2 Sex + 1 Kαράτε;

Μηνύματα
1.876
Reaction score
6.395
Εντάξει, το παραδέχομαι. Δεν αγοράζω μελομακάρονα από το φούρνο, ούτε φέρνω "μάστορα" να μου κρεμάσει τον προβολέα, χαχαχα, ε; ε;
 


Μηνύματα
1.876
Reaction score
6.395
Τώρα που γίναμε πολύπειροι, άρχισαν τα προβλήματα...

Η οθόνη (το άσπρο της) έρχεται στους 80 πόντους. Εκεί ακριβώς είναι και τα μάτια μας.

Όση την έχει κανείς καλό είναι αλλά, πόσο πιο κάτω πρέπει να πάει;
 

abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.583
Reaction score
94.464
Καλά είναι εκεί, αλλά καλύτερα στους 65 έως 70 πόντους!
 

stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.341
50 ποντους και κατω για μενα...εφτασα πλεον στους 33 και ακομα ψηλα μου φαινεται >:(
 


stampol

Οι θυσίες...
Μηνύματα
2.303
Reaction score
5.341
Άμα σου πω πως κάπως έτσι το νομίζω... Για ηχοπερατό με βλέπω...
και γω εχω γραψει σε προηγουμενο ποστ για ηχοπερατο. εκει ο ηχος βγαινει μεσα απο την εικονα σαν σωμα της εικονας. αντε και εις ανωτερα...

 



Μηνύματα
1.876
Reaction score
6.395
Εντάξει Βλάσση, το πανί είναι εντελώς πρόχειρο. Φαντάσου πως έχει αρχίσει να χαλάει, χαχαχα. Απλά χρειάζεται περισσότερη μελέτη όταν θα είναι να μπει το μόνιμο.

Είναι εντελώς άλλη φάση όμως. Τα σπάει και η εικόνα αλλά και η μεγάλη διάσταση!
 


Μηνύματα
1.876
Reaction score
6.395
πως τα παει ασυρματα ?
Προχθές που τον πρωτοέβαλα σε ένα τραπέζι, έπαιξα με τον transmitter σε διάφορες θέσεις:
  • Πίσω από την οθόνη
  • Μέσα σε ντουλάπι
  • Κάνοντας ανθρώπινο τοίχο μπροστά του όπως στα πέναλτυ
Και ήταν ακλόνητος.

Χθες (και θα τον μαλώσω) σε σύνολο προβολής περίπου 4 ώρες, έκανε ένα εντελώς αψυχολόγητο ξεκλείδωμα και ξανακλείδωμα της τάξης των 2 δευτερολέπτων και είχε μετακινηθεί η εικόνα. Έκανα pause και play και ήρθε στα ίσια του.
Δεν μετακινήθηκε κανείς μέσα στο δωμάτιο, δεν χτύπησε κινητό, δεν έχω φούρνο μικροκυμάτων. Σίγουρα ήταν εξωγενής παρεμβολή, γεγονός που υποστηρίζει για άλλη μια φορά την άποψή μου πως η γυναίκα μου είναι εξωγήινη.

Νομίζω σίγουρα πως ήταν ατυχές και πως με μετακίνηση του transmitter 5-10 εκατοστά δεν θα ξαναγίνει. Κάπου στο menu άλλωστε είδα κι ένα ποσοστιαίο μετρητή σήματος. Θα κάνω διάφορες δοκιμές και θα βρω μια καλή θέση, αν και δεν με ενόχλησε καθόλου. Δεν μου την έσπασε. Δεν θέλω να τον πετάξω από το μπαλκόνι δηλαδή :D
 

Μηνύματα
1.876
Reaction score
6.395
παρε την.....ΙΔΕΑ Γιαννοοο!!! ;)





Ωραία εγκατάσταση αλλά, που θα βρούμε Accuphase να βάλουμε δεξιά για να ακουμπάμε το συρτάρι:;; Δεν πειράζει θα βάλουμε κανέναν Burmester.

Πόσταρε κι άλλα τέτοια. Το θέλω να το πιώ το ποτήρι με το δηλητήριο :laugh:
 


Μηνύματα
1.876
Reaction score
6.395
ImageUploadedByTapatalk1419165525.631954.jpg

ImageUploadedByTapatalk1419165540.521931.jpg

ImageUploadedByTapatalk1419165560.181566.jpg


Για τους αγαπημένους φίλους του thread με υποβόσκουσες γαστριμαργικές ανησυχίες, θα ήθελα να ενημερώσω πως δεν μπήκε το μαύρο καλώδιο τροφοδοσίας εκεί που έπρεπε αλλά κάναμε κι άλλες ενδιαφέρουσες εργασίες. Έβαλα το πίσω ηχειάκι, φτιάξαμε κουραμπιέδες και μέλωσα τα μελομακάρονα

ImageUploadedByTapatalk1419165646.491393.jpg

ImageUploadedByTapatalk1419165663.350009.jpg


Το μέλωμα των μελομακάρονων είναι σημαντικό προκειμένου να ισορροπήσει κανείς μεταξύ ποιότητας φούρνου και ποιότητας Παρλιάρου, χαχαχα
 



stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Εντάξει, το παραδέχομαι. Δεν αγοράζω μελομακάρονα από το φούρνο, ούτε φέρνω "μάστορα" να μου κρεμάσει τον προβολέα, χαχαχα, ε; ε;
Kαλιμπρέητορ θα φέρεις; ή ..η συνταγή θα είναι σπιτική; :D
 

Μηνύματα
1.876
Reaction score
6.395
Μου είπε πως δεν έρχεται πριν τις 60 ώρες λάμπας. Βλέπω διαφημίσεις και βουλή για να καλύψω τις ώρες! :o
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Μου είπε πως δεν έρχεται πριν τις 60 ώρες λάμπας. Βλέπω διαφημίσεις και βουλή για να καλύψω τις ώρες! :o
Mία φορά περίμενα τις 90 ώρες δεν το ξανακάνω,καλιμπράρισμα απο 0 ώρες την επόμενη φορά,μέχρι να ξαναχρειαστεί εννοείται! (απλά δεν έχει σχέση το πρίν με το μετά) χαράμι πήγαν οι 90,μιλάω για θεάσεις ταινιών οχι ''διαφημίσεις και βουλή'' :roflmao:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.578
Μηνύματα
2.864.832
Members
37.932
Νεότερο μέλος
JimmyP
Top