Ηλεκτρονικό τσιγάρο





Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Δεν προλαβα να ακυρωσω την παραγγελια,και τωρα ειναι στον δρομο για Ελλαδα. Σε διαφορα φορουμ διαβασα οτι εχει προβλημα με την φορτιση απο την usb.

Αυτη ειναι η απαντηση της Gearbest σε οσους εχουν κανει αγορα απο αυτους.

We got some feedbacks about the issue of Cloupor mini and then I asked a French vaper to make a survey in French forum
[GearBest] Cloupor Mini 30W
As in this topic, we gathered the feedbacks and transfered them to Cloupor, finally Cloupor made the announcement of the defects.
Also, if there is any member who get issue of over heat, short circuit or chipset melting after receive Cloupor mini from GearBest, you can contact me or our customer service and send usphotos or a short video to show the issue, we'll make a refund or a resend for you.

Thank you for your supporting!
 



Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Η απαντηση που πηρα σε ερωτηση μου για τον ντορο που εχει γινει με το cloupor mini.

Please don't worry about that,our product all have been tested then can be shipped out.

Tωρα....ησυχασα.....:D:roflmao::laugh:

Παντως κατι μου βρωμαει εμενα σε ολη την ιστορια,γιατι ενω λενε οτι περιπου 50 μοντ εβγαλαν προβλημα,σε διαφορα σαιτ βλεπω ολο τις ιδιες φωτογραφιες οπου ειχαν αναρτηθει στην αρχη.
 

Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.399
Reaction score
74.681
Οι κλασσικές καταστροφολογίες, χωρίς αυτό να σημαίνει πως δεν υπάρχει κατασκευαστικό πρόβλημα.



Όποιος βλέπει το VaporShark με ρωτάει αν δουλεύει... :rolleyes:
...ενώ το βλέπει να δουλεύει! :D





0.5% με πρόβλημα, στο internet = πολύ σοβαρό.
1% με πρόβλημα, στο internet = ελάχιστα δουλεύουν.
3% με πρόβλημα, στο Internet = δε δουλεύει κανένα.
 






Μηνύματα
22.268
Reaction score
15.543
το red devil αδιαφορο υγρο.....
έχεις δίκιο......:o Γιάννη τι λέει τούτος.....8-)
δεν το ειπα μονο εγω .....και ο abcd και ο kogni
οι αλλοι καπνιζουν ακομα και δεν μπορουσαν να εχουν αποψη......

..αν ατμιζαν νομιζω οτι το σκορ θα ηταν 7-1 :roflmao::fuckyou:
 
Last edited:







Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.588
Μηνύματα
2.866.536
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top