Πωλούνται projectors Panasonic PT-AE8000 & 2000 και...

Μηνύματα
157
Reaction score
269
1) Panasonic PT-AE8000 με νέα λαμπα original Panasonic Sto kouti της και με τιν παλιά με 2600 ώρες. 1300ε
2) Panasonic Pt-AE 2000 επίσης με νέα λαμπα original αχρησιμοποιητη. Σύνολικα 4500 ώρες
600ε
3)PANASONIC PT-AX200 kai PT-ΑΧ100. HITACHI PJ100kai PJ200 150 έκαστος
 


Μηνύματα
19
Reaction score
8
Υπάρχουν κάποια στοιχεία λάμπας ή κατάστασης για τους προβολείς της 3ης κατηγορίας;
 

Μηνύματα
157
Reaction score
269
Ο 8000 αγοραστική απο Αγγλία πριν δυο χρόνια
Εχω συμφωνηση τη να γίνει full service apo τον κ Μ.Κ. Αυτήν την εβδομάδα .


Ο 2000 είναι σε άψογη κατάσταση μηδέν ώρες

Οι λοιποί έχουν 1000 ώρες +
6944340651
 

Μηνύματα
1.210
Reaction score
607
Οταν λες 1000+?
1001 η 1999?
Με ενδιαφέρει ενας απο αυτούς
Θελεις να μου πεις τις ωρες που εχουν?
 

Μηνύματα
157
Reaction score
269
O Pana 200 sold
Ο 8000 ......

Εχετε δίκαιο ότι δεν έχω σημειώσει ώρες.
Πρέπει να τους άναψw να δώ συγκεκριμένα.
Συνήθως αντικαταστουσα projector όταν έφτανε στο τέλος η λαμπα.
Ο pana 2000 exei αγοραστεί το 2008 και έχει complete new bulb with housing .

Οι υπόλοιποι ειναι πριν το 2007 οπότε πρέπει να τους φέρω από την αποθήκη. Ευκαιρία να δώ τι άλλο υπάρχει εκεί.
 


Μηνύματα
204
Reaction score
9
Συγνώμη αν χαλάω την αγγελία, αλλά επειδή έψαχνα τον panasonic pt-at6000 και εγώ , τόσο έχει καινούργιος πλέον...
οπότε ισως θα έπρεπε να πουλιέται σε χαμηλότερη τιμη
 

Μηνύματα
19
Reaction score
8
O Pana 200 sold
Ο 8000 ......

Εχετε δίκαιο ότι δεν έχω σημειώσει ώρες.
Πρέπει να τους άναψw να δώ συγκεκριμένα.
Συνήθως αντικαταστουσα projector όταν έφτανε στο τέλος η λαμπα.
Ο pana 2000 exei αγοραστεί το 2008 και έχει complete new bulb with housing .

Οι υπόλοιποι ειναι πριν το 2007 οπότε πρέπει να τους φέρω από την αποθήκη. Ευκαιρία να δώ τι άλλο υπάρχει εκεί.
Έχεις pm
 

Μηνύματα
157
Reaction score
269
Panasonic 8000 επέστρεψε από service 1200 τελική
PANASONIC PT-ΑΧ200 με 1900 ώρες "εξεριτικι" κατάσταση 200.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.854
O Pana 200 sold
PANASONIC PT-ΑΧ200 με 1900 ώρες "εξεριτικι" κατάσταση 200.
Μας μπέρδεψες. Πουλήθηκε ή όχι;

Επίσης:
3)PANASONIC PT-AX200 kai PT-ΑΧ100. HITACHI PJ100kai PJ200 150 έκαστος
Panasonic 8000 επέστρεψε από service 1200 τελική
PANASONIC PT-ΑΧ200 με 1900 ώρες "εξεριτικι" κατάσταση 200.
Απαγορεύεται η αύξηση τιμής. Αν δεν μπει τιμή τουλάχιστον ίση με την αρχική των 150€ η αγγελία θα διαγραφεί.
 
Last edited:

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Απαγορεύεται η αύξηση τιμής. Αν δεν μπει τιμή τουλάχιστον ίση με την αρχική των 150€ η αγγελία θα διαγραφεί.
Μήπως ανέβηκε η τιμή λόγω "εξερετικις" κατάστασης?
 

Μηνύματα
2.693
Reaction score
638
Παντως κατα την αποψη μου και ο κανονας με την αυξηση της τιμης θα πρεπει να επανεξεταστει καποια στιγμη . Παραθετω δυο επιχειρηματα επ' αυτου
Βαζω μια αγγελια για την τηλεοραση μου την περιοδο των εκπτωσεων οταν η τηλτεοραση μου εχει 1000 Ευρω με σκοπο να την πουλησω και να αγορασω μια αλλη που βρισκεται σε εκπτωση .
Τελειωνουν οι εκπτωσεις και οι τιμες αλλαζουν και τηλεορασεις ειναι πλεον ακριβοτερες η δικη μου εχει 1300 Ευρω . Εαν εξακολουθω να πουλαω στα 700 με βαση την τιμη που ειχε στις εκπτωσεις την σκοτωνω ....
Αλλη περιπτωση πουλαει καποιος εναν προβολεα οπως ο Ελιοτ εδω και στην συνεχεια προκειμενου να γινει πιο ελκυστικη η αγγελια του αλλαζει μια λαμπα (γνησια ) και τον στελνει στον Μανωλη για καθαρισμο ειναι φυσιολογικο να κανει μια μικρη αυξηση τιμης .
Θα ηταν ανηθικο να αφησει την ιδια τιμη και οταν ενδιαφερθει καποιος ο πωλητης να του πει οτι η τιμη αλλαξε γιατι τελειωσαν οι εκπτωσεις ή οτι πηγε για service o προβολεας

Υ.Σ εκανε ενα ορθογραφικο λαθος ο ανθρωπος πανω στην βιασυνη του ή επειδη δεν γνωριζει καλα την Ελληνικη γλωσσα εσυ γιατι το αναπαραγεις και δεν το διορθωνεις ωστε να τον βοηθησεις να αντιληφθει το σωστο ?
 

Μηνύματα
157
Reaction score
269
Sorry χρησιμοποιώ converter για ελληνικά όταν γραφω στο server.
Η κεκτημένη ταχύτητα σε συνδυασμό με την παρατεταμένη ελληψη ύπνου τις περασμένες εβδομάδες (world mobile congress Barcelona κτλ>συνετέλεσαν στο δυνητικα φενομενο ατόπημα της αύξησης τιμής που αφορο στον Panasonic 200. Η πρόθεση μου είναι να παραδοθούν τα μηχανηματα με service, μετά από πρόταση ενδιαφερόμενων συμφορμιτων. Αν αυτό δεν επιτρέπετε και παραβαινει τους όρους που διέπουν την λειτουργια του Φόρουμ και ειδικότερα τις Μ.Α μπορώ να επανέλθω στην αρχική τιμή των 150. Τέλος σχετικά με το ´εξερετική ´ εντός εισαγωγικών είναι αποτέλεσμα της μεταφραστικης μηχανής από το διαδίκτυο όταν αποτυχενει μερικώς η μετάφραση.
Ευχαριστώ για την επισήμανση .
 

Μελίδης Μιχάλης

Πρόεδρος ΕΒΒΕ
Μηνύματα
30.223
Reaction score
27.787
Παντως κατα την αποψη μου και ο κανονας με την αυξηση της τιμης θα πρεπει να επανεξεταστει καποια στιγμη . Παραθετω δυο επιχειρηματα επ' αυτου
Βαζω μια αγγελια για την τηλεοραση μου την περιοδο των εκπτωσεων οταν η τηλτεοραση μου εχει 1000 Ευρω με σκοπο να την πουλησω και να αγορασω μια αλλη που βρισκεται σε εκπτωση .
Τελειωνουν οι εκπτωσεις και οι τιμες αλλαζουν και τηλεορασεις ειναι πλεον ακριβοτερες η δικη μου εχει 1300 Ευρω . Εαν εξακολουθω να πουλαω στα 700 με βαση την τιμη που ειχε στις εκπτωσεις την σκοτωνω ....
Αλλη περιπτωση πουλαει καποιος εναν προβολεα οπως ο Ελιοτ εδω και στην συνεχεια προκειμενου να γινει πιο ελκυστικη η αγγελια του αλλαζει μια λαμπα (γνησια ) και τον στελνει στον Μανωλη για καθαρισμο ειναι φυσιολογικο να κανει μια μικρη αυξηση τιμης .
Θα ηταν ανηθικο να αφησει την ιδια τιμη και οταν ενδιαφερθει καποιος ο πωλητης να του πει οτι η τιμη αλλαξε γιατι τελειωσαν οι εκπτωσεις ή οτι πηγε για service o προβολεας

Υ.Σ εκανε ενα ορθογραφικο λαθος ο ανθρωπος πανω στην βιασυνη του ή επειδη δεν γνωριζει καλα την Ελληνικη γλωσσα εσυ γιατι το αναπαραγεις και δεν το διορθωνεις ωστε να τον βοηθησεις να αντιληφθει το σωστο ?
Δεν είναι εδώ ο χώρος που θα έπρεπε να συζητηθεί κάτι τέτοιο, εδώ είναι αγγελία.
Όμως αποφασίσαμε να ισχύει αυτός ο κανόνας διότι οι "καλοθελητές" μια ανέβαζαν και μια κατέβαζαν την τιμή και γινόταν έμμεσο up.
Πάντα υπάρχουν αυτοί που κάνουν κατάχρηση του χώρου, όπως συμβαίνει και τώρα που είπαμε να είμαστε λίγο πιο ελαστικοί με τον κανονισμό των αγγελιών και μερικοί μας έχουν "ξεχειλώσει".
Ίσως να γίνει μια αναθεώρηση γι΄αυτό.
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.309
Reaction score
93.854
Σε κάθε κατηγορία αγγελιών, υπάρχουν ανηρτημένοι οι κανονισμοί. Καλό θα είναι, πριν την υποβολή της αγγελίας να διαβάζονται, προς αποφυγή παρεξηγήσεων.

Διαφορετικά, υπάρχει και η εναλλακτική των σάιτ αγγελιών. :wink:
 

Μηνύματα
157
Reaction score
269
Panasonic 100 δωρηθηκε σε συγγενικο προσωπο.
Ο Pana 200 eπώληθη σε φίλο εκτός φόρουμ.

Panasonic 8000 και 2000 διαθέσιμοςκαι Ηιταchi παραμενουν διαθεσιμοι
 





Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.349
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top