Benq w1070

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Ο γνωστος προβολεας με 250 ωρες στην λαμπα στο eco mode 6 μηνων και με εγγυηση 2,5 χρονια απο την Ελληνικη αντιπροσωπεια , με το τελευταιο firmware 1.08 περασμενο απο την CPI .
Υπαρχει η συσκευασια του και η αποδειξη αγορας .
Τιμη 600 Ευρω . 6937306752
 


Μηνύματα
879
Reaction score
1.145

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
http://www.digideli.gr/BenQ-W1070-DLP-13301

+89 ευρώ έχει καινούριος με 0 ωρες.. ;)
Θα πρεπει να γνωριζεις δυο πραγματα για τις τιμες στο skroutz
1) ολοι οι πωλητες δεν ειναι επισημοι αντιπροσωποι αρκετοι κανουν παραεισαγωγες και δεν καλυπτουν με εγγυηση Ελληνικης αντιπροσωπιας . Οι επισημοι αντιπροσωποι εχουν την αναλογη σημανση .
Εδω ειναι ενας επισημος μεταπωλητης http://market24.gr/index.php?id_product=188&controller=product&id_lang=2#.VG0RecldSsw
2) Τα προιοντα δεν ειναι παντα διαθεσιμα
Οπως βλεπεις στην πιο πανω καταχωρηση απο τον επισημο μεταπωλητη το προιον δεν ειναι διαθεσιμο διατιθεται κατοπιν παραγγελιας και εαν το ψαξεις λιγο ακομα θα δεις οτι δεν υπαρχει πλεον θα πρεπει να παρεις τον 1070 + στα 840 Ευρω .
Αλλα εσυ για ποιον λογο ενδιαφερεσαι θελεις να κανεις καποιου ειδους υποβαθμιση απο τον epson tw 9200w στον benq w 1070 ?

:offtopic: Και κατι ασχετο καλο θα ειναι οταν αγοραζουμε ενα μεταχειρισμενο αντικειμενο να ζηταμε την αποδειξη αγορας και μια υπευθυνη δηλωση απο τον πωλητη που να αναφερει οτι μας πουλησε το συγκεκριμενο προιον με τον συγκεκριμενο σειριακο αριθμο εναντι του συγκεκριμενου τιμηματος γιατι προσφατα ενας γνωστος βρεθηκε κατηγορουμενος για προβολεα που αγορασε.
Εαν ο πωλητης δεχτει ολα καλα εαν προκυψουν δικαιολογιες:hi:

Steve οπως θα δεις και απο αγγελια ζητησης που εχω το ενδιαφερον μου για τον Epson ηταν πραγματικο και ο μονος λογος που δεν ηρθα να τον δω ηταν γιατι μου ειπες οτι υπαρχει εντονο ενδιαφερον απο τεσσερα ατομα που ειδαν την αγγελια σε αλλο φορουμ
Θεωρησα λοιπον οτι δεν αξιζε τον κοπο να μπω στην διαδικασια ...
 
Last edited by a moderator:



Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Μ αρεσει στις αγοραπωλησιες μου να υπαρχει ενα πεπλο μυστηριου ετσι ελαχιστοι γνωριζουν ποσο αγοραζω και ποσο πουλαω μονον οι πολλοι στενοι φιλοι .
Βλεπεις οι μισοι εδω μεσα ειναι ζηλιαρηδες αλλοι τοσοι ειναι μαρτυραρηδες και εγω την αγαπω πολυ την γυναικα μου εχουμε και τεσσερα παιδακια δεν με παιρνει να χωρισω .:p
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Πέτρο αστειεύομαι από λάθος υπολογισμό στο offset το μισό κάδρο έπεφτε στο φωτιστικό έτσι αποφάσισα να τον πουλήσω .

Με την βοήθεια της μαθηματικής επιστήμης και την δύναμη της πειθούς η κυρά συμφώνησε ότι θα μας έρθει φθηνότερα να αλλάξουμε φωτιστικό από το να πουλήσω τον 1070 και να πάρω τον tw 9200 έτσι τον κράτησα και απέσυρα την αγγελία
 
Last edited by a moderator:


Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Κι εγώ περίμενα να ρίξεις την τιμή να τον πάρω!!
Μην στεναχωριεσαι η τιμη δεν θα κατεβαινε ...
Αλλωστε θα βρεις ευκολα κατι καλο γεματες ειναι οι αγγελιες ενας optoma 141 και ενας benq w5000 ειναι κοντα στα χρηματα που ζητουσα για ριξε καμμια ματια
 

Μηνύματα
12.853
Reaction score
10.071
Τον 5000 τον απέρριψα γιατί από τα 2.9 μέτρα που θα τοποθετηθεί (δεν μορεί να πάει πιο μακριά) δίνει μικρή εικόνα (60-72in)

Τον 141 επίσης για τον ίδιο λόγο αλλά και γιατί είναι χειρότερος απόν 1070.
 

Μηνύματα
2
Reaction score
0
Γιατι δεν κοιτάζεις και τον
EPSON EH-TW570 Projector - WXGA - HD READY - 3000 LUMENS
 
Last edited by a moderator:


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.586
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top