ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON - CARY AUDIO


Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
Υπαρχει και το kavletta .......οπου θα το συναντησεις παντου σε ολον τον κοσμο .....δεν υπαρχει συγκεκριμενο μοντελο οπως η Alfetta αλλα το βρισκεις με διαφορετικο στυλ,μεγεθος,υψος και τα λοιπα......ειναι το κατι που....το θελουμε ολοι βρε παιδι μου.....:D:D:D:D:D
αδυνατω να βρω φωτογραφια γιατι υπαρχουν μυρια στο νετι οπου....ολες με αρεσουν!!!!!!!!:laugh::laugh:
υπαρχει και η roufokavleta ειναι plus εκδοση :p:)

περαν αυτου νομιζω οτι ο S πρεπει να ξηλωσει τα παντα απο εκει μεσα(μιας και ο χωρος ειναι μονο για μουσικη)και να κανει απο την αρχη σωστη δουλεια η οποια δεν εγινε.....
 



Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
ρε....αφηστε τον ανθρωπο να τα χαρει....πιστημονες της οκας ολοι σας.....ice σιχτηρ λεω εγω.....:fuckyou::fuckyou::fuckyou:
τα διαγραμματα δειχνουν αυτο που λεω .....δεν χρειαζεται να εισαι πιστημονας...:fuckyou:

:)
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Οι γκουρού της συζήτησης μπορούν να μας δείξουν το σύστημα τους και τις μετρήσεις τους.
εαν αυτο δεν ειναι εφικτο ας μας πουν πως τους αρεσει να ακουν την Χ.Α .
εάν είναι και αυτό ειναι δύσκολο ας μας δείξουν το state of the art ατμιστικο μοντακι τους !
ζουλιαριδες ...

:p :p

:cool:

βλασ αι λοβ γιου

όταν μπορέσεις φέρε μου τα κλειδιά :p
 


vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
η Χ.Α(βλεπε Χ. Αλεξιου ) -------ειναι και state of the art listening..........παλιο γιδογαμηδες μου γινατε και χρυσαυτιαδες........ρε ουρττττττττ!!!!!±!:D:D:D
 


Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
υπαρχει και η roufokavleta ειναι plus εκδοση :p:)

περαν αυτου νομιζω οτι ο S πρεπει να ξηλωσει τα παντα απο εκει μεσα(μιας και ο χωρος ειναι μονο για μουσικη)και να κανει απο την αρχη σωστη δουλεια η οποια δεν εγινε.....
Να αλλάξουμε και το χρώμα στους τοίχους :p:p:p:p:p:p:p:p
 




vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
Κεφαλα εισαι μπλακ λιστ, προσεχε τι λες, τι γραφεις, που πηγαινεις και που κοιμασαι ..........
ετσι μπραβο.....βγαλλε αντριλα αγορι μου....να βραχουνε μερικα βρακακια που πηρανε θαρρος!!!!!!!!
 


VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Το πρωτο στησιμο εχει γινει αλλα οι αλλαγες συνεχιζονται, εχει δρομο ακομα, τις επομενες ημερες θα γινουν διαφορες δοκιμες , υπαρχουν καποια προβληματα σε ορισμενες συχνοτητες, δεν ξερω αν μπορουν να διορθωθουν, θα αποφανθουν οι ειδικοι.
Χθες εγινε μια επιτυχημενη προσπαθεια στησιματος των ηχειων ωστε να εχουν την ιδια ακριβως αποσταση αλλα και την ιδια ακριβως κλιση σε σχεση με την θεση ακροασης. Με την βοηθεια του αλφαδιου λειζερ, τα ηχεια βρισκονται στο ιδιο υψος και εχουν την ιδια ακριβως κλιση. Μου εκανε εντυπωση οτι και το εκατοστο παιζει ρολο στο στησιμο της σκηνης.
 






Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.602
Μηνύματα
2.865.615
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top