Ηρθε και η ωρα του ηχου......

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Δύσκολο....δεν τα ήξερα,τα έμαθα από τον 'spylab' και από περιέργεια διάβασα αυτό....τι τό'θελα!!
εδω εισαι εσυ.....
Δυο Rythmik το ένα πάνω στ' άλλο πίσω απ' την κεντρική κολώνα του σαλονιού τα ήθελα.


Εύχομαι να μην τους αρέσουν. :D
αχορταγε........τα θες και αυτα βρε σκασμενο????????:laugh::laugh::laugh::laugh:
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.344
Reaction score
30.721
Ουτε εγω τα ηξερα απο τον eliot τα εμαθα :)
Ερωτηση : το db meter στο iphone το εχει δοκιμασει κανενας?, γιατι πρεπει να μην πιανει καλα <50
Status report : Το sub παιζει δυνατα ,χαμηλα και σφιχτα ! βγαζει αερα και βουητο και στα 10 hz ακομα αλλα
το θεμα ειναι να το μετρησουμε !
Ειδαμε war of the worlds και καταφεραμε να πεταξουμε την ταπα απο το δεξι woofer του 801 του elliot o_O!!!
Για να εκφρασω τον αποτροπιασμο μου εφυγα και μολις ελαβα email με τιλο <θυμα του rythmik>


Kαι μολις μου λεει οτι δεν ειναι ηχεια αυτα (για ολα τα ηχεια του) και οτι θα παρει jrt τα 215 και να πανε να μαμηθουνε ολα (συνολικα ολα τα ηχεια) ,και οτι τα 801 ειναι πολυ μικρα για το rythmik :o
και ηδη μιλαει με την jtr :lol: http://jtrspeakers.com/home-audio/noesis-215rt/
..to be continued.....
 


Μηνύματα
157
Reaction score
269
Δυο Rythmik το ένα πάνω στ' άλλο πίσω απ' την κεντρική κολώνα του σαλονιού τα ήθελα.


Εύχομαι να μην τους αρέσουν. :D
τι εγινε βρε??????το καψατε το γουφερ ????:hunter::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang::headbang:

ρε πατε καλα??????:o:o
Dust cover detachment. Driver is good
 





spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.344
Reaction score
30.721
Phantom.2013.1080p.BluRay.DTS.x264

Tnx για το tip

Εχω αδυναμια στα εργα με υποβρυχια ;) και λατρεια στις βομβες βυθου :D
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Ω ρε πληγές που ανοίξατε βραδιάτικο κάποιοι θα χάσουν τον ύπνο τους.....
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Phantom.2013.1080p.BluRay.DTS.x264

Tnx για το tip

Εχω αδυναμια στα εργα με υποβρυχια ;) και λατρεια στις βομβες βυθου :D
Ελα απο το σπιτι και φερε σκληρο δισκο με 90GB ελευθερα να σου δωσω το ultimate bass demo vol.1 & vol.2. Να το χαρει η ψυχη σου! Πολλες σκηνες απο ταινιες. Ολες οι κλασσικες σκηνες, μεσα ειναι
 





stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.296
Reaction score
5.248
Μα....αυτό είναι το ζητούμενο!
αααααα.....θα εχω να το λεω!!! το 2014 ηταν η χρονια του Subwoofer Revolution!!! ;) τετοια κεφια να κανετε με τα sub δε το περιμενα!! :p ενταξει εγω το πηρα αγκαλια και το εβαλα διπλα στο καναπε! :D Πρεπει να το παρω κ γω το αρχειακι!! και να ερθω σπιτι σου να δω το μελλον μου!! :geek:
 


Μηνύματα
1.985
Reaction score
765


εεεεερρρωωωωωτααααςςςςςς μμμμαααγγγιιιιικκκοοοςςς!!! :D:D
εναλλακτικα, μπορεις να φερεις απο αμερικα καπχοιο απ αυτα...σε λογικοτερες τιμες, αλλα με τον ιδιο περιπου "τσαμπουκα" :D:D

πχ...


edit : sorry και γω για το off topic...
 


abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.405
Reaction score
94.001
Ελα απο το σπιτι και φερε σκληρο δισκο με 90GB ελευθερα να σου δωσω το ultimate bass demo vol.1 & vol.2. Να το χαρει η ψυχη σου! Πολλες σκηνες απο ταινιες. Ολες οι κλασσικες σκηνες, μεσα ειναι

Στείλτο μου σε mail. :D
 


Τελευταια Μηνυματα

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.324
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top