Γινε και εσυ Ραδιοφωνικος Παραγωγος










Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.580
Ηard Stuff...
Mπάντα που ξεπήδησε απο τις στάχτες των Atomic Rooster.

Hard Stuff-Libel
Ω Atomic Rooster φιλη Χριστιανα ακουω.
Γι'αυτο ειναι η αγαπημενη μου μουσικη παραγωγος.
ATOMIC ROOSTER - BANSTEAD (1970)

 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Ω Atomic Rooster φιλη Χριστιανα ακουω.
Γι'αυτο ειναι η αγαπημενη μου μουσικη παραγωγος.
ATOMIC ROOSTER - BANSTEAD (1970)

Μου φαινεται χαμενα τα εχεις αφεντικο, μια ο Stathis μια η Christiana, μια ο Castra, ποτε ο Cosmarpan :D, αποφασισε επιτελους. Εχεις το πολυεργαλειο, τον ελβετικο σουγια, τον ανθρωπο-λαστιχο, και τον αφηνεις παντελως ανεκμεταλευτο και μονίμως παραπονεμενο. Αλλα που θα παει θα γυρισει ο τροχος να μ@μησει κι ο φτωχος. :lolsign:
 

Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.580
PIXIES - BLUE EYED HEXE 2014

Ηard Stuff...
Mπάντα που ξεπήδησε απο τις στάχτες των Atomic Rooster.

Hard Stuff-Libel
Μου φαινεται χαμενα τα εχεις αφεντικο, μια ο Stathis μια η Christiana, μια ο Castra, ποτε ο Cosmarpan :D, αποφασισε επιτελους. Εχεις το πολυεργαλειο, τον ελβετικο σουγια, τον ανθρωπο-λαστιχο, και τον αφηνεις παντελως ανεκμεταλευτο και μονίμως παραπονεμενο. Αλλα που θα παει θα γυρισει ο τροχος να μ@μησει κι ο φτωχος. :lolsign:

Ολοι σας ειστε απαπημενοι μου μουσικοι παραγωγοι βρε παραπονιαρη cosmarpan, αλλα οπως καταλαβαινεις προηγουνται οι κυριες.
Για ολους εσας το επομενο garago-psycho-folko-progressive χριστουγεννιατικο τραγουδι.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Ολοι σας ειστε απαπημενοι μου μουσικοι παραγωγοι βρε παραπονιαρη cosmarpan, αλλα οπως καταλαβαινεις προηγουνται οι κυριες.
Για ολους εσας το επομενο garago-psycho-folko-progressive χριστουγεννιατικο τραγουδι.
Θα το ζηλευαν και οι Residents αυτό, να εισαι σιγουρος. thanx!
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Ολοι σας ειστε απαπημενοι μου μουσικοι παραγωγοι βρε παραπονιαρη cosmarpan, αλλα οπως καταλαβαινεις προηγουνται οι κυριες.
Για ολους εσας το επομενο garago-psycho-folko-progressive χριστουγεννιατικο τραγουδι.
Thanks Boss.. για σένα το κομμάτι South of Heaven απο
SLAYER
Στολισμένο φυσικά μέρες που έρχονται.
Βάλε ακουστικά και τέρμα τα γκάζια ε..

 


Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Green - Something About You απο τη συλλογή "Beasts from the East" (1986) exclusive κοματι



Οι τεράστιοι Green ενα απο τα μεγαλύτερα ποπ groups όλων των εποχών. Θυμηθείτε το, σε καμμία 20αρια χρόνια όλοι θα μιλάνε για αυτούς και θα ψάχνουν τους δίσκους τους. Ενα απο τα πολυ πολυ πολυ αγαπημένα.
Εβαλες καταπληκτικό κομμάτι cosmarpan!
Ακουσα και άλλα κομμάτια τους και ξεχώρισα τα I know I know και
Monique, Monique.
60's μου θύμισαν.
Αλλά το Something About You...απλά κορυφαίο! Εγραψες! :thumbsup:
 




cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Teho Teardo - Million of hipsters were found buried in the ground like a Chinese army (αντε πεστα ρε Teho κι εχουμε γεμισει μ'αυτους τους μουσατους hipsters που ακουνε σκυλάδικα)

https://soundcloud.com/tehoteardo/millions-of-hipsters-were

Αφιερωμενο στο μελος Christiana. Μπορειτε να ακουσετε και οι υπολοιποι :roflmao::lolsign: :D
Παιξτε και τα αλλα δεξια συνεργασια του Teho με τον Blixa
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.552
Μηνύματα
2.864.077
Members
37.929
Νεότερο μέλος
stergiosgk
Top