Ηχητικές Αποδράσεις... Χωρίς Ακροάσεις...



VLASSIS-S

Sιγμοειδής Νέμεσις
Μηνύματα
8.074
Reaction score
14.058
Ωραια εκατσε σημερα, ευτυχως ο Κεφαλας εφυγε νωρις και γλυτωσαμε απο την κλαψα του, ο Κοντολετας εκανε ζημιες, αφορμη μια ξανθια που ηρθε και με φιλησε στα καλα καθουμενα, καποιοι χορεψαν, καποιοι ηπιαν λιγο παραπανω, καποιοι εφυγαν αγκαλιασμενοι ο ενας πανω στον αλλο. Αφορμη για ολα αυτα, η αλλαγη καθεστωτος στην Νικαραγουα ....
 








gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
ούστ μου χαλάτε το θέμα.... :p
υπάρχει πολύ υλικό που θα ανέβει σιγά, σιγά....
μόλις γύρισα από μασκέ παιδικό πάρτι και έχω χαμηλώσει στροφές.....:party:
 



Μηνύματα
27.077
Reaction score
25.012
Καλά αυτοί είναι κουφάλογα , λόγω ηλικίας.. Εσύ μικρό παιδί , τι δουλειά είχες μαζί τους?
Ασε που αυτοί λόγω ηλικίας ατμίζουν, ενώ εσύ λόγω ηλικίας ακόμη καπνίζεις!.
 




gkontoletas

trouble in my brain
Μηνύματα
16.841
Reaction score
2.192
Ωραια εκατσε σημερα, ευτυχως ο Κεφαλας εφυγε νωρις και γλυτωσαμε απο την κλαψα του, ο Κοντολετας εκανε ζημιες, αφορμη μια ξανθια που ηρθε και με φιλησε στα καλα καθουμενα, καποιοι χορεψαν, καποιοι ηπιαν λιγο παραπανω, καποιοι εφυγαν αγκαλιασμενοι ο ενας πανω στον αλλο. Αφορμη για ολα αυτα, η αλλαγη καθεστωτος στην Νικαραγουα ....
Και σε κάποιον άρεσε η μικρούλα γκαρσόνα! :whistling:
οι πέτρες του σκανδάλου....από ένα video που τράβηξα και μου το έκοψε ο ΜΗ γιατί παραβίαζα το νόμο περί προσκοπικών δεδομένων.... :vinsent:
στο βάθος η ξανθιά, σε πρώτο πλάνο η γκαρσόνα...
001.jpg
 

Μηνύματα
8.990
Reaction score
12.406
οι πέτρες του σκανδάλου....από ένα video που τράβηξα και μου το έκοψε ο ΜΗ γιατί παραβίαζα το νόμο περί προσκοπικών δεδομένων.... :vinsent:
στο βάθος η ξανθιά, σε πρώτο πλάνο η γκαρσόνα...
View attachment 44131
Ματαρες η γκαρσονα...:p
 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
την επομενη θα ακουσουμε .......


και θα ειναι κομματι για την αξιολογηση ποιοτητας ηχου που προσφερει το εκαστοτε setup :dance:
 


Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top