Πωλείται PC+ Deck for Djing

Μηνύματα
340
Reaction score
21
Πωλείται PC AMD 5600+ Msi Motherboard with HDMI 2gb ram 1100mhz dvdr καινούργιο τροφοδοτικο thermaltake 450+ καινούργιο midi case 2 fans ψήκτρα Artic Cooling κάρτα γραφικών ΑΤΙ 1550 silent Κάρτα τηλεόρασης τιμή 190ευρω

+ Hercules MKii του 2010 στα 50ευρω


Αν αγοραστούν και τα δυο μαζί η τιμή είναι 230ευρω
 



Μηνύματα
340
Reaction score
21
λογω ανάγκης του ιδιοκτητη ο πύργος πλέον στα 100 ευρω είναι και τελευταια μείωση
 

daharis666

Επαγγελματίας Crystalator Μονολιθίξ
Moderator
Μηνύματα
37.862
Reaction score
77.461
Δεν θέλω να χαλάσω την αγγελία αλλά όταν βλέπω άτομα που να συμπεριφέρονται άψογα θέλω να τα ''επιβραβεύω'' για να τσεκάρουμε και τους εαυτούς μας.....

λοιπόν η κονσόλα που πήρα από τον φίλο Σπύρο έτυχε και στραβομουτσούνιασε στο μηχάνημα που το βάλαμε......τυχαίο ίσως ή κάποια συμφορά ίσως από το installation των Win-8....ενδιαφέρθηκε από την πρώτη στιγμή για να την επιστρέψω πίσω...

ψάχνοντας όλη την Υφήλιο έπεσα σε ένα και μοναδικό με τέτοιο πρόβλημα-λύση Γαλλοισπανικόκαναδέζικο φόρουμ της Hercules (Google translate σε λατρεύω!!!) στο οποίο ένας μαγκάκος από τον Καναδά μου έστειλε ένα αρχείο .bin (δεν υπάρχει πουθενά στο site της Hercules...ξεχάστε το... τα παιδιά εκεί είναι μόνο για ψηφιακά στκρατσάκια:fuckyou::gamer:)για να προγραμματίσω(με eeprogrammer που διαθέτω λόγω δουλειάς) το chip 24lc64 που τα ''παιξε'' και μόλις τώρα που έγινε η δοκιμή το μηχάνημα λειτουργεί άψογα

Ολοκληρώνω με ένα ακόμα ΜΠΡΑΒΟ στον Σπύρο.....και όποιος αντιμετωπίσει παρόμοιο πρόβλημα να μη διστάσει να επικοινωνήσει μαζί μου για να του δώκω το αρχείο και οδηγίες...(χωρίς αντίτιμο φυσικά για κάποιους που θα σκεφτούν πονηρά...υπάρχουν και τέτοια γκζάνια εδώ μέσα)

Καλές γιορτές να έχουμε με μπόλικη υγεία...πολλά προβλήματα και ακόμα περισσότερες λύσεις για αυτά....:drinks:
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.441
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top