ΗΧΗΤΙΚΕΣ ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΕΣ ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΑ: MONTANA - MARK LEVINSON - CARY AUDIO



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.384
Reaction score
93.952

Gojakla

Αρχαιολάγνος πιουριτανίστας
Μηνύματα
5.250
Reaction score
7.491
Κοιτάξτε να μας χαλάσετε εσείς τα χεϊεντ με τις αιρετικές αντιλήψεις...








Άκου κει παρέα... ραδιόφωνα... δανεικά... πφ...
 


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Ραδιόφωνο, youtube...Highendάδες σου λέει μετά!
Αλλά το έχει βάλει (έτσι γράφει ο τίτλος) σε audiophile έκδοση......:roflmao: :roflmao: :roflmao:

Κοιτάξτε να μας χαλάσετε εσείς τα χεϊεντ με τις αιρετικές αντιλήψεις... Άκου κει παρέα... ραδιόφωνα... δανεικά... πφ...
Έχει απόλυτο δίκιο, παρακαλώ ας το κλειδώσει κάποιος το θέμα η να το μεταφέρει στα κοινωνικά.... :rolleyes:
δεν αντέχω αυτό το μοιρολόι φιλίας και μόνο..... :laugh:
 




vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
O Μαντσιονε ειναι παρελθον πια..........ζητω η Αλεξιουυυυυυυυ.....!!!!!!!:roflmao::roflmao::roflmao:

σαν κατι μοιρολογηστρες μου εχετε καταντησει μερικες..........ice σιχτηρ πια ηρεμηστε.........:headbang::hunter:
 

Μηνύματα
851
Reaction score
748
Να πω και εγω κατι, το συστημα εχει στηθει προχειρα με δανεικα μηχανηματα, κυριως γιατι μας ελειψε η παρεα και οι φασεις που εχουμε κανει σπιτι μου. Το στησιμο του χωρου κρατησε σχεδον 3,5 χρονια για λογους που μπορειτε να καταλαβετε. Δεν ειμαι σε φαση να στησω συστημα ακομα απο πολλες αποψεις. Οποτε ακομη δεν εχει νοημα να λεμε αν παιζω καλα η αν εχω προβληματα. Οταν ολοκληρωθει η διαδικασια με τον τον χωρο και στησω και μηχανακια, θα εχουμε να λεμε. Μεχρι τοτε θα περναμε καλα ακουγοντας και απο ραδιοφωνο .
Δεν μας είπες.... Τη μελέτη του χώρου, ποιος την έκανε αν επιτρέπεται ?
 

VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Δεν μας είπες.... Τη μελέτη του χώρου, ποιος την έκανε αν επιτρέπεται ?
Φανταζομαι οτι δεν υπαρχει προβλημα αν και νομιζω οτι εχει αναφερθει σε προηγουμενο ποστ, την μελετη την εχει κανει ο Βαγγελης Μαρκουλης τον οποιο και ευχαριστω πολυ !!!!
 






gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
βρε συ γράψε δυο λόγια για εμάς τους άσχετους....
αυτό το πράμα με τους γλόμπους τι είναι??????:p
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.067
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top