Εκθεση Ηxos Εikona Show 2014




Nelsy

Ιεράπετρα
Μηνύματα
5.204
Reaction score
2.874
Πολύ ωραία...πηγαίνετε όλοι το Σάββατο και θα είμαι μόνος μου την Κυριακή να απολαύσω την Panasonic και τον '300' της Sony:p
 
  • Like
Reactions: PPG


east electronics

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.242
Reaction score
1.107
Ηχος Εικονα show 2014
Ξεκιναει και για φετος η εκθεση Hχος Eικονα Show οπου εκτος απο τα πολυ καινουργια και ωραια μηχανηματα που θα δουμε θα ειναι και μια πολυ καλη ευκαιρια να τα πουμε και να βρεθουμε .

Για το διημερο της εκθεσης θα βρισκομαι στο περιπτερο της Ultimate Audio σαν εξουσιοδοτημενο service της Advance Acoustic για την Ελλαδα πλεον .

Η συνεργασια με την Advance χτιζεται πανω στην πολιτικη της εταιριας η οποια οχι μονο ειδε τα θεματα ποιοτητας που προεκυψαν και φροντισε στις επομενες σειρες της να ανεβει αρκετα σκαλια πιο πανω αλλα και με την πολυ καλη της προθεση απο πλευρας ανταλλακτικων να υποστηριζει τα μηχανηματα της που ηδη εχουν σαρωσει την αγορα με πολυ φθηνα ανταλλακτικα , απολυτη διαθεσιμοτητα και γρηγορη παραδοση .

Απο την πλευρα της Ελλαδας η ευγενεια που χαρακτηριζει τους ανθρωπους της Ultimate Audio σε συνδυασμο με την πραγματικη τους προθεση σφραγιζουν την συνεργασια ελπιζουμε για πολλα χρονια ακομα .

Θα ειναι χαρα μου να δω παλιους και νεους φιλους σε ενα ομορφο event .



Φιλικα

Σακης Πετροπουλος

 






Μηνύματα
12.841
Reaction score
10.056
Επιβεβαίωση τοποθεσίας:
Στο ξενοδοχείο Αthens Ledra πρώην Marriot, κοντά στο σταθμό του Μετρό Νέος Κόσμος, έτσι δεν είναι;
 



PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.634
Reaction score
12.205
Κασομούλη ονομάζεται ο σταθμός και είναι του τραμ.
 



VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Η πιο κοντινη σταση του τραμ, ειναι η Κασομουλη η οποια βρισκεται πισω απο το Ιντερκοντινενταλ και απεχει 700 μετρα απο το ξενοδοχειο .
 
Last edited:

themiloc

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.069
Reaction score
257
Ενημερώνω τους φίλους για την μη συμμετοχή μου στην έκθεση ΗΧΟΣ & ΕΙΚΟΝΑ φέτος. Οι ενδιαφερόμενοι μπορούν με ένα ραντεβού να έλθουν στο κατάστημα στο Κολωνάκι, Λυκαβηττού 43, για ενημέρωση και ακρόαση των ATC, REL ACOUSTICS, BENCHMARK MEDIA, XTZ, WEISS.

Θέμης Ζαφειρόπουλος (κιν. 6944203944)
LOCATION SOUND
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.553
Μηνύματα
2.864.090
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top