ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Αν υποψιαστώ ότι δεν υπάρχει κανείς φιλότεχνος στο site.... θα πεθάαανωω....
(περιμένω συμμετοχές και δωρεές, αλλιώς θα πάει στο χαμόγελο του παιδιού)
 

Μηνύματα
12
Reaction score
4
Νέος στο χώρο, αλλά χαίρομαι πραγματικά που συνεχώς διαπιστώνω πως υπάρχουν αρκετά μέλη που κρατούν την ποιότητα του forum ψηλά :hi:
 
Last edited:

AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
932
Reaction score
1.629
Δημήτρη δε βλέπω κίνηση απο αλλους δωροθέτες, κρίμα.
Τέλος πάντων, εγω δωρίζω τα ακουστικα που ακολουθούν, urbeats special edition (αυτα με το μεταλλικο περιβλημα), αγορασμένα 12/11/2014.
Μακάρι να υπάρχουν και άλλοι δωροθέτες, θα ανεβάσω και άλλα δώρα αν υπάρχει κίνηση.
Όποιος θέλει συμμετέχει μέχρι την Παρασκευή και θα γίνει μια μίνι κλήρωση.
Καλά Χριστούγεννα σε μικρά και μεγάλα παιδιά. :party:
2014-12-15 13.26.38.jpg

2014-12-15 13.28.25.jpg
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Αν υποψιαστώ ότι δεν υπάρχει κανείς φιλότεχνος στο site.... θα πεθάαανωω....
(περιμένω συμμετοχές και δωρεές, αλλιώς θα πάει στο χαμόγελο του παιδιού)
Κοιταξε φιλε μου: η προσωπογραφια ως πινακας προς εκθεση σε οικιακο περιβαλλον, δεν ειναι και ο,τι καλυτερο - ανεξαρτητα απο την αξια του. Ολοι θα ρωτουν :"καλε, ο παππους σας ειναι;" και αντε να εξηγεις... Οποτε, μην παρεξηγεις τη μη ανταποκριση. Αν ειχες καμια ωραια "νεκρα"* φυση, κανα "λουλουδι" κλπ κλπ, θα΄βλεπες συμμετοχες!
Προσωπικα πλεον δεν εχω να προσφερω κατι για τα Χριστουγεννα - δεχομαι ομως κανενα...ντακ:)



*κι αν ηταν ζωντανη και...ευειδης, εκει να΄βλεπες ουρα:)
 



Μηνύματα
446
Reaction score
189
τα ειλικρινη συγχαρητηρια μου για τις κινησεις σας!!!
υγεια σε σας κ τις οικογενειες σας
Kαλησπερα & χρονια πολλα σε ολους & στον artvoice να τα χιλιαση. Προσφερω pick up DUAL 455-1M piano black gold με ενσ. phono, ξυλινο ,αγορασμενο φετος απο ακουστικη κρητης, ειναι σχεδον καινουργιο στη συσκευασια του.Παρακαλω τη προσφορα μου να τη διαχειριστη ο Δημητρης που ειναι & ο εμπνευστης του (χριστουγεννιατικου δωρου)Ας επικοινωνιση μαζι μου.Ευχαριστω Γιωργος.
 

AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
932
Reaction score
1.629
Kαλησπερα & χρονια πολλα σε ολους & στον artvoice να τα χιλιαση. Προσφερω pick up DUAL 455-1M piano black gold με ενσ. phono, ξυλινο ,αγορασμενο φετος απο ακουστικη κρητης, ειναι σχεδον καινουργιο στη συσκευασια του.Παρακαλω τη προσφορα μου να τη διαχειριστη ο Δημητρης που ειναι & ο εμπνευστης του (χριστουγεννιατικου δωρου)Ας επικοινωνιση μαζι μου.Ευχαριστω Γιωργος.
Τι λες τώρα!!!!
Εκει που πήγα να απογοητευτώ, ηρθε ο G.Ra σαν το καλό πνεύμα των Χριστουγέννων.
ΜΠΡΑΒΟ G.Ra
Και εγω ανεβάζω για δώρο τον παρακάτω ΑΚΑΙ ΑΜ-U210 ενισχυτή.
Τον ξεσφράγισα την Παρασκευή, ναι καλα διαβάζετε ειναι New Old Stock καινούργιος.
Ορίστε και μερικές φωτό.
2014-12-17 13.01.59.jpg

2014-12-17 12.58.13.jpg

2014-12-17 12.56.02.jpg

2014-12-17 12.57.22.jpg
 


Μηνύματα
446
Reaction score
189
Kαλησπερα & χρονια πολλα σε ολους & στον artvoice να τα χιλιαση. Προσφερω pick up DUAL 455-1M piano black gold με ενσ. phono, ξυλινο ,αγορασμενο φετος απο ακουστικη κρητης, ειναι σχεδον καινουργιο στη συσκευασια του.Παρακαλω τη προσφορα μου να τη διαχειριστη ο Δημητρης που ειναι & ο εμπνευστης του (χριστουγεννιατικου δωρου)Ας επικοινωνιση μαζι μου.Ευχαριστω Γιωργος.
Kαλησπερα & χρονια πολλα σε ολους & στον artvoice να τα χιλιαση. Προσφερω pick up DUAL 455-1M piano black gold με ενσ. phono, ξυλινο ,αγορασμενο φετος απο ακουστικη κρητης, ειναι σχεδον καινουργιο στη συσκευασια του.Παρακαλω τη προσφορα μου να τη διαχειριστη ο Δημητρης που ειναι & ο εμπνευστης του (χριστουγεννιατικου δωρου)Ας επικοινωνιση μαζι μου.Ευχαριστω Γιωργος.
Kαλησπερα & χρονια πολλα σε ολους & στον artvoice να τα χιλιαση. Προσφερω pick up DUAL 455-1M piano black gold με ενσ. phono, ξυλινο ,αγορασμενο φετος απο ακουστικη κρητης, ειναι σχεδον καινουργιο στη συσκευασια του.Παρακαλω τη προσφορα μου να τη διαχειριστη ο Δημητρης που ειναι & ο εμπνευστης του (χριστουγεννιατικου δωρου)Ας επικοινωνιση μαζι μου.Ευχαριστω Γιωργος.
Kαλησπερα & χρονια πολλα σε ολους & στον artvoice να τα χιλιαση. Προσφερω pick up DUAL 455-1M piano black gold με ενσ. phono, ξυλινο ,αγορασμενο φετος απο ακουστικη κρητης, ειναι σχεδον καινουργιο στη συσκευασια του.Παρακαλω τη προσφορα μου να τη διαχειριστη ο Δημητρης που ειναι & ο εμπνευστης του (χριστουγεννιατικου δωρου)Ας επικοινωνιση μαζι μου.Ευχαριστω Γιωργος.
Kαι μια φωτο του pick up.
 

Attachments






Μηνύματα
1.134
Reaction score
366
Καλημέρα σας!
Θα προσφέρω μια τηλεόραση Philips FLat tv 32".Είναι σε άριστη κατάσταση παρά την ηλικία της (10 χρονών).Δεν έχει δέκτη mpeg4,αλλά νομίζω πως έχω καποιον εξωτερικό να συνδυαστεί.Θα το κοιτάξω.
Ελπίζω τα δώρα που προσφέρουν όλα τα παιδιά,να τα χαρούν άνθρωποι που πραγματικά τα έχουν ανάγκη και θα τα εκτιμήσουν.
 


Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Καλημέρα σας!
Θα προσφέρω μια τηλεόραση Philips FLat tv 32".Είναι σε άριστη κατάσταση παρά την ηλικία της (10 χρονών).Δεν έχει δέκτη mpeg4,αλλά νομίζω πως έχω καποιον εξωτερικό να συνδυαστεί.Θα το κοιτάξω.
Ελπίζω τα δώρα που προσφέρουν όλα τα παιδιά,να τα χαρούν άνθρωποι που πραγματικά τα έχουν ανάγκη και θα τα εκτιμήσουν.
Μπράβο Δημήτρη!
Αργήσαμε αλλά πήραμε μπρος.
Λοιπόν η κλήρωση θα γίνει ανήμερα τα Χριστούγεννα απο τους διαχειριστές. Κάθε δωρολήπτης θα καταθέσει ένα ποσό που επιθυμεί στο Χαμόγελο του Παιδιού, που κάνουν πολύ σοβαρό έργο.
 

Μηνύματα
1.134
Reaction score
366
Μπράβο Δημήτρη!
Αργήσαμε αλλά πήραμε μπρος.
Λοιπόν η κλήρωση θα γίνει ανήμερα τα Χριστούγεννα απο τους διαχειριστές. Κάθε δωρολήπτης θα καταθέσει ένα ποσό που επιθυμεί στο Χαμόγελο του Παιδιού, που κάνουν πολύ σοβαρό έργο.
Ok,χαίρομαι!
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Τι λες τώρα!!!!
Εκει που πήγα να απογοητευτώ, ηρθε ο G.Ra σαν το καλό πνεύμα των Χριστουγέννων.
ΜΠΡΑΒΟ G.Ra
Και εγω ανεβάζω για δώρο τον παρακάτω ΑΚΑΙ ΑΜ-U210 ενισχυτή.
Τον ξεσφράγισα την Παρασκευή, ναι καλα διαβάζετε ειναι New Old Stock καινούργιος.
Ορίστε και μερικές φωτό.
View attachment 42443
View attachment 42444
View attachment 42445
View attachment 42446
Που τον βρήκες βρε θηρίο!!!
 



Τελευταια Μηνυματα

Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.320
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top