Unison Research Unico 100

Μηνύματα
470
Reaction score
513
Καλησπέρα,

Πωλείται ο ενισχυτής Unison Research Unico 100, σε άψογη κατάσταση με κουτί και χειριστήριο, τιμή €2200. Παραλαβή από το χώρο μου, μένω Εξάρχεια. Υπάρχει δυνατότητα ακρόασης στο χώρο, όπως και δυνατότητα παραλαβής από Παλαιό Φάληρο όπου δουλεύω για όποιους γνωρίζουν τον ήχο του και δεν επιθυμούν ακρόαση.

Ευχαριστώ.

1.jpg
2.jpg


Να διευκρινίσω ότι ο ενισχυτής θα είναι διαθέσιμος για περιορισμένο χρονικό διάστημα και όσο ισχύει η πώληση ενός άλλου αντικειμένου που με ενδιαφέρει, αν κάποιος αγοράσει μαζί και το North Star USB DAC32 που έχω σε άλλη αγγελία στις Πηγές, θα γίνει ελαφρώς καλύτερη τιμή.

Ευχαριστώ.
 
Last edited by a moderator:



Μηνύματα
470
Reaction score
513
Καλησπέρα,

Η πώληση του DAC παγώνει μέχρι την πώληση του ενισχυτή. Το πακέτο, ισχύει.
Δεν υπάρχει πλέον η δυνατότητα παραλαβής από Π.Φάληρο.

Ευχαριστώ
 

Μηνύματα
470
Reaction score
513
Καλημέρα,

Μαζί με τον ενισχυτή στην αρχική του τιμή, δώρο η κεφαλή που έχω σε άλλη αγγελία, Ortofon MC Rondo Red.
 

Μηνύματα
470
Reaction score
513
Νέα τιμή, €1950. Θα είναι και τελική, καθώς δεν θα είναι διαθέσιμος ο ενισχυτής που θέλω μετά από λίγες ημέρες. Ευχαριστώ.
 




Μηνύματα
8
Reaction score
1
Καλημέρα Panos! Είμαι ο Σταμάτης από Santa Barbara, με τα Opera Callas (ηχεία βάσης). Ελπίζω να είσαι καλά. Όταν μπορέσεις, πάρε με τηλέφωνο 6974938787. Ευχαριστώ.
 

Μηνύματα
470
Reaction score
513
Καλημέρα Panos! Είμαι ο Σταμάτης από Santa Barbara, με τα Opera Callas (ηχεία βάσης). Ελπίζω να είσαι καλά. Όταν μπορέσεις, πάρε με τηλέφωνο 6974938787. Ευχαριστώ.
Σταμάτη μου πόσο μετάνιωσα που έδωσα αυτά τα φανταστικά ηχεία δεν φαντάζεσαι! Θα σε πάρω αργότερα!
 



Μηνύματα
470
Reaction score
513
Τι θα παρεις νεαρε;
Τον a1008;:)
Αχαχα, λες Βαγγέλη; Μπαααα, θα φροντίσω να δω αν υπάρχουν οι λάμπες ακόμα αλλιώς θα μείνω με Unison, σχεδόν τέλειο πάει να γίνει με ορισμένες αλλαγές που έκανα
 



Staff online

  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.868.038
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top