BLUES



Μηνύματα
2.001
Reaction score
4.059
Αthanasios Papapolitis/Bluesville Blues album
Χριστιάνα, χθες που ανακάλυψα το νήμα,έπεσα επάνω στο ποστ του ''eldiablo'' #380,το οποίο έβαλα να ακούσω και μου άρεσε!
Like... και συνεχίζω να ψάχνω το νήμα.Τι να διαλέξει κανείς και τι να απορρίψει;
Mέχρι που έπεσα επάνω στο δικό σου,με το ''bluesville blues'',του φίλου μου Θανάση Παπαπολίτη,του οποίου έχω όλα τα άλμπουμς απο τα χεράκια του,φρεσκότατα κατά την έξοδό του απο το στούντιο την κάφε φορά παρακαλώ!!:imtheking:
Εδώ να πούμε οτι ο άνθρωπος είναι αλλού!Ένας Θεός ξέρει τι υλικό έχει ανέκδοτο και τι πρόντζεκτς προς υλοποίηση ακόμα μέσα
στο μυαλό του.:o Τύφλα να έχει ο Frank Zappa:p.Ακόμη να πούμε οτι είναι ο μόνος δίσκος του που έχει φωνητικά,τα οποία έχει κάνει ένας άλλος φιλαράκος, ο Λευτέρης Τσακιράκης,ο οποίος απο την πλευρά του είναι μια άλλη ιστορία
.Τελευταία,με τον γιο του Θανάση στα τύμπανα,είχαν δημιουργήσει τους Lunatics (The Greek Pink Floyd Tribute Band)
(είναι αυτός με την καραφλίτσα :whistling:που τραγουδάει και παίζει κιθάρα)Εκεί σταμάτησα την εξερεύνηση του νήματος [αφού έκaνα ''like'' παρακαλώ (παραπονιάρα):oops:],για κάποια άλλη φορά,ενώ δεν σου κρύβω οτι ''εξεπλάγην ευχάριστα δια αυτη την ανακάλυψή σας αγαπητή'':thumbsup:
Την συνέχεια ήδη την γνωρίζετε!
 



















Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.668
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top