Songs With "SEX" In The Title



Μηνύματα
1.849
Reaction score
2.322
Human Sexual Response - What Does Sex Mean To Me? από το LP "Fig. 14" (1980)


Οι φανταστικοι Βοστονεζοι Human Sexual Response από το πρωτο τους LP, εβγαλαν ένα ακομα καλυτερο την επομενη χρονια το "In A Roman Mood".
Α, και δεν υποννοω τιποτα ε? Εξ'αλλου οποιος εχει την μυγα μυγιάζεται :lolsign:
Φοβεροι και αυτοι! Εχω παρει τετραδιο και σημειωνω δασκαλε :hi:
 




Μηνύματα
3.152
Reaction score
4.188
Από τα πρώτα τραγούδια που άκουγα στερεοφωνικά στα καινούργια μου Hitachi walkman
Το'χα γράψει από το βινύλιό μου σε κασσέττα μετάλλου ;)
Κάνει καταπληκτικά περάσματα από κανάλι σε κανάλι


Paul Young - Sex

 


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Κάνει καταπληκτικά περάσματα από κανάλι σε κανάλι

Είδες sex και χώθηκες κι ΕΣΥ Κωστακη ετςι? άκου απο κανάλι σε κανάλι....:lolsign::roflmao::lol::D Ου να μου χαθείς :lolsign:
 






cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Joni Mitchell - Sex Kills από το LP "Turbulent Indigo" (1994)


Από τα καλυτερα κομματια της Joni, από την "δευτερη" περιοδο της. Η κιθαρα γ@μ@ει.
Αντε ρε μουσικοανεραστοι ριξτε κανα κομματάκι εδώ, το ξερω είναι "δυσκολο" το νημα αλλα αρεσει σ'ολους, είναι γλυκο, ετσι δεν είναι?
:D:lolsign:
 

Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.580
Joni Mitchell - Sex Kills από το LP "Turbulent Indigo" (1994)


Από τα καλυτερα κομματια της Joni, από την "δευτερη" περιοδο της. Η κιθαρα γ@μ@ει.
Αντε ρε μουσικοανεραστοι ριξτε κανα κομματάκι εδώ, το ξερω είναι "δυσκολο" το νημα αλλα αρεσει σ'ολους, είναι γλυκο, ετσι δεν είναι?
:D:lolsign:
Που θες και Σεξ στην ηλικια σου τρομαρα σου.
Αυτα ειναι πραματα του Σατανα.
Η εκκλησια μας δε τα θελει αυτα τα ρεζιλικια.
Εγω θα ανοιξω ενα νημα με χαμομιλια παντοφλες και πιεσομετρα να δω αν συμμετεχεις..

Υ.Γ. Πλακα πλακα κατι καλες τσοντες που εχω εδω να τις βαλω?
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Tonto's Expanding Headband - Jetsex από το LP "Zero Time" (1971)


Μια μπαντα κι ένα album αιωνες μπροστα από την εποχη τους, με ένα συνθεσάιζερ που εφηυραν οι ιδιοι και το ονομασαν T.O.N.T.O, που σημαινει The Original and New Timbral Orchestra. Κατι παρομοι φυσικα ειχαν κανει και οι Silver Apples λιγα χρονια πριν στην άλλη πλευρα του Ατλαντικου. Ο τιτλος του κοματιου πολύ εύστοχος.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
Που θες και Σεξ στην ηλικια σου τρομαρα σου.
Αυτα ειναι πραματα του Σατανα.
Η εκκλησια μας δε τα θελει αυτα τα ρεζιλικια.
Εγω θα ανοιξω ενα νημα με χαμομιλια παντοφλες και πιεσομετρα να δω αν συμμετεχεις..

Υ.Γ. Πλακα πλακα κατι καλες τσοντες που εχω εδω να τις βαλω?
Τι εχετε παθει ολοι με την ηλικια μου ρε? 27 είμαι ποσες φορες θα το πω? Αν δεν κανω sex τωρα ποτε θα κανω? Ασε που το εχω και με τα κορίτσια, ξερω πως να τα κανω να νοιωσουν ομορφα :rofl: όχι σαν τον άλλο τον Castra, ακου θηριο...:lolsign:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Που θες και Σεξ στην ηλικια σου τρομαρα σου.
Αυτα ειναι πραματα του Σατανα.
Η εκκλησια μας δε τα θελει αυτα τα ρεζιλικια.
Εγω θα ανοιξω ενα νημα με χαμομιλια παντοφλες και πιεσομετρα να δω αν συμμετεχεις..

Υ.Γ. Πλακα πλακα κατι καλες τσοντες που εχω εδω να τις βαλω?
Τι εχετε παθει ολοι με την ηλικια μου ρε? 27 είμαι ποσες φορες θα το πω? Αν δεν κανω sex τωρα ποτε θα κανω? Ασε που το εχω και με τα κορίτσια, ξερω πως να τα κανω να νοιωσουν ομορφα :rofl: όχι σαν τον άλλο τον Castra, ακου θηριο...:lolsign:
:roflmao:
MOTLEY CRUE - SEX (2012)


 



Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.613
Μηνύματα
2.868.094
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top