Το καινουργιο μου original κομματι και βιντεο σολο κιθαρας :)

Μηνύματα
21
Reaction score
51
Ευχαριστω πολυ φιλε!Χαιρομαι που σου αρεσε ο συνδυασμος.Να περνας τελεια και ευχαριστω που το τσεκαρες! :)
 

Μηνύματα
21
Reaction score
51
Για χαρα σε ολους!

Αμα σας αρεσε η μουσικη μου μπορειτε πολυ ευκολα απο το link εδω κατω να γραφτειτε στο youtube καναλι μου για να μεινουμε σε επαφη και απο εκει και για να δειτε τα μελοντικα μου μουσικα βιντεο.

Σας ευχαριστω παρα πολυ για το support!!Το εκτιμαω απειρα! :)


http://www.youtube.com/subscribe_widget?p=sotosbakas
 

Μηνύματα
21
Reaction score
51
Γεια χαρά σε όλους!

Αυτο είναι το πρώτο μου original fingerstyle & percussive κομμάτι μου που είχα γράψει πριν λίγο καιρό και σκέφτικα να το μοιραστώ μαζί σας.
Το κομμάτι ονομάζεται "Ray of Hope" και είναι σύνθεση για σολο κιθάρα,χωρις overdubs.
Θα χαρώ πολύ να ακούσω τις γνώμες σας και ευχαριστώ πολύ που το τσεκάρετε!
Καλή συνέχεια σε όλους!

 


Μηνύματα
21
Reaction score
51
Ευχαριστώ που το τσέκαρες αδερφέ! Γράφω μουσική για την ακούνε όλοι όχι μόνο οι κιθαρίστες, οπότε σημαίνει πολλά για μένα ότι σου άρεσε. Thanks!:)
 
Last edited by a moderator:

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.875
Reaction score
20.366
@SotosOpeth: Θα σε παρακαλούσα να γράφεις με ελληνικούς χαρακτήρες και όχι με greeklish. Το τελευταίο σου post το διόρθωσα.

Επίσης: Πλάκα μας κάνεις; Στις 20 Ιανουαρίου 2014 είχες ανοίξει θέμα για το ίδιο τραγούδι. Ποιο το νόημα αυτού του thread; Μήπως για να μαζέψεις likes στο κανάλι σου στο YouTube;
 

Μηνύματα
21
Reaction score
51
Καλησπερα Wizzy.Σορυ για τα greeklish λαθος μου.
Το ειχα ξαναποσταρει ναι,ενα χρονο πριν και επειδη πιστευα οτι καποιος που δεν ειχε δει την δουλεια μου οπως ο adynaton πιο πανω μπορει να ενδιαφερεται το ποσταρα.Αυτο ηταν το σκεπτικο μου,οχι τα likes.
Μπορεις να το σβησεις αν θες,κανενα προβλημα.Καλη συνεχεια :)
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.875
Reaction score
20.366
Τα δύο threads ενώθηκαν. Δεν χρειάζεται να ανοίγεις καινούριο thread για να ανανεώσεις το ενδιαφέρον για τα τραγούδια σου.
 

Μηνύματα
290
Reaction score
140
Πανέμορφο το κομμάτι! Μπραβο σου!

Edit: Εφόσον πάει τόσος καιρός που πόσταρε το παιδί το ίδιο κομμάτι δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος για εκφράσεις του τύπου ΄΄πλακα μας κάνεις΄΄ . Για παράδειγμα εγώ δεν το είχα δει...
 

Μηνύματα
21
Reaction score
51
Finabro ευχαριστω!Χαιρομε που σου αρεσε η δουλεια μου και ευχαριστω που την τσεκαρες!
Ενιωσα την ταραχη του Wizzy αλλα δεν ηθελα να ταραξω κανεναν και ευχαριστω που ενωσες τα ποστ και δεν το εσβησες.
Καλη συνεχεια σε ολους! :)
 

Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.579
Γεια χαρά σε όλους!

Αυτο είναι το πρώτο μου original fingerstyle & percussive κομμάτι μου που είχα γράψει πριν λίγο καιρό και σκέφτικα να το μοιραστώ μαζί σας.
Το κομμάτι ονομάζεται "Ray of Hope" και είναι σύνθεση για σολο κιθάρα,χωρις overdubs.
Θα χαρώ πολύ να ακούσω τις γνώμες σας και ευχαριστώ πολύ που το τσεκάρετε!
Καλή συνέχεια σε όλους!

Φιλε μου το κομματι σου ειναι παρα παρα πολυ καλο.
Και σαν συνθεση πολυ ομορφη, και σαν "παιχτης" εσυ (κιθαριστας) μια χαρα σε βρισκω.
Ολοκαθαρες νοτες, καθαροτατο παιξιμο.
Μπραβο σου.
Μπραβο σου.

,
 

Christiana

Muzik
Μηνύματα
5.106
Reaction score
10.286
Πολύ όμορφη δουλειά.Μπράβο σου.

Και εγώ που το είχα ακούσει ξανά,χαίρομαι που το άκουσα ακόμα μια μετά απο τόσο καιρό.
Άλλωστε,δεν κάνει να ξεχνάει κανείς τα ωραία πράγματα.Πολύ καλά έκανες και μας το θύμισες.

Απο εκεί και πέρα,το αν θα συγχωνευθεί με το παλιό thread,είναι καθαρά
θέμα του moderator και ειναι σεβαστό.Δεν είναι θέμα κανενός όμως,ο λόγος που άνοιξες καινούργιο.

Έφυγα για like στο youtube.
 

wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.875
Reaction score
20.366
[...]
Edit: Εφόσον πάει τόσος καιρός που πόσταρε το παιδί το ίδιο κομμάτι δεν νομίζω ότι υπάρχει λόγος για εκφράσεις του τύπου ΄΄πλακα μας κάνεις΄΄ . Για παράδειγμα εγώ δεν το είχα δει...
Το ότι δεν το είχες δει, είναι ένα θέμα στο οποίο δεν μπορώ να κάνω κάτι - μακάρι να μπορούσα. Εάν ο SotosOpeth συνεχίσει να γράφει καινούρια τραγούδια και ανανεώνει το thread συχνά, πολύ ευχαρίστως να το μετονομάσω σε κάτι του style "SotosOpeth: Τα τραγούδια μου" και να το κάνω sticky για να μην "χάνεται" ποτέ από την πρώτη σελίδα και να το βλέπετε όλοι.

Το "πλάκα μας κάνεις" πήγαινε στο γεγονός ότι και στα δύο threads έγραψε ότι το τραγούδι το έγραψε "πρόσφατα" (τον Ιανουάριο 2014 - ΟΚ, το δέχομαι) και "πριν λίγο καιρό" (στο χθεσινό θέμα, 9 μήνες μετά το πρώτο θέμα). Οπότε, ναι, πλάκα μας κάνει; Εκτός εάν οι 9 μήνες προσδιορίζονται ως "λίγος καιρός" για τον SotosOpeth (και τον κάθε SotosOpeth, δεν έχω κάτι με τον άνθρωπο), οπότε πάω πάσο.

Στο κάτω κάτω, εάν δεν θυμόταν ότι είχε ανοίξει thread για το ίδιο τραγούδι, ας έκανε μια αναζήτηση είτε στα threads του forum είτε στα posts του από το profile page του, δεν είναι κάτι δύσκολο!

Υ.Γ.: Το τραγούδι είναι όντως πολύ ωραίο, εύχομαι στον SotosOpeth να γράψει κι άλλα, το ίδιο εμπνευσμένα και ποιοτικά.
 

Μηνύματα
21
Reaction score
51
Γιωργο Christiana και Wizzy σας ευχαριστω πολυ για ολα :)
Σημενει πολλα για μενα οτι σας αρεσει,ευχαριστω που το ακουσατε.
ΚΑλη μερα σε ολους ευχομε!
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.310
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top