Ηρθε και η ωρα του ηχου......



spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.344
Reaction score
30.719
Vlasis σε μερικες μερες θα μπορεις να το ακουσεις ......
Οι δοκιμες σημερα ακυρες γιατι ειμαι με κρυολογημα :cry:
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
τελικα ποιο να παρωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωωω??????????????:showingbiceps::showingbiceps::showingbiceps::showingbiceps:

:devilish::devilish::devilish::devilish::devilish::devilish::devilish::devilish:
Vlasi
Εγώ προτείνω να πας απο του Spylab να πάρεις το rythmik και τον Spylab φυσικά!! και να πάτε απο του Zizik
Εκεί θα σας περιμένει ο Κεφαλας μαζί με τον Zizk και θα γίνει της π.......ας το κάγκελο..........:p:D:focus:
Έτσι και μόνο έτσι θα πάρεις μια απόφαση και πιστεύω και παρά πολλά άτομα ακόμα!!!!!
Βέβαια μιλάω χωρίς τον ξενοδόχο αλλά δεν νομίζω να εχει πρόβλημα ο Zizikos ε Ziziko???
Αν το σκεφτείτε λίγο θα δείτε ότι θα κάνετε λειτούργημα βρε αδερφέ :tongue::drinks:
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
το οτι θα μας περιμενει ο Κεφαλας......αυτο ειναι για καλο????????:fuckyou::D:D:D:D
 



vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
ΤΕΛΙΚΑ........ποτε θα μαθουμε ποιο παιζει καλλιτερα??
το SVS η το Rythmik ?
ο κοσμος πρεπει να μαθει την αληθεια παλιοχαρακτηρες......πρεπει να βγουν ολα στον αερα.......ΣΥΝΤΟΜΑ!!!!!
 



vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Vlasi
Εγώ προτείνω να πας απο του Spylab να πάρεις το rythmik και τον Spylab φυσικά!! και να πάτε απο του Zizik
Εκεί θα σας περιμένει ο Κεφαλας μαζί με τον Zizk και θα γίνει της π.......ας το κάγκελο..........:p:D:focus:
Έτσι και μόνο έτσι θα πάρεις μια απόφαση και πιστεύω και παρά πολλά άτομα ακόμα!!!!!
Βέβαια μιλάω χωρίς τον ξενοδόχο αλλά δεν νομίζω να εχει πρόβλημα ο Zizikos ε Ziziko???
Αν το σκεφτείτε λίγο θα δείτε ότι θα κάνετε λειτούργημα βρε αδερφέ :tongue::drinks:
εσυ γιατι δεν θα ερθεις?
ξερεις κατι και δεν το λες?
μολογα τα βρε.............:fuckyou::):):roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 






vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Ε αφού είναι ο μετρ του είδους πια.... certified!!!!!:dance:
σεταρει και .....Rythmik δηλαδης?????
λεμε τωρα....αμα χρειαστει....και απο οτι ξερω μονο πρωι εεεε???????:smile::smile::smile::smile::smile::smile::laugh::laugh:
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.344
Reaction score
30.719
Και τα μικρουλια τα svs καλα ειναι ,τα παιρνεις και λιγο απο κριμα με το γουφερακι τους :tongue:, μια
χαρα γλυκουλια ειναι ......:taunt:

Το rythmik εχει ελπιδες για το κατι τις παραπανω αλλα απο δοκιμες τζιφος ,ελιπζω ο φιλαρακος μου
να μην κανει πολλες ζημιες :focus:

Το μεγαλο προβλημα ειναι οτι ημαστε και οι δυο λιγο πισω απο AV amps και τα demo μαλλον ειναι
ολα HD audio o_O

Αυριο που ελπιζω να ειμαι καλυτερα θα βγαλω και αλλες φωτο και βιντεο :thumbsup:
 
  • Like
Reactions: PPG

Μηνύματα
157
Reaction score
269
Ποτέ δεν είναι αρκετά τα γκάζια,,,
Όμως υπάρχει ένα σημείο καμπής από όπου έχουμε αρνητική επιστροφή και αποτέλεσμα.
Το κυριότερο και πιο δύσκολο είναι ο χώρος , διαστάσεις αναπλάσεις απορροφήσεις κτλ. Η διαύγεια με ισχύ είναι ΑΡΚΕΤΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΥΠΟΘΕΣΗ .
Για να σε ταυτιστούν το/τα rythmic θα πάρει αρκετό καιρό.
Πρώτη παρατήρηση ότι παίζει εξαιρετικά σε χαμηλές στάθμες και διαχέεται στον χώρο. Νομίζεις ότι είναι δίπλα σου.
Το story music / είναι ενδιαφέρον αν και δεν μου άρεσε η ιδέα small tha LR ΤΟ ΘΕΩΡΟ ΚΡΙΚΑ ΤΙΑ 801N
Toσ σύστημα μας είναι χωρίς κανένα eq ακόμη.
Πάντα έτσι άκουγα από το 1996 που έχω πλέξει με τα ADA.
Stay tuned
More to follow .....
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • xfader
    Segregation supporter

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.268
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top