mercedes c200 coupe w203 αναβάθμιση ηχείων

Μηνύματα
184
Reaction score
24
καλημέρα είμαι κάτοχος ενός mercedes c200 coupe w203 θα ήθελα να κάνω μια αναβάθμιση στα ηχεία προς το παρόν θα συνδεθούν με την εργοστασιακή πηγή αξίζει να γίνει μια τέτοια κίνηση και ποια ηχεία θα μου προτείνατε σας ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

Car_Audio_Test

Επαγγελματίας
Editor
Μηνύματα
2.284
Reaction score
853
Σίγουρα αξίζει και με το παραπάνω η αλλαγή των εργοστασιακών μεγαφώνων με την προϋπόθεση να είναι αξιόλογα τα νέα σου μεγάφωνα 6,5 ιντσών και να μπορούν "μεθαύριο" να υποστηρίξουν και κάποιον ενισχυτή.
 

Μηνύματα
184
Reaction score
24
ευχαριστώ για την απάντηση υπάρχουν συγκεκριμένα μοντέλα να μου πείτε για να γνωρίζω το κόστος του για να δώ που θα τα αγοράσω καθότι άσχετος με αυτά :)
 

Μηνύματα
297
Reaction score
131
προσοχη γιατι τα εργοστασιακα είναι χαρτινα και εχουν υψηλη ευαισθησια....μην βαλεις διαιρουμενα ακριβα και μετα χρειαζεσαι ενισχυτή...την εχω πατησει ετσι
 

Car_Audio_Test

Επαγγελματίας
Editor
Μηνύματα
2.284
Reaction score
853
προσοχη γιατι τα εργοστασιακα είναι χαρτινα και εχουν υψηλη ευαισθησια....μην βαλεις διαιρουμενα ακριβα και μετα χρειαζεσαι ενισχυτή...την εχω πατησει ετσι
Καταστήματα ηχοσυστημάτων υπάρχουν πολλά.
Γνώστες ηχοσυστημάτων..... δυστυχώς λίγοι.
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Λόγω σεμνότητας ο car-audio-test δεν δηλώνει την ιδιότητα του.
Είναι από τους γνώστες με περγαμηνές και στο εξωτερικό .
Επικοινώνησε μαζί του με πμ (προσωπικό μήνυμα ) να σου δώσει συμβουλές κατασκευαστικές και οικονομικές .
Σαν μια βόλτα σε μαγαζί θα είναι :)
 

Μηνύματα
782
Reaction score
990
Λόγω σεμνότητας ο car-audio-test δεν δηλώνει την ιδιότητα του.
Είναι από τους γνώστες με περγαμηνές και στο εξωτερικό .
Επικοινώνησε μαζί του με πμ (προσωπικό μήνυμα ) να σου δώσει συμβουλές κατασκευαστικές και οικονομικές .
Σαν μια βόλτα σε μαγαζί θα είναι :)
Συμφωνώ απο προσωπικη εμπειρία! Τουλαχιστο εισαι σε καλα χερια
 


Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • spylab
    Shalom

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.607
Μηνύματα
2.867.692
Members
37.937
Νεότερο μέλος
Hdch
Top