ΗΧΕΙΑ B&W 603 S2 και Kef Q1

Μηνύματα
1.407
Reaction score
2.820
Μιας και θέλω να φτιάξω την ομοιομορφία και ομοιογένεια του συστήματός μου αλλάζω σχεδόν όλο το σετ των ηχείων, πήρα ήδη τα 685, έχω το ΗΤΜ61 και θέλω το ταίρι τους τα 683 οπότε:
Πωλούνται τα B&W 603S2 σε άριστη κατάσταση, το πιο εμπορικό κομμάτι της εποχής του κι απ τα καλύτερα ηχεία, χωρίς βουλιαγμένα τουίτερ, χωρίς σημάδια, σε χρώμα καρυδιάς 8Ωμ, 150W, 90db ευαισθησία, συσκευασίες δεν υπάρχουν, στα 400 ευρώ, παραθέτω και φωτό.
Επίσης πωλούντα τα Kef Q1, 2 ζευγάρια σε υπεράριστη κατάσταση, χωρίς κανένα σημάδι, σε χρώμα Dark apple, πλήρους συσκευασίας και συνοδευτικών, μουσικότατο και ευκολοδήγητο ηχείο για κάθε ενισχυτή, με 91db ευαισθησία, 120w, με συνόδεψε για αρκετά χρόνια ως περιφερειακό, όταν το χα δοκιμάσει σε δικάναλη ακρόαση με εντυπωσίασε με τον ζεστό, ανοιχτό κι αναλυτικό ήχο του, με σφιχτό ατακάτο μπάσο, ηχείο που κάνει για κάθε χρήση και απ τα καλύτερα της συγκεκριμένης εταιρίας, δίνονται στα 200 ευρώ το ζευγάρι, εννοείται για όλο το πακέτο θα γίνει καλύτερη τιμή.
Επικοινωνία με π.μ. ή στο 6945995356 Κώστας.


 

Μηνύματα
1.407
Reaction score
2.820
Μείωση τιμής για 2 ζευγάρια KEF Q1 συν τα B&W σύνολο για 3 ζευγάρια ηχείων στα 650 ευρώ, τιμή σκότωμα για 6 συνολικά ηχεία!!!!!
Συγκεκριμένα:
B&W 603 S2 Χ1 Ζεύγος: 350 ευρώ!!!
KEF Q1 Χ2 Ζεύγη: 300 ευρώ!!!
Αν δεν πωληθούν και σ αυτή την τιμή θα τα κρατήσω, το προτιμώ απ το να τα σκοτώσω.
 
Last edited:



Μηνύματα
1.407
Reaction score
2.820
Ακόμα δεν πορώ να το συνειδητοποιήσω, σ ευχαριστώ αδερφέ καλοάκουστα να ναι κι υγεία πάνω απ όλα.
 

Μηνύματα
1.407
Reaction score
2.820
Το ένα ζευγάρι KEF Q1 έφυγε προς 150, έμεινε άλλο ένα το οποίο το δίνω στα 100 να φύγει επειδή έχει ένα μικρό ψεγάδι, ένα μικρό βαθούλωμα στο διάφραγμα για το οποίο επισυνάπτω και φωτό, αν δε φύγει θα κρατηθεί για δικάναλο στην κρεββατοκάμαρα.


 

Μηνύματα
1.407
Reaction score
2.820
Εφυγε και το δεύτερο σετ αλλά με επιφύλαξη, μιας κι ο άνθρωπος θέλει να του τα στείλω χωρίς ακρόαση, του υποσχέθηκα αν δε του αρέσει κάτι να μου το επιστρέψει και να του επιστρέψω τα λεφτά οπότε θα παρακαλέσω τους διαχειριστές μην κλειδώσουν ακόμα την αγγελία, θα ξέρω οριστικά την Δευτέρα βράδυ, ευχαριστώ για την φιλοξενία.
 


Μηνύματα
1.407
Reaction score
2.820
Θα ξέρω τη Δευτέρα, τα δωσα σε φίλο με την προϋπόθεση αν δεν του αρέσει του βούλιαγμα στο τουίτερ να μου τα επιστρέψει και εγώ τα λεφτά του οπότε αναμονή.
 

Μηνύματα
1.407
Reaction score
2.820
Πουλήθηκε και το δεύτερο ζευγάρι με μία ημέρα καθυστέρηση γι αυτό και ζητώ συγγνώμη για την μη ενημέρωση, οπότε το νήμα μπορεί να κλειδωθεί, ευχαριστώ πολύ για τη φιλοξενία.
 

Μηνύματα
43
Reaction score
1
Πουλήθηκε και το δεύτερο ζευγάρι με μία ημέρα καθυστέρηση γι αυτό και ζητώ συγγνώμη για την μη ενημέρωση, οπότε το νήμα μπορεί να κλειδωθεί, ευχαριστώ πολύ για τη φιλοξενία.
Ευχαριστώ , τα KEF είναι όπως μου τα περιέγραψε ο Κώστας , τον οποίο περιμένω Αράχωβα για καφέ.
 

Μηνύματα
1.407
Reaction score
2.820
Χαιρομαι Γιαννη που ολα πηγαν καλα, μακαρι να με βγαλει ο δρομος να τα πουμε κι απο κοντα.
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.423
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top