iPhone 6!


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.635
Reaction score
83.125
Τελικά θα δώσεις πιο πολλά για αξεσουάρ από την τιμή του τηλεφώνου. :)
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.818
Reaction score
40.984
Λίγο που δεν έδινε ημερομηνία παράδοσης το αμαζον παρά που είχε δεσμεύσει τα λεφτά, λίγο που δεν μου άρεσε το χρυσό και το ήθελα μαύρο, το ακύρωσα για να το πάρω μια και καλή μαύρο οπωσδήποτε και ίσως στα 64GB. Οπότε στην αναμονή να το φέρει το αμαζον στην έκδοση που το θέλω...ελπίζω να αντέξω την αναμονή και να μην με παρασύρουν οι κορεάτικες σειρήνες :whistling:
 


melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.818
Reaction score
40.984
το χρυσούλι δεν με χαλάει καθόλου αυτό που με χαλάει είναι ότι όταν είναι χρυσουλί το αλουμίνιο από πίσω τότε το πλαίσιο της οθόνης μπροστά είναι άσπρο, αυτό είναι που δεν μπορώ και θέλω να είναι μαύρο, το λεγόμενο space gray στο αλουμινένιο cover...βλέπεις έχουμε κακομάθει με τις οθόνες και αν δεν έχουν μαύρο masking γύρω-γύρω δεν βλέπονται...
 

xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.635
Reaction score
83.125
Μετά από λίγες εβδομάδες με το χρυσό, δεν το αλλάζω με τίποτα. Ήδη ζαχαρώνω το χρυσό iPad Air 2.
 


Zizik

Chauncey Gardiner * tl;dr *
Super Moderator
Μηνύματα
42.346
Reaction score
74.447
http://www.georgakopoulos.org/work/reviews/iphone-6-plus-review/

Γιατί τώρα θα χειμωνιάσει, θα πάρετε κανένα 6 Plus και θα το έχετε μέσα στο μπουφάν, αλλά όταν έρθει ο Απρίλιος; Πού θα το βάζετε; Στην κωλότσεπη; Στο χέρι; Κι αν είστε γυναίκα και κυκλοφορείτε παντού με τσάντα, κάτι γίνεται -αλλά αν είστε άντρας; Θα αρχίσετε να κουβαλάτε εκείνα τα τσαντάκια που είχανε παλιά κάτι πασόκοι; Θα φοράτε μπανάνα στη μέση; Ή θα πηγαίνετε παντού με σακίδιο σα το Σταύρο Θεοδωράκη για να χωράει μέσα το iPhone 6 Plus;
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.818
Reaction score
40.984
Φαντάζομαι γίνεται αλλα ας το επιβεβαιώσει κάποιος.
Την ωρα της συνομιλίας μπορείς να ανοίξεις μια άλλη εφαρμογή π.χ. για να κρατήσεις μια σημείωση;
 

Μηνύματα
994
Reaction score
80
Φαντάζομαι γίνεται αλλα ας το επιβεβαιώσει κάποιος.
Την ωρα της συνομιλίας μπορείς να ανοίξεις μια άλλη εφαρμογή π.χ. για να κρατήσεις μια σημείωση;
Μια χαρά γινεται
 


Μηνύματα
11.602
Reaction score
1.456
Εγω πάλι,αν πέσεις από τις σκάλες ελπίζω να σωθείς!
Μακάρι να επιβιώσεις,ότι κι αν γίνει δε νομίζω να φταίει το iPhone,με το συμπάθειο κιόλας!
Το κρακ?
 


xfader

Segregation supporter
Administrator
Μηνύματα
35.635
Reaction score
83.125
Εγω πάλι,αν πέσεις από τις σκάλες ελπίζω να σωθείς!
Μακάρι να επιβιώσεις,ότι κι αν γίνει δε νομίζω να φταίει το iPhone,με το συμπάθειο κιόλας!
Το κρακ?
Πάντως με νερό δεν ήσουν όταν το έγραφες αυτό! :whistling:
 


indikos001

Games
Editor
Μηνύματα
4.020
Reaction score
3.970
Μετά από λίγες εβδομάδες με το χρυσό, δεν το αλλάζω με τίποτα..
Σ'εχω κατι καλυτερο....:p


Αυτό που βλέπετε είναι δημιούργημα της εταιρίας Cavair και το όνομα του είναι iPhone Orthodox. Με την τέχνη του κου Andrei Rublev δημιουργού του ‘the Trinity’.


Το κινητό θα κοστίζει 157,000 Ρούβλια ($3128) με 128GB μνήμη.

 




Costas Coyias

Ημίθεος
Administrator
Μηνύματα
25.053
Reaction score
20.466
Τουλάχιστον η Sony είναι διακριτική. Κάνει restart χωρίς καμιά προειδοποίηση απολύτως...
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.325
Μηνύματα
2.858.571
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top