2 Sex + 1 Kαράτε;






Μηνύματα
12.829
Reaction score
10.048
Καλορίζικος!!!
Τελέιωσαν τα ψέμματα και για μένα!! Αυτό που έκανες με τις φωτογραφίες ξεπακεταρίσματος (και το review από το άλλο site) ήταν το τελειωτικό χτύπημα. Πριν τα χριστούγεννα, πάω να πάρω τον 1070+ καινούριο στο κουτί του από Ελληνικό μαγαζί.
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Ρε συ ,
Tο Take off από τον φακό το έβγαλες ;:D
Καλοθέατος
ΥΓ Έτσι μού'ρχεται να πάρω.....
τον ομματιών μου και να πάω στου Ζιζίκ να δω μια ταινία κι εγω
 



Μηνύματα
1.872
Reaction score
6.369
Η επιχείρηση δεν βγαίνει smooth. Έπειτα από την επιτυχή διάνοιξη με 4mm, βρήκα σίδερο. Αφού έλειωσα 2 των 6mm, βρήκα δίοδο. Συνέχισα λιώνωντας άλλο ένα δεκάρι και πήγαινα πολύ καλά. Μου είχε μείνει άλλο ένα 10mm καβάτζα για τη διάνοιξη του τελευταίου 1cm. Δυστυχώς η επιχείρηση διεκόπη μιας και το 10άρι μου τα είδε σκούρα. Δεν έλιωσε μα στράβωσε. Τώρα έχω στείλει τη γυναίκα μου να αγοράσει, γιατί θέλει να δει ταινία το βράδυ, χεχεχε...

ImageUploadedByTapatalk1419094252.308636.jpg
 



Μηνύματα
1.872
Reaction score
6.369
Μια χαρούλα έκατσε το μωρό. Το καλώδιο τροφοδοσίας δεξιά, είναι Σαββατοβραδυάτικο. Αύριο θα τρέξει πάνω από τα ντουλάπια δεξιά και τελειώνω με την εγκατάσταση. Δεν προλάβαινα σήμερα, φτιάχνω κουραμπιέδες!!!

ImageUploadedByTapatalk1419101035.889501.jpg


ImageUploadedByTapatalk1419101106.908554.jpg
 



vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Μια χαρούλα έκατσε το μωρό. Το καλώδιο τροφοδοσίας δεξιά, είναι Σαββατοβραδυάτικο. Αύριο θα τρέξει πάνω από τα ντουλάπια δεξιά και τελειώνω με την εγκατάσταση. Δεν προλάβαινα σήμερα, φτιάχνω κουραμπιέδες!!!

View attachment 42575

View attachment 42576
αμ γιαυτο η γυναικα σου μου ελεγε οτι....πηρα τον καλλιτερο......δειξε μου και φωτο που μανταρεις και τα σοσονακια των παιδιων και θα κρεμασω το αντριλικι μου στον τοιχο!!!!!!!!!:laugh::laugh::laugh::laugh:



καλοθεατος καλη μου.......μπραβοοοοοοοοο.....ξεχασα ρε συ να σε ρωτησω..........τον καναπε τον βιδωσες και αυτον στο ταβανι?οπως επισης και τα παιδικα καρεκλακια?πως βολευτηκατε ?επειδη παιζ αναποδα το λεω βρε....για να μην παρεξηγηθω κιολας!!!!!:taunt::taunt::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2::dance2:
 

Μηνύματα
1.872
Reaction score
6.369
Άσε τα αντρηλίκια εσύ. Δεν μαντάρω κάλτσες. Μαγειρεύω επειδή γουστάρω κι επειδή το κάνω καλύτερα κι από επαγγελματίες. Ο λύκος γι' αυτό έχει χοντρό σβέρκο. Γιατί τα κάνει όλα μόνος του. Άμα περίμενα από τη γυναίκα μου, ούτε τα παιδιά μου δεν θα 'χα κάνει, χαχαχαχα
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
Άσε τα αντρηλίκια εσύ. Δεν μαντάρω κάλτσες. Μαγειρεύω επειδή γουστάρω κι επειδή το κάνω καλύτερα κι από επαγγελματίες. Ο λύκος γι' αυτό έχει χοντρό σβέρκο. Γιατί τα κάνει όλα μόνος του. Άμα περίμενα από τη γυναίκα μου, ούτε τα παιδιά μου δεν θα 'χα κάνει, χαχαχαχα
το ξερω πασσα μου οτι εισαι χρυσοχερης......αλλωστε εφαγα απο τα χερακια σου τα χρυσα και ειδα πως τα καφερνεις!!!!!!!!:drinks::drinks::drinks::drinks::):):):):)
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.314
Μηνύματα
2.858.221
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top