Χαριζονται ατμιστικα ειδη










Μηνύματα
35
Reaction score
0
Αν έμεινε κάτι και για εμένα που θέλω να αρχίσω το ηλεκτρονικό τσιγάρο . Ευχαριστώ πολύ
 

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Αν έμεινε κάτι και για εμένα που θέλω να αρχίσω το ηλεκτρονικό τσιγάρο . Ευχαριστώ πολύ
Αν δεν έχει μείνει κάτι και πας για αγορά, ψάξε για καλή μπαταρία με μεταβλητή ισχύ ( variable wattage ) και πάρε απο την αρχή ένα καλό ατμοποιητή ( κατά προτίμηση με pyrex glass ) για να μη κλαις τα λεφτά σου που δεν θα στη "δίνει" το ηλεκτρονικό. Επίσης, δοκίμασε πολλές γεύσεις μέχρι να βρεις αυτή που θα σου ταιριάζει ( π.χ. εγώ είμαι φανατικός του bebeca απο atmoslab ή διαφορετικά tribeca απο halo ). Ίσως με τον καιρό ψαχτείς και με το να φτιάξεις τα δικά σου λαδάκια, αλλά σίγουρα κάποια στιγμή θα ψαχτείς με το να φτιάχνεις μόνος σου τις αντιστάσεις για να μη πληρώνεις κάθε λίγο και λιγάκι για κεφαλοαντιστάσεις. Επομένως, κοίτα λίγο στο youtube για rebuildabe atomizers και αν δεις ότι το έχεις, κινήσου σε αυτή τη κατεύθυνση.
 

Μηνύματα
6.906
Reaction score
5.786
Moνο ο υβριδικος ανταπτορας εμεινε για nemesis/kayfun.

Αν θελει ο φιλος ας ριξει μια ματια εδω......http://www.avsite.gr/forum/threads/Ηλεκτρονικό-τσιγάρο.132767/

Και εχουμε πολλες προτασεις να κανουμε αναλογα το ποσα θελει να ξοδεψει ο συμφορουμιτης.
 





Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
γιατί το "λουκετάρισες"....:cautious: όλο και κάτι άλλο θα βγάλεις πάλι....:p :laugh:
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.612
Μηνύματα
2.867.989
Members
37.940
Νεότερο μέλος
geo kok
Top