Ποιο SVS κι από πού;(Sub βρήκα τελικά.Σπίτι που θα βρω;)



melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.818
Reaction score
40.984
τι να κάνουμε, ο Βασίλης έχει γυναίκα που...'την ακούει στα χαμηλά' :laugh::laugh::laugh:

αφήστε τον surfdrifter να driftάρει όπως θέλει, που έχετε κάτσει με ανοικτό το στόμα σε κάθε στροφή και την ουρά να κουνιέται πέρα-δώθε...ουστ κοπρόσκυλα :D
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Ναι, μωρε τα κορακια! Περιμένουν πως και πως να περασει το διμηνο για να πουλησω! Αντιπροσωπος της svs κατηντησα!

Αλλα, δεν θα τους περασει. Θα μεινω τουλαχιστον 6 μηνες με το pb13! Δεν εχει μεγαλυτερο μοντελο η svs, οποτε...

Btw, το pb2000 δεν καλιμπραριστηκε ποτε...
 




Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
η Μελινα μας παιζει απο 16hz και ωραια με ενα svs pb-2000....:)

View attachment 40574
Μια χαρά! Εγώ θέλω να δοκιμάσω στo 16hz mode και στο "ανεπίσημο" 10hZ με τα 2 ports κλειστα και sealed mode στα settings, ετσι να δω πως ακουγεται!

Ο Βασιλης εχει 3+1 λατρεμενη, ζηλευω και αντιγραφω οσο δυναμαι..
αληθεια δοκιμασατε καμπυλη με τσιμπημενα κατω απο τα 25?
Tι έννοείτε με το 3+1;
 




Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Εντάξει, αυριο παραλαμβάνω.... τα ποδαράκια του sub που παράγγειλα 5 μερες μετά το ιδιο το subwoofer! Το subwoofer ειναι ακόμα άφαντο, με ΑΓΝΩΣΤΗ ημερομηνια παράδοσης, γιατι δεν ξέρουν ακόμα αν θα έρθει μέσω Αυστρίας απευθείας ή θα περάσει και απο Βουλγαρία. Μου είπε την άλλη Τριτη, μια κυρια στο τηλέφωνο, πιθανόν. Δλδ, πάμε στις 3 βδομάδες παράδοσης! Η Lsound.eu απο την πλευρά της μου είπε πώς κοιτάνε να άλλάξουν carrier γιατι έχουν συχνα τέτοια θέματα με την Schenker.

Μεγάλη τρολιά να έχω τα ποδαράκια μονο! Μου φαίνεται θα το στειλω πίσω να πάρω Rythmik, μαζί με τον Spylab ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.345
Reaction score
30.724
Περιεργο που δεν εισαγει κανενας rythmic στην ευρωπη...
Αν κανανε απο 1300$ 1300 ευρω οπως τα PB (2000$ σε 2000 ευρω)
νομιζω θα τα πηγαιναν καλα .
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.818
Reaction score
40.984
Περιεργο που δεν εισαγει κανενας rythmic στην ευρωπη...
Αν κανανε απο 1300$ 1300 ευρω οπως τα PB (2000$ σε 2000 ευρω)
νομιζω θα τα πηγαιναν καλα .
μια απορία, αν πάθει κάτι που το στέλνεις για επισκευή εντός εγγύησης;
 

Μηνύματα
504
Reaction score
228
Μπορεί να σου στέλνει η εταιρία τα ανταλλακτικά και οδηγίες αντικατάστασης, δε νομίζω (πλην ελαχίστων ίσως εξαιρέσεων) να πρέπει να πάει όλο το sub πίσω Αμερική.
Και η L-sound κάπως έτσι δουλεύει με τα SVS αν πάθουν κάτι εντός εγγύησης.
Καλό είναι πάντως να το διευκρινήσει ο φίλος spylab.
 



Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Αν τέλει 10/11 θα παραλάβω υποτίθεται. Δεν με πειράζει όμως. Εχω τα ποδαράκια που παρέλαβα σήμερα!
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.595
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top