Ενεργά Ηχεία Tannoy Reveal 501A

Μηνύματα
1.063
Reaction score
737
Πωλούνται τα του θέματος, δεύτερο χέρι (ανήκαν στον Αλέξη τον ep4nder) συνολικής λιγοστής χρήσης περίπου 2 ετών. Σε άριστη κατάσταση λειτουργικά και αισθητικά. Το διαδίκτυο είναι γεμάτο με υπερθετικές κριτικές για την απόδοση τους.

Τα ηχεία παίζουν όντως εξαιρετικά, πλην έχουν μέσα ολοκληρωμένο και όχι τελικό ενισχυτή (έχω και σχετική διευκρινιστική αλληλογραφία με την Tannoy) και τώρα που πήρα dac που θέλω να χρησιμοποιώ με την οικεία ενεργή προενίσχυση του, θα πέφτει ο ένας προ πάνω στον άλλο, με -υποθέτω- φασαριόζικα αποτελέσματα.

Οπότε προτιμώ να φύγουν έναντι 130 ευρώ (στον Σκρουτζ έχουν περίπου 200, η αναγραφόμενη από τα καταστήματα τιμή είναι ανά τεμάχιο) ή αν κάποιος επιθυμεί ανταλλαγή με άλλα ενεργά της προκοπής με τελική ενίσχυση στα εντόσθια τους, ευχαρίστως να το συζητήσουμε. 20141023_075701.jpg 20141023_075718.jpg 20141023_075728.jpg
 
Last edited by a moderator:

Μηνύματα
1.063
Reaction score
737
Πωλούνται τα του θέματος, δεύτερο χέρι (ανήκαν στον Αλέξη τον ep4nder) συνολικής λιγοστής χρήσης περίπου 2 ετών. Σε άριστη κατάσταση λειτουργικά και αισθητικά. Το διαδίκτυο είναι γεμάτο με υπερθετικές κριτικές για την απόδοση τους.

Τα ηχεία παίζουν όντως εξαιρετικά, πλην έχουν μέσα ολοκληρωμένο και όχι τελικό ενισχυτή (έχω και σχετική διευκρινιστική αλληλογραφία με την Tannoy) και τώρα που πήρα dac που θέλω να χρησιμοποιώ με την οικεία ενεργή προενίσχυση του, θα πέφτει ο ένας προ πάνω στον άλλο, με -υποθέτω- φασαριόζικα αποτελέσματα.

Οπότε προτιμώ να φύγουν έναντι 130 ευρώ (στον Σκρουτζ έχουν περίπου 200, η αναγραφόμενη από τα καταστήματα τιμή είναι ανά τεμάχιο) ή αν κάποιος επιθυμεί ανταλλαγή με άλλα ενεργά της προκοπής με τελική ενίσχυση στα εντόσθια τους, ευχαρίστως να το συζητήσουμε. View attachment 40499 View attachment 40500 View attachment 40501

120 ευρώ ...
 



Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • spylab
    Shalom
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.591
Μηνύματα
2.866.890
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top