πρόβλημα με ηλεκτρική οθόνη

Μηνύματα
35
Reaction score
0
Καλησπέρα έχω πρόβλημα με το πανί έχει χαλάσει ξέρει κανείς τι μπορεί να γίνει κάποια αλλαγή οτιδήποτε. ......Ευχαριστώ πολύ
 

Μανώλης Κ.

Calibrator! Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.089
Reaction score
2.065
Καλησπέρα έχω πρόβλημα με το πανί έχει χαλάσει ξέρει κανείς τι μπορεί να γίνει κάποια αλλαγή οτιδήποτε. ......Ευχαριστώ πολύ
Όπως: Το πανί σαν πανί; Μηχανισμός; Μάρκα διαστάσεις;
 

Μηνύματα
35
Reaction score
0
Το πανί ήταν κρυσταλλικο βάφτηκε με σπρέι και πλέον είναι για πέταμα......διαστάσεις δεν θυμάμαι σε λίγο θα τον κοιτάξω που θα πάω σπίτι
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.151
Reaction score
93.263
Και πώς να διορθωθεί δηλαδή μετά το βάψιμο; Αλήθεια, γιατί βάφτηκε;
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443
Αν δεν επέστρεφε δε θα βλέπαμε εικόνα. :)
 

Μηνύματα
35
Reaction score
0
Αγόρασα ένα νέο προτζεκτορα και δεν έκανε για αυτό το πανί έκανε παντού αστεράκια απλά δεν έβλεπες τίποτα.
 


Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Δε θυμαμαι μαρκα. 126 ιντσεσ ειναι.
Προσπαθησε να γινεις λιγο πιο αναλυτικος γιατι δεν καταλαβαινουμε τιποτα
Πχ το πανι τι κερδος ειχε ?
126 ιντσες πανι δυσκολο 120 ή 130 .
Τι εννοεις ο προβολεας δεν εκανε γι αυτο το πανι ?
Ποιος ειναι ο προβολεας ? Τι εννοεις εκανε παντου αστερακια ?
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
μα αμα την εβαψες με σπρει την οθονη και την εκανες καραβοπανο τι αλλαγη να γινει φιλε μου?οταν ειδες ότι δεν σου κανει η οθονη επρεπε να παρεις το κατάστημα μηπως στην αλλαζαν,τωρα την κατεστρεψες.
 

Μηνύματα
35
Reaction score
0
Την είχα αποθήκευση πάνω από 2 χρόνια και αποφάσισα να το αρχίσω πάλι το άθλημα πήρα νέο προτζεκτορα PANASONIC PT AX200E και λέω μήπως γίνεται απλα να αλλάξω το πανί . ξέρω πως είναι άχρηστο.ο μηχανισμός δουλεύει μια χαρά το πανι λέω να αλλάξω.
 

Μηνύματα
12.991
Reaction score
8.347
πολύ εξειδικευμενη ερωτηση,παρε το καταστημα που την αγορασες και ρωτα αν πουλανε σκετο πανι να στο αλλαξουν,αλλα δεν νομιζω και σε κάθε περιπτωση κιαν γινεται,δεν νομιζω ότι θα γλυτώσεις κοστος,μαλλον πιο φθηνα θα σουρθει να παρεις καινουργια.Εκτος αν βρεις μεταχειρισμενο πανι φτηνα,σε καλη κατασταση,αλλα πρεπει ναναι ακριβως το ιδιο μέγεθος, και τεχνικο να στο βαλει,πολύ δυσκολα πραγματα.
 



Μηνύματα
35
Reaction score
0
Οταν πέφτει το φως αντανκλα σαν καθρέφτης μικρα μικρα κρυσταλ το θεμα μου δεν ειναι τι εκανε ομως αλα το πώς μπορώ να το αλλάξω όλο το πανί
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.443
Αυτό με τους κρυστάλλους το κάνουν πολλές οθόνες αν κάτσεις κοντά, κι όσο μεγαλύτερο κέρδος, τόσο περισσότερο φαίνεται.

Με τη συγκεκριμένη οθόνη είμαι σχεδόν βέβαιος οτι δε γίνεται τίποτα. Ακόμα κι αν έβρισκες πανί, δεν υπάρχει κάποιος να το τοποθετήσει ίσια.
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.309
Μηνύματα
2.858.053
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top