ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ

Μηνύματα
446
Reaction score
189
Μη στεναχωριεσαι το πολυ πολυ να τα αγορασουμε μεταξυ μας.
Εγω θα βαλω χρηματα για τα ηχεια στο χαμογελο του παιδιου και παει λεγοντας....
Καλησπερα, αν παει ως εχει η συμμετοχη η θα γινει οπως λεει ο PPG η θα προτεινα να τα βαλουμε προς πωληση σε τιμη super ευκαιρια τα προσφερομενα δωρα & να κατατεθουν τα χρηματα της πωλησης στο χαμογελο του παιδιου. Τελικα οπως & να καταληξει το θεμα θα ακολουθησω την αποφαση του εμπνευστη του (χριστουγεννιατικου δωρου).Ευχαριστω. Γιωργος.
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Για να μην ανοίγω άλλο θέμα και πάντα με την άδειά σας, θα ήθελα να προσθέσω στη λίστα των δώρων ,καμιά 80αριά τεύχη του περιοδικού Ήχος και συγκεκριμένα όλα τα τεύχη των ετών 2002,03,05,06,07 και διάσπαρτα τεύχη από το 01 ,το 04 ,το 08 και το 09.
 


AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
932
Reaction score
1.629
1ο Δώρο -- Έργο τέχνης (μέλος Artvoice post#1)
Συμμετοχές:


2ο Δώρο -- Ακουστικά urBeats Special Edition (μέλος Aripetro post#23) + iPod (μέλος PPG post#46)
Συμμετοχές:Petros_Dalipis,


3ο Δώρο -- Πικάπ Dual 455-1M (μέλος G.RA post#27) + 1 δίσκος βινυλίου (μέλος Artvoice post#25)
Συμμετοχές: petros37,


4ο Δώρο -- Ενισχυτής AKAI AM-U210 (μέλος Aripetro post#28)
Συμμετοχές: el_diablo,


5ο Δώρο -- Philips Flat TV 32" (μέλος Dimusique post#35)
Συμμετοχές:


6ο Δώρο -- Coffee Tumbler (μέλος Wizzy post#48)
Συμμετοχές:


7ο Δώρο -- Ρολόι Alexi Andrioti (μέλος PPG post#46)
Συμμετοχές:


8ο Δώρο -- Mission m72i (μέλος ικτινος post#52)
Συμμετοχες:


9ο Δώρο -- Πακέτο ηλεκτρονικού τσιγάρου (μέλος Κυριακού Γιάννης post#58)
Συμμετοχές:


10o Δώρο -- Συλλογή περιοδικών του ΗΧΟΥ (μέλος haris1308 post#62)
Συμμετοχές:
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.817
Reaction score
40.984
και γιατί δεν κάνετε μια δημοπρασία και ότι λεφτά μαζευτούν να πάνε στο χαμόγελο του παιδιού;

PS
1. και με ελάχιστη τιμή εκκίνησης για κάθε αντικείμενο
2. ή και τα δύο, κάποια αντικείμενα να πάνε για δώρα με κλήρωση και κάποια σε πλειστηριασμό, π.χ. το πικαπ αξίζει να μπει σε μια λογική πλειστηριασμού με μια ΄σωστή΄ τιμή εκκίνησης

απλά προτάσεις
 
Last edited:




Μηνύματα
311
Reaction score
100
Καλημέρα και συγχαρητήρια για την κίνηση!
Χαρίζω στις αγγελίες των αναλογικών πηγών μια benz micro http://www.avsite.gr/forum/threads/Χαρίζεται-κεφαλή-benz-micro-mc20e2-l.141777/. δεδομένου ότι δεν έχει γίνει ακόμα η κλήρωση, θα μπορούσα να την μεταφέρω εδώ, χωρίς να υπάρξει πρόβλημα από τους ήδη συμμετέχοντες;
 


AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
932
Reaction score
1.629
1ο Δώρο -- Έργο τέχνης (μέλος Artvoice post#1)
Συμμετοχές:


2ο Δώρο -- Ακουστικά urBeats Special Edition (μέλος Aripetro post#23) + iPod (μέλος PPG post#46)
Συμμετοχές:Petros_Dalipis,


3ο Δώρο -- Πικάπ Dual 455-1M (μέλος G.RA post#27) + 1 δίσκος βινυλίου (μέλος Artvoice post#25)
Συμμετοχές: petros37, y1ann1s,


4ο Δώρο -- Ενισχυτής AKAI AM-U210 (μέλος Aripetro post#28)
Συμμετοχές: el_diablo,


5ο Δώρο -- Philips Flat TV 32" (μέλος Dimusique post#35)
Συμμετοχές:


6ο Δώρο -- Coffee Tumbler (μέλος Wizzy post#48)
Συμμετοχές:


7ο Δώρο -- Ρολόι Alexi Andrioti (μέλος PPG post#46)
Συμμετοχές: nkelara,


8ο Δώρο -- Mission m72i (μέλος ικτινος post#52)
Συμμετοχες:


9ο Δώρο -- Πακέτο ηλεκτρονικού τσιγάρου (μέλος Κυριακού Γιάννης post#58)
Συμμετοχές:


10o Δώρο -- Συλλογή περιοδικών του ΗΧΟΥ (μέλος haris1308 post#62)
Συμμετοχές:


So Far...
 

AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
932
Reaction score
1.629
...θα μπορούσα να την μεταφέρω εδώ, χωρίς να υπάρξει πρόβλημα από τους ήδη συμμετέχοντες;
Απο εμένα κανένα προβλημα φιλε μου, ας πουν και τα άλλα μέλη και αν δεν εχουν πρόβλημα την βάζουμε στο πακέτο με το πικαπ.;)
 

Μηνύματα
311
Reaction score
100
Πολύ ωραία, την μεταφέρω εδώ και ενημερώνω στο δικό μου post για την αλλαγή.
Benz Micro MC20E2 L
Αγορασμένη το 2009 με πολλές ώρες χρήση, αλλά πολύ προσεγμένη, θα μπορούσα να την κρατήσω κι άλλα χρόνια, αλλά ήθελα να περάσω σε ήχο άλλης κεφαλής. Δεν ξέρω αν στα εισαγωγικά μοντέλα μπορεί κανείς να στείλει την παλιά κεφαλή και να πάρει καινούργια, με λιγότερο κόστος. Πάντως και έτσι είναι λειτουργική.
Στο κουτί της υπάρχουν αλφάδι, βουρτσάκι καθαρισμού, κατσαβιδάκι, 2 ζευγάρια βίδες και έξτρα βαριδάκι για το headshell. Το μόνο που λείπει είναι το ένα παξιμαδάκι από τις βίδες της.
DSC05549.JPG

DSC05550.JPG

DSC05552.JPG
 

PPG

Πίπιτζι
Μηνύματα
3.867
Reaction score
5.851
Πολύ ωραία, την μεταφέρω εδώ και ενημερώνω στο δικό μου post για την αλλαγή.
Benz Micro MC20E2 L
Αγορασμένη το 2009 με πολλές ώρες χρήση, αλλά πολύ προσεγμένη, θα μπορούσα να την κρατήσω κι άλλα χρόνια, αλλά ήθελα να περάσω σε ήχο άλλης κεφαλής. Δεν ξέρω αν στα εισαγωγικά μοντέλα μπορεί κανείς να στείλει την παλιά κεφαλή και να πάρει καινούργια, με λιγότερο κόστος. Πάντως και έτσι είναι λειτουργική.
Στο κουτί της υπάρχουν αλφάδι, βουρτσάκι καθαρισμού, κατσαβιδάκι, 2 ζευγάρια βίδες και έξτρα βαριδάκι για το headshell. Το μόνο που λείπει είναι το ένα παξιμαδάκι από τις βίδες της.
View attachment 42645
View attachment 42646
View attachment 42647
Καλημέρα και μπράβο για την κίνηση σου!!!:thumbsup:
 

AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
932
Reaction score
1.629
1ο Δώρο -- Έργο τέχνης (μέλος Artvoice post#1)
Συμμετοχές:


2ο Δώρο -- Ακουστικά urBeats Special Edition (μέλος Aripetro post#23) + iPod (μέλος PPG post#46)
Συμμετοχές:Petros_Dalipis,


3ο Δώρο -- Πικάπ Dual 455-1M (μέλος G.RA post#27) + Κεφαλή Benz Micro MC20E2L (μέλος mikekam post#73) + 1 δίσκος βινυλίου (μέλος Artvoice post#25)
Συμμετοχές: petros37, y1ann1s,


4ο Δώρο -- Ενισχυτής AKAI AM-U210 (μέλος Aripetro post#28)
Συμμετοχές: el_diablo,


5ο Δώρο -- Philips Flat TV 32" (μέλος Dimusique post#35)
Συμμετοχές:


6ο Δώρο -- Coffee Tumbler (μέλος Wizzy post#48)
Συμμετοχές:


7ο Δώρο -- Ρολόι Alexi Andrioti (μέλος PPG post#46)
Συμμετοχές: nkelara,


8ο Δώρο -- Mission m72i (μέλος ικτινος post#52)
Συμμετοχες:


9ο Δώρο -- Πακέτο ηλεκτρονικού τσιγάρου (μέλος Κυριακού Γιάννης post#58)
Συμμετοχές:


10o Δώρο -- Συλλογή περιοδικών του ΗΧΟΥ (μέλος haris1308 post#62)
Συμμετοχές:


So Far...
 

AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
932
Reaction score
1.629
Πολύ ωραία, την μεταφέρω εδώ και ενημερώνω στο δικό μου post για την αλλαγή.
Benz Micro MC20E2 L
Αγορασμένη το 2009 με πολλές ώρες χρήση, αλλά πολύ προσεγμένη, θα μπορούσα να την κρατήσω κι άλλα χρόνια, αλλά ήθελα να περάσω σε ήχο άλλης κεφαλής. Δεν ξέρω αν στα εισαγωγικά μοντέλα μπορεί κανείς να στείλει την παλιά κεφαλή και να πάρει καινούργια, με λιγότερο κόστος. Πάντως και έτσι είναι λειτουργική.
Στο κουτί της υπάρχουν αλφάδι, βουρτσάκι καθαρισμού, κατσαβιδάκι, 2 ζευγάρια βίδες και έξτρα βαριδάκι για το headshell. Το μόνο που λείπει είναι το ένα παξιμαδάκι από τις βίδες της.
Συγχαρητήρια και στον mikekam για το εξαιρετικο δώρο του, το δώρο Νο3 είναι απίθανο, μπράβο.
 

Μηνύματα
311
Reaction score
100
Θα ήθελα να ρωτήσω, αν όσοι έχουμε βάλει δώρα, έχουμε τη δυνατότητα να συμμετέχουμε στην κλήρωση για άλλο δώρο;
 


Μηνύματα
311
Reaction score
100
Μιας και χάλασε πρόσφατα η συντροφιά της μητέρας μου, η TV, θα ήθελα να δηλώσω συμμετοχή για την Philips.
 



Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.304
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top