2 Sex + 1 Kαράτε;

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.983
δεν θα είναι πιο ωραίο στο ταβάνι, και αν τυχόν έχεις στο μυαλό σου να βάλεις κουτί με γυψοσανίδα σκέψου το δυο και τρεις φορές, μόνο η σκόνη που θα δημιουργηθεί από τα τρίψε και ξανατρίψε του γυψοσανιδά είναι deal breaker!!!
 




Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.842
Reaction score
34.081
καλοριζικος!!

Θα μας κανεις καμια..."καλη" παρουσιαση, η μονο εγω θα κανω τετοια οταν παιρνω καινουριο προβολεα?

:D:p:o
 

Μηνύματα
1.872
Reaction score
6.369
Θα το κάνω καλά Γιάννη, επειδή είμαι πολύ έμπειρος όπως έχεις καταλάβει!

Θα αντιγράψω μια δική σου παρουσίαση και θα αλλάξω τα μοντέλα :p
 









Auditory

Επαγγελματίας
Μηνύματα
521
Reaction score
671
Η οθόνη θα μπαίνει και θα βγαίνει. Χειροκίνητη Κώστα μου.
Δες μια φωτό να καταλάβεις. Δεν μπαίνει σταθερή. Δεν υπάρχει ευτυχία που να κόβεται στα τρία:



Η οθόνη θα κρεμάται ακριβώς στο πάνω μέρος των ντουλαπιών, ανάμεσα στα ηχεία, με κάποια όμορφα λαμάκια και θα αφαιρείται και θα αποθηκεύεται πίσω από κάποια πόρτα.
Με τις προϋποθέσεις:
α) Αντέχουν τα ντουλάπια το βάρος της οθόνης,
β) Το κενό που αφήνει το ντουλάπι στο σημείο που "βρίσκεται" με το τζάκι, χωρά το βάθος της οθόνης,
γ) Θέλεις να ασχοληθείς

Φτιάχνεις ένα ράφι όσο το εσωτερικό πλάτος/βάθος και το τοποθετείς στο ύψος του τελάρου που μαζεύει η οθόνη ώστε να μη σου στερήσει τον αποθηκευτικό χώρο που έχεις με το ντουλάπι.
Ανοίγεις μία σχισμή στη βάση του ντουλαπιού ώστε να κρέμεται από εκεί η οθόνη. Όποτε δεν τη θέλεις κρύβεται εκεί μέσα. Η χειροκίνητη θα ζαρώσει σύντομα.

Δε θέλω σχόλια για το σχέδιο, ετσι; :p
 

Attachments





Μηνύματα
1.872
Reaction score
6.369
Τον έχω βάλει στο ταβάνι και δείχνει ανάποδα ρε παιδιά. Ωραία παίζει αλλά ανάποδα. Δεν πειράζει, θα το συνηθίσω. Αφού κι εσείς στο ταβάνι τους έχετε!!!
Δεν πειράζει, θα το συνηθίσω...
Δεν πειράζει, θα το συνηθίσω...
Δεν πειράζει, θα το συνηθίσω...
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.316
Μηνύματα
2.858.268
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top