Εδώ γελάμε

Y

Yiannis_B

Guest
Managing Manager? :rolleyes:

Η εταιρία μας ζητάει προσωπικό

Η εταιρία μας αναζητά συνεργάτη πρόθυμο, team player, και με εκτενή εμπειρία.

Η δομή της εταιρίας μας είναι η τυπική δομή μιας μικρομεσαίας εταιρίας πληροφορικής. Επισυνάπτουμε εδώ το οργανόγραμμά μας για να τεκμηριώσουμε τον ισχυρισμό μας.

Ο υποψήφιος θα επιλεγεί προσεκτικά με βάση αντικειμενικά κριτήρια. Προσφέρουμε υψηλό μισθό, bonus, εταιρικό αυτοκίνητο και κινητο, ταξίδια εκ μέρους της εταιρίας, διαρκή εκπαίδευση και συνεχείς ευκαιρίες εξέλιξης, οκτάωρο και πενθήμερο αυστηρά.

ΧΑΧΑΧΑ, μας πιστέψατε, ε; Ένα χαρακτηριστικό μας είναι οτι είμαστε καλοί χιουμορίστες. Εχουμε και ψυγείο. Να φέρετε τη δική σας καρέκλα.

 





xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112
Kυρία: Πείτε μου 3 προτάσεις με την λέξη κολοσσός
Αννούλα: Ένα από τα 7 θαύματα ήταν ο κολοσσός της Ρόδου
Κωστάκης: Ο θείος μου θεωρείται κολοσσός της τέχνης
Τοτός: Xτες έφαγα ένα σουβλακι και η κωλοσως με γ@μησε.!!!
 
Last edited by a moderator:





xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.629
Reaction score
83.112
Ο σημερινός Ελεύθερος Τύπος. Ωραίο και σχετικό με το κοινό του δώρο! :D

Capture.JPG
 





Μηνύματα
5.607
Reaction score
3.420
Ένα γράμμα της ΞΑΝΘΙΑΣ μάνας στην ΞΑΝΘΙΑ κόρη....
Γειά σου κορούλα μου,αν λάβεις αυτο το γράμμα τότε σημαίνει ότι έφτασε, αν δεν έφτασε,γράψε μου και θα σου το ξαναστείλω..Σου γράφω αυτο το γράμμα σιγά-σιγα γιατί ξέρω ότι δε μπορείς διαβάζεις γρήγορα.
Ο μπαμπάς σου βρήκε καινούργια δουλειά..
Να φανταστείς στο καινούργιο του πόστο έχει 400 άτομα από κάτω του..
Κουρεύει το γκαζόν στο νεκροταφείο..
Η αδερφή σου η Λίλα παντρεύτηκε πρόσφατα,και περιμένει παιδί..Δεν ξέρουμε το φύλο ακόμα γι αυτό δεν μπορώ να σου πω ακόμα αν θα
γίνεις θεία ή θείος..Αν θα είναι κορίτσι,τότε λέει θέλει να το ονομάσει όπως και λένε και μένα..Αν και λίγο περίεργη απόφαση να ονομάσει κάποιος το παιδί του “μαμά”
Έτυχε και ένα περιστατικό με τον αδερφό σου τον Αλέξη: Κλείδωσε το αμάξι, και άφησε τα κλειδιά του αμαξιού μέσα..Αναγκάστηκε να γυρίσει σπίτι(10 χλμ) για να πάρει το 2ο κλειδί και να έρθει πίσω να μας βγάλει από το αμάξι..
Αν πετύχεις την ξαδέρφη σου τη Νάντια, δωσ’ της χαιρετίσματα..Αν δεν την πετύχεις μην της πεις τίποτα..Η μαμά σου..
Υ.Γ.: Ήθελα να σου στείλω μερικά χρήματα,αλλά έκλεισα ήδη το φάκελο..
 






Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top