Χαρίζεται κεφαλή Benz Micro MC20E2 L

Status
Not open for further replies.
Μηνύματα
311
Reaction score
100
Με συνεπήρε κι εμένα το πνεύμα των γιορτών...
Χαρίζεται η εν λόγω κεφαλή. Αγορασμένη το 2009 με πολλές ώρες χρήση, αλλά πολύ προσεγμένη, θα μπορούσα να την κρατήσω κι άλλα χρόνια, αλλά ήθελα να περάσω σε ήχο άλλης κεφαλής. Δεν ξέρω αν στα εισαγωγικά μοντέλα μπορεί κανείς να στείλει την παλιά κεφαλή και να πάρει καινούργια, με λιγότερο κόστος. Πάντως και έτσι είναι λειτουργική.
Στο κουτί της υπάρχουν αλφάδι, βουρτσάκι καθαρισμού, κατσαβιδάκι, 2 ζευγάρια βίδες και έξτρα βαριδάκι για το headshell. Το μόνο που λείπει είναι το ένα παξιμαδάκι από τις βίδες της.
DSC05549.JPG

DSC05550.JPG

DSC05551.JPG

Ας την πάρει κάποιος που τη χρειάζεται πραγματικά.
Αν υπάρχει παραπάνω από έναν ενδιαφερόμενο, θα γίνει κλήρωση την Τετάρτη 24/12 στις 21:00
Μένω Βόλο, δεν έχω υπόψιν τι ζητάνε οι μεταφορικές για Αθήνα-Θεσσ.
Καλές γιορτές σε όλους!
Μιχάλης.
 
Last edited:


Μηνύματα
3.703
Reaction score
3.083
Μπράβο και καλές γιορτές.
Είναι μια πάρα πολύ καλή κεφαλή.
Δεν συμμετέχω
 

Μηνύματα
117
Reaction score
116
Καλησπέρα και χρονια πολλα! Πολλά συγχαρητήρια για την κινηση!! Ως νέος στο χώρο του βινυλίου δηλώνω συμμετοχή!
 

jm62

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
586
Reaction score
107
Συγχαρητήρια για τη κίνησή σου.
Χρόνια πολλά, καλές γιορτές, χαρούμενες και μουσικές.
Θάθελα να δηλώσω συμμετοχή.
 

Μηνύματα
84
Reaction score
30
Καλησπέρα, χρόνια πολλά κ συγχαρητήρια για την κίνηση. Θα ήθελα να συμμετέχω. Ευχαριστώ!
 


Μηνύματα
662
Reaction score
534
Συγχαρητήρια για την κίνηση. Θα ήθελα να δηλώσω συμμετοχή.
Καλές γιορτές.
 

Μηνύματα
84
Reaction score
30
Θα ήθελα να αποσυρθω από την κλήρωση για λόγους ακεραιότητας. Έκανα κ γω μια κλήρωση κ νικητής είναι ο mikekam. Ευχαριστώ κ παλι. Συγχαρητήρια για την κίνηση. Καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες. Καλές γιορτές.
 

Μηνύματα
782
Reaction score
990
Πολλα μπράβο!! Θα ηθελα να δηλωσω συμμετοχη μιας και μου σπασε η jico sas που επαιζα αυτον τον καιρο.
Η κίνηση σου ειναι αξιεπαινη!
 

Μηνύματα
311
Reaction score
100
Θα ήθελα να αποσυρθω από την κλήρωση για λόγους ακεραιότητας. Έκανα κ γω μια κλήρωση κ νικητής είναι ο mikekam. Ευχαριστώ κ παλι. Συγχαρητήρια για την κίνηση. Καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες. Καλές γιορτές.
Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον alien_sad για την αποχώρησή του από την κλήρωση, ώστε να μην υπάρχουν υπόνοιες...
 





Μηνύματα
37
Reaction score
1
Συγχαρητήρια για την κίνηση. Θα ήθελα να δηλώσω συμμετοχή.
Καλές γιορτές σε ολους!
 




Μηνύματα
463
Reaction score
575
Δεν συμμετέχω. Συγχαρητήρια για την κίνηση. Καλή επιτυχία στους συμμετέχοντες. Καλές γιορτές με υγεία και ευτυχία σε όλους.
 

Status
Not open for further replies.

Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.100
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top