M-Audio Studiophile AV40

Μηνύματα
304
Reaction score
433
Πωλούνται τα ηχεία του τίτλου σε άριστη κατάσταση. Κουτιά δεν υπάρχουν. Είναι αγορασμένα πριν 3 χρόνια και παίξανε τον ένα χρόνο ελάχιστες ώρες.
Τα τελευταία δύο χρόνια είναι στην ντουλάπα και πραγματικά λυπάμαι να τα βλέπω να κάθονται.
Φωτό δε μου είναι εύκολο να ανεβάσω τουλάχιστον τώρα, αλλά μιλάω για άριστη κατάσταση.

Τα δίνω στα 80 ευρώ. Παρακαλώ σοβαρές προτάσεις μόνον. Δε χρειάζομαι τα χρήματα και ούτε θέλω να το σκοτώσω. Οποιος πραγματικά ενδιαφέρεται βρίσκομαι κέντρο Αθήνα, ας επικοινωνήσει μέσω πμ να κανονίσουμε να τα δει και να διαπίστωσει οτι είναι πραγματικά άθικτα.

Ευχαριστώ.

https://www.skroutz.gr/s/348877/M-Audio-Studiophile-AV40.html
 

Μηνύματα
121
Reaction score
7
Καλημέρα!! Σε ενδιαφέρει να σου δώσω τα studiophile AV20 να τα χρησιμοποιήσεις κάπου αλλού και να μου δώσεις ανταλλαγή τα AV40 που πουλάς και την διαφορά χρημάτων εγώ;
 

Μηνύματα
304
Reaction score
433
Καλημέρα!! Σε ενδιαφέρει να σου δώσω τα studiophile AV20 να τα χρησιμοποιήσεις κάπου αλλού και να μου δώσεις ανταλλαγή τα AV40 που πουλάς και την διαφορά χρημάτων εγώ;
οχι φιλε μου θελω απλα να τα πουλησω για να μη σκονιζονται τσαμπα στην ντουλαπα... δε με ενδιαφερει αλλο ηχειο
 



Μηνύματα
304
Reaction score
433
παιδιά αποσύρεται η αγγελία. τελικά δε δουλεύουν και τόσο άριστα όπως νόμιζα οπότε....
 

east electronics

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.242
Reaction score
1.107
Οκ ενδιαφερομαι εγω για αγορα οπως ειναι αρκει να μην ειναι κατεστραμενα τα μεγαφωνα
 


Staff online

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.337
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top