Αναλαμβάνει εταιρια τα πάντα;

Μηνύματα
2.332
Reaction score
183
Καλησπέρα παίδες. Φτιαχνω νέο σπίτι και στο σαλόνι που θα μπούνε προτζεκτορες κτλ θέλω να βάλω γύψο σανίδα στην οροφή με κρυφό φωτισμό, επίσης να κρύβεται η οθόνη προβολής και γενικά να κάνω διαφορά τέτοια. Υπάρχει καμία εταιρια που να αναλαμβάνει όλα τα παραπάνω;
Ευχαριστώ
 

Μηνύματα
7.233
Reaction score
4.613
Αρκετές .οι πιο γνωστές ειναι ήχοδομή , projection sound art αλλα θα μπορούσες να ρωτήσεις και τον κ. Καστρουνη .
Έχεις ετοιμαστεί ψυχολογικά και οικονομικά για αυτά που θέλεις να κανεις ?
 

Μηνύματα
2.332
Reaction score
183
Ψυχολογικά ναι, οικονομικα όχι. Χαχα
Εννοείτε ότι θα μιλήσω πρώτα με τον Μανωλη απλά ήθελα να έχω μια γενική ιδέα.
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Εχω ρωτήσει στην projecting & sounding art για room-in-a-room και μου είπαν πως το αναλαμβάνουν, οπότε γίνεται...
Τα χρηματα βέβαια είναι ένα κόστος σιγουρα, αλλά το γεγονός ότι ειναι λύση με το κλειδι στο χέρι, είναι μεγάλο αβανταζ.
 

loggeo

Projectors
Moderator
Μηνύματα
7.244
Reaction score
8.743
Εχω ρωτήσει στην projecting & sounding art για room-in-a-room και μου είπαν πως το αναλαμβάνουν, οπότε γίνεται...
Τα χρηματα βέβαια είναι ένα κόστος σιγουρα, αλλά το γεγονός ότι ειναι λύση με το κλειδι στο χέρι, είναι μεγάλο αβανταζ.
(Πανάκριβο) όνειρο κάτι τέτοιο! Το βασικό πρόβλημα είναι ότι δεν βρίσκω το απ' έξω κουτί για να φτιάξω το μέσα!:roflmao:
 




Μηνύματα
7.233
Reaction score
4.613
Εμένα πάλι το πρόβλημα εκτός απο τον χώρο που δεν έχω προς το παρών , ειναι τα 20k + που δεν έχω ....
 

Μηνύματα
1.498
Reaction score
2.482
Απο περιέργεια, μιας κ φτιαχνεις καινουργιο σπιτι, γιατι δεν φτιαχνεις ενα χωρο dedicated? Τις μπασοπαγιδες σου, δεν τις σκεφτηκες; :)
 

Μηνύματα
2.332
Reaction score
183
Άμα είχα χώρο για dedicated είναι δυνατόν να μην το έκανα ;
Έχω βρει λύση για μπασοπαγιδες κτλ.
Απλά θα τις βάζω όταν θα βλέπω την ταινία και μετά θα μπενουν στη θέση τους πάλι, σε άλλο χώρο
 


Μηνύματα
2.332
Reaction score
183
ε θα αφιερωνω 2-3 λεπτα πριν και αλλα τοσα μετα την ταινια.
no big deal.
αλλωστε θα γλυτωνω τα 5 επτα που αφιερωνω τωρα πριν και μετα τη ταινι για να κρεμασω τις κουρτινες -βελουδο οι οποιες στο νεο μου σπιτι θα βγαινουν πατοντας ενα κουμπακι:)
 

MAD

Σιαρτάκιας
Μηνύματα
5.251
Reaction score
1.161
ε θα αφιερωνω 2-3 λεπτα πριν και αλλα τοσα μετα την ταινια.
no big deal.
αλλωστε θα γλυτωνω τα 5 επτα που αφιερωνω τωρα πριν και μετα τη ταινι για να κρεμασω τις κουρτινες -βελουδο οι οποιες στο νεο μου σπιτι θα βγαινουν πατοντας ενα κουμπακι:)
Στην αρχή! γιατί μετά από λίγο καιρό, σε βλέπω να βαριέσαι και να ανοίγεις την τηλεόραση! :D:D:D
 

Μηνύματα
2.332
Reaction score
183
Χαχαχα όχι ρε αφού και τώρα πάντα πριν και μετά την ταινία κάθομαι και κρεμαω κουρτίνες.
Άλλωστε το βλέπω σαν ιεροτελεστια το να ετοιμάσω το περιβάλλον για ταινια και μαρεσει.
 




Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.592
Μηνύματα
2.865.193
Members
37.933
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top