατί μου κάνει ένα σαν γρέζι στις ψυλές σαν να ξίνει αλλά σε ορισμένα βυνίλια και σε συγκεκριμένες συχνότητες? Είναι από το πικάπ γιατί τα ίδιο κομμάτι το άκουσα και από ψηφιακό και δεν το έκανε αυτό.
Σε μερικά κομμάτια το κάνει εντονότερα.
 


Μηνύματα
1.234
Reaction score
324
μήπως είναι από πουθενά αλλού το έχετε αντιμετωπίσει και εσείς σε βινύλια?
 


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Γιατί μου κάνει ένα σαν γρέζι στις ψυλές σαν να ξίνει αλλά σε ορισμένα βυνίλια και σε συγκεκριμένες συχνότητες? Είναι από το πικάπ γιατί τα ίδιο κομμάτι το άκουσα και από ψηφιακό και δεν το έκανε αυτό.
Πιπέρι στο στόμα.....:p :laugh:

ΥΓ. Εάν δεν στο έκανε παλιά... έλεγξε τις ρυθμίσεις....
 
Last edited:


Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top