Black Friday 2014 --> 28/11

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Εν όψει της Black Friday, την Παρασκευή 28 Νοεμβρίου, και του οργασμού προσφορών σε διάφορα προϊόντα στα ανα τον κόσμο sites, είπα να ανοίξω ένα νήμα στο οποίο να μπορεί ο καθένας μας να αναφέρει προσφορές που θα πέσουν στην αντίληψή του, σχετικές με τον δικάναλο και το head-fi.

Μιας και θεωρώ δύσκολο να μπορέσουμε όλοι μας να παρακολουθήσουμε την πληθώρα των προσφορών, ευελπιστώ να μοιραστούμε μεταξύ μας όσες μας φαίνονται πραγματικά ενδιαφέρουσες.

Αν η διαχειριστική ομάδα θεωρεί πως είναι λάθος το νήμα ή σε λάθος χώρο, ας προβεί στις κατάλληλες ενέργειες. Περισσότερο σαν ιδέα το ρίχνω στο τραπέζι.
Εγώ προσωπικά που ψάχνω μια καλή ευκαιρία σε ακουστικά, θεωρώ πως το νήμα θα μπορούσε να μου φανεί πολύ χρήσιμο.

:hi:
 


Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Μπορεί να είναι κι' άλλοι σαν εσένα που ντρέπονται... :D
Ρίξε ότι ξέρεις στην τράπεζα :geek:
 

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Α, και αν πέσει στον μάτι σας καμιά προσφορά σε Teac UD-H01 / Denon DA-300 / NAD D1050 για τον φίλο μου freaklight --> let us know!!! :p
 






xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.747
Reaction score
83.528
Η Black Friday στο Amazon, συγκριτικά με τη δυναμική του, είναι σαν πάγκος Πακιστανού σε τοπικό πανηγύρι.
 







wizzy

Music is our (Supernatural) friend!
Μηνύματα
13.965
Reaction score
20.485
amazon.com δεν στέλνει Ελλάδα
Λάθος. Το amazon.com στέλνει μια χαρά στην Ελλάδα. Υπάρχουν πωλητές μέσω του amazon.com ή/και συγκεκριμένα προϊόντα τα οποία δεν στέλνονται Ελλάδα.

Επίσης, υπάρχουν και λύσεις σαν αυτή που postαρε ο AriPetro.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.605
Μηνύματα
2.867.564
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top