I'm proud to be gay


MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
Έ! τι μ' αυτό? όλες οι π@υστ@ρες είναι περήφανοι που τον π@ιρν@υν! αυτό είναι γνωστό τις πάση!!! :p:p:p
Οι γονείς τους όμως, που κέρναγαν το χωριό επειδή έκαναν αγόρι, δεν ξέρουμε πόσο περήφανοι είναι!!!
 


Μηνύματα
8.982
Reaction score
12.388
Έ! τι μ' αυτό? όλες οι π@υστ@ρες είναι περήφανοι που τον π@ιρν@υν! αυτό είναι γνωστό τις πάση!!! :p:p:p
Οι γονείς τους όμως, που κέρναγαν το χωριό επειδή έκαναν αγόρι, δεν ξέρουμε πόσο περήφανοι είναι!!!
συκαλακι κερνουσαν στο καφενε του κουταλιου?:lol:
 


Μηνύματα
9.771
Reaction score
1.823
Εντυπωσιακή δήλωση από ένα τόσο δημοφιλή άνθρωπο. Σίγουρα το έκανε για λόγους marketing της εταιρίας κατά τη γνώμη μου. Δεν βγαίνεις έτσι να δηλώσεις τα προσωπικά σου πιστεύω όταν εκπροσωπείς μια τόσο μεγάλη εταιρία.
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Εντυπωσιακή δήλωση από ένα τόσο δημοφιλή άνθρωπο. Σίγουρα το έκανε για λόγους marketing της εταιρίας κατά τη γνώμη μου. Δεν βγαίνεις έτσι να δηλώσεις τα προσωπικά σου πιστεύω όταν εκπροσωπείς μια τόσο μεγάλη εταιρία.
Κι εγώ αυτό νομίζω πρέπει να είναι.
Αν και ήταν κοινό μυστικό οι σεξουαλικές προτιμήσεις του Tim Cook,εδώ και πολύ καιρό.Στους φίλους της Apple τουλάχιστον!
 

Μηνύματα
3.738
Reaction score
2.875
Cook was first profiled as

the "most powerful gay man in Silicon Valley"

Σαν όνομα υπερ ήρωα ακούγεται
 


Μηνύματα
8.982
Reaction score
12.388
Αυτο που ο καθε πικραμενος βγαινει και δηλωνει-διαδηλωνει και καμαρωνει..με το τι κανει στο κρεβατι του..δεν μπορεσα να το καταλαβω..:thumbsdown:
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Ο Tim Cook δεν είναι ο κάθε πικραμένος κι αν είναι ας είχα κι εγώ έστω το 30% της πίκρας του!:D

Για λόγους marketing το δήλωσε ανοικτά πιστεύω,κάτι που όπως είπα πιο πάνω ήταν κοινό μυστικό εδώ και χρόνια!

Η Apple από παλίοτερα προσπαθεί να έχει μια διαφορετική προσέγγιση από τις άλλες εταιρίες στο ευρύ κοινό.
Προσπαθεί να περάσει ότι αντιπροσωπεύει και το εναλλακτικό κοινό,τις μειονότητες,ότι δεν κάνει κοινωνικούς αποκλεισμούς κλπ

Από την εποχή της καμπάνιας του Think Different έχει ξεκινήσει αυτό.

Αυτό ήθελε να τονίσει και ο Tim Cook επί της ουσίας και όχι να βγάλει προς τα έξω το τι κάνει στο κρεβάτι του.

Θαρραλέα κίνηση,απ'όποια σκοπιά και να το δει κανείς!:wink:
 

Μηνύματα
8.982
Reaction score
12.388
εεεεεεεε τωρα θα την πω την κακια μου...σαν marketing του κ@λου μου φαινεται..οπως και αν εβγαινε ο καθε μπιχτουλας διασημος και μας ελεγε τι κανει με τις γκομενες του...σαν τον χαχα τον δικο μας που βγηκε και ειπε οτι πηδηξε τη μιση αθηνα...
 

Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
εεεεεεεε τωρα θα την πω την κακια μου...σαν marketing του κ@λου μου φαινεται..οπως και αν εβγαινε ο καθε μπιχτουλας διασημος και μας ελεγε τι κανει με τις γκομενες του...σαν τον χαχα τον δικο μας που βγηκε και ειπε οτι πηδηξε τη μιση αθηνα...
:laugh::laugh::laugh:
:wink:
 


Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Το γέλιο δίνει ζωή!:D

Πάντως έτσι όπως το έθεσες,δε διαφωνώ καθολου και δεν μπορώ να πω τίποτα!:):thumbsup:
 


Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Πάντως ο...προβοκάτορας ο Melinas άνοιξε ωραίο θέμα,που ανανεώνεται συνεχώς και με πολλά και διαφορετικών απόψεων μέλη!:thumbsup:

Και μιας και εμφανίζεται συνεχώς στην κορυφή του TOP-10 των τελευταίων μηνυμάτων στο avsite,κάποιος guest ή μέλος που δεν το έχει διαβάσει βλέπει στο top-10 όλο το απόγευμα:I'm proud to be gay!
Τι θα σκεφτεί μου λέτε?

1.Οτι κάνουμε δηλώσεις υποστήριξης στον Tim Cook!
2.Οτι ανοίξαμε petition για να δηλώσουμε την περηφάνια μας!
3.Οτι το avsite είναι gay friendly!

:D:D:D
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.628
Reaction score
83.106
Η εταιρεία του απευθύνεται σε όλους που έχουν να διαθέσουν τα λεφτά που απαιτούνται για την αγορά των προϊόντων της. Το ποιόν τους είναι αδιάφορο.
 


Μηνύματα
29.073
Reaction score
23.098
ΤΟ ΒΡΩΜΙΚΟ ΤΗΣ ΥΠΟΘΕΣΗΣ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΜΑΡΚΕΤΙΝΚ......

ΔΗΛ ΓΙΑ ΤΟ ΧΡΗΜΑ......

ΠΩΣ ΤΟ ΛΕΝΕ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ ΜΟΥ ΝΑ ΔΕΙΣ......:)
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.174
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top