Ψαχνω για media player.

Μηνύματα
376
Reaction score
221
Αλλα εχω χαθει λιγο (μαρκες, δυνατοτητες,κλπ) . Δεν με ενδιαφερει να'χει σκληρο δισκο μεσα αλλα κι αν εχει το συζητω. Οπτικη εξοδο-hdmi κλπ νομιζω πως ειναι πλεον στανταρ. Αν εχει και lan-wifi για μελλοντικη συνδεση ακομα καλυτερα. Εαν και η τιμη κινειται στην επιφανεια του πλανητη Γη ακομα πιο καλυτερα....Α! και να ναι καλος μαθητης ,να διαβαζει δηλαδη ολο το format-ομανι που υπαρχει. Πιστευω να μη σας κουρασα ,απλα δεν εχω ασχοληθει με το αθλημα ξανα. Το τηλ. ειναι 6945362108. Ενοχληστε.....Thanksssss....
 

Μηνύματα
235
Reaction score
19
Καλησπέρα φίλε μου. Εάν δεν βρεις μεταχειρισμένο, γιατι δεν κοιτάς τις παλαιότερες εκδόσεις των Minix κατευθείαν από το site της εταιρείας ;
 
Last edited:

Μηνύματα
376
Reaction score
221
Δεν ειν' κακο..... Θα το ψαξω Κωσταντινε....Ειναι και το κοστος βεβαια. Ιδωμεν.
 

Μηνύματα
235
Reaction score
19
Εχοντας υπόψη το ζήτημα του κόστους το πρότεινα το minix. Εάν δεν αντέχεις το τελευταίο, πήγαινε σε παλαιότερα μοντέλα. Θεωρώ ότι κανουν τη δουλειά τους μια χαρά, εκτός εάν σε απασχολεί το ζήτημα της ποικιλίας των εξόδων. Δυστυχώς τα Minix έχουν μόνο HDMI.
 

Μηνύματα
376
Reaction score
221
Ζωντας σε μια κωλοεποχη οπου ολα αλλαζουν ( τα τεχνολογικα εννοω ) καθε 3 και λιγο που να βρει κανεις ευκολα ακρη ακομα και με τα media player , ανηψακια των υπολογιστων. Βγαινει κατι τωρα με το χ επεξεργαστη και μετα απο λιγο τσουπ! αλλος και παει λεγοντας....Απλα επειδη δεν εχω και τρελλες απαιτησεις ε, θα θελα ναχει βασικα οπτικη και hdmi και σχετικα συγχρονο cpu. Αυτα.....
 

Μηνύματα
235
Reaction score
19
Τοτε μάλλον θα πρέπει να στραφεις σε medeber ή AC Ryan κατευθείαν από τα site των κατασκευαστών, εάν δεν βρεθεί κατι μεταχειρισμένο, για να μην σου ξεφυγουν τα κοστολόγια πάνω από τα 180 ευρώπουλα. Εαν θελήσεις να ανεβάσεις λίγο την ποιότητα κοιτάς cloudmedia,Dune , φοβαμαι όμως ότι εκει θα αναστεναξει λίγο η τσέπη σου...
 

Μηνύματα
17
Reaction score
3
Εχοντας υπόψη το ζήτημα του κόστους το πρότεινα το minix. Εάν δεν αντέχεις το τελευταίο, πήγαινε σε παλαιότερα μοντέλα. Θεωρώ ότι κανουν τη δουλειά τους μια χαρά, εκτός εάν σε απασχολεί το ζήτημα της ποικιλίας των εξόδων. Δυστυχώς τα Minix έχουν μόνο HDMI.
Τα minix έχουν hdmi και οπτική έξοδο . έχω το minix x7 και το μηχάνημα τα σπάει!
 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.715
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top