ΖΗΤΕΙΤΑΙ ΕΝΙΣΧΥΤΉΣ SINGLE ENDED

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Ζητείται ολοκληρωμένος single ended ενισχυτής ή τελικός μέχρι 3.300 ευρώ προς ανταλλαγή με προενισχυτή Audio Research Reference 2 MKII. Σε περίπτωση μικρότερης τιμής, διαφορά από μέρους σας μετρητοίς.
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Δημητρη τωρα αρχιζεις και πας στον σωστο δρομο , παντα με δεδομενο τα ηχεια που εχεις.
Το θεμα ειναι οτι στα χρηματα που στοχευεις κοιτα μην πικραθεις!!
Στο λεω αυτο γιατι τα σοβαρα set κοστιζουν πολυ παραπανω ακομα και αν ειναι απο δευτεροτριτο χερι.
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Το όριο γίνεται 5800 για ολοκληρωμένο με την προσθήκη ανταλλαγής του Plinius SA-102.
Για τελικούς πιο κάτω με χρηματική διαφορά.
Ψάχνω κυρίως για λάμπα 845 και 211.
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720



Μακαρι να επιαναν τα χερια σου να υλοποιουσες αυτο . Με τα μισα περιπου χρηματα απο αυτα που εχεις ως ταβανι θα ειχες ενα μηχανακι που σε εμπορικο θα ηταν σε διψηφιο νουμερο χαλαρα!! Mε μια αλλαγη στο πρωτο σταδιο d3a και ιντερστειτζθα τα σπαει!
 
Last edited:

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331



Μακαρι να επιαναν τα χερια :thumbsup: σου να υλοποιουσες αυτο . Με τα μισα περιπου χρηματα απο αυτα που εχεις ως ταβανι θα ειχες ενα μηχανακι που σε εμπορικο θα ηταν σε διψηφιο νουμερο χαλαρα!! Mε μια αλλαγη στο πρωτο σταδιο d3a και ιντερστειτζθα τα σπαει!

Αφού ρε Τάκη πιάνουν τα δικά σου χέρια δεν κάνεις ένα δώρο στο Δημήτρη μας να χαρούμε κι εμείς λίγο οφθαλμόλουτρο ;)

τώρα κάτι θα βρεί ο Δημήτρης να σου τραμπάρει :lolsign::lolsign::lolsign:
 

Μηνύματα
1.908
Reaction score
1.659
Πάντως οι 845 είναι το ταξίδι που δεν έχω ταξιδέψει ακόμα και μιας και διαθέτω το κατάλληλο ηχείο, λέω να το πάω!
Δεν ξέρω αν κάνω καλά γιατί τα ενισχυτικά που έχω τώρα παίζουν εξαιρετικά και ξεκίνησα για μείωσή τους αλλά στραβοπάτησα...
 

Μηνύματα
4.041
Reaction score
1.720
Αφού ρε Τάκη πιάνουν τα δικά σου χέρια δεν κάνεις ένα δώρο στο Δημήτρη μας να χαρούμε κι εμείς λίγο οφθαλμόλουτρο ;)

τώρα κάτι θα βρεί ο Δημήτρης να σου τραμπάρει :lolsign::lolsign::lolsign:
Να εισαι σιγουρος Νικολα οτι αμα ειμασταν προ κρισης εποχη, ξερεις τοτε που εδεναν τα σκυλια με λουκανικα , θα ειχε γινει!
Βεβαια κατι παρομοιο θα γινει στο πολυ κοντινο μελλον μιας και μου εχει γινει προταση να αναλαβω να υλοποιησω κατι παρομοιο , λιγο ποιο ακραιο, για καποιον γνωστο μου. Αυτη την στιγμη ειμαστε σε ερευνα καλων υλικων αλλα και σε συγκριση της τιμης αυτων απο διαφορους προμηθευτες hi-end φυκιων και συναφων ειδων!
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.719
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top