ΑΝΟΔΟΣ ΣΤΗΝ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ

Μανώλης Κ.

Calibrator! Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.089
Reaction score
2.065
Κατόπιν εκδήλωσης επανειλημμένου ενδιαφέροντος από μέλη που διαμένουν στην συμπρωτεύουσα για ρύθμιση των συσκευών τους (τηλεοράσεις-προβολείς) , τα οποία δεν έχουν την δυνατότητα να πραγματοποιήσουν τις ρυθμίσεις αυτές στην Αθήνα, την Πέμπτη 03/07 έως την Κυριακή 06/07 θα ανέβω στην Θεσ/νίκη για κάποια προγραμματισμένα ραντεβού.
Αν κάποιοι άλλοι "Βόρειοι" συμφορουμιτες, επιθυμούν ρύθμιση του προβολέα ή της TV ας μου αποστείλουν πμ, τηλέφωνο ή email ([email protected]) στο ώστε να τους συμπεριλαβω στο πρόγραμμα μου.
 



abcd

Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
Super Moderator
Μηνύματα
77.641
Reaction score
94.595
Όχι, τώρα πίνει ένα φλυτζανάκι.

:D
 






stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Τον τελευταίο καιρό το έχει ρίξει στο αλκοόλ....:drinks: :gotcha: :prankster:
Kαμία σχέση,το μόνο που πίνουμε εγώ και ο Μανώλης είναι whey protein και ισοτονικά ποτά..:D
Το ψυγείο μου το γέμισα πάντως,έχουμε δουλειά το καλοκαίρι:whistling::D
 

Μανώλης Κ.

Calibrator! Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.089
Reaction score
2.065
Θα ήθελα με την σειρά μου να ευχαριστήσω όλους τους Θεσσαλονικείς φίλους με τους οποίους περάσαμε όμορφες και καλές οπτικοακουστικές στιγμές.
 

Μανώλης Κ.

Calibrator! Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.089
Reaction score
2.065
...... επειδή έχω καιρό να πάω μια βόλτα στην όμορφη Θεσσαλονίκη έχω προγραμματίσει να είμαι εκεί από την Παρασκευή 13/04 έως την Κυριακή 15/03 για κάποια προγραμματισμένα ραντεβού.(εκτός και εαν χρειαστεί να αλλάξει)
Αν κάποιοι άλλοι "Βόρειοι" συμφορουμιτες, επιθυμούν ρύθμιση του προβολέα ή της TV ας μου αποστείλουν πμ, τηλέφωνο ή email ([email protected]) στο ώστε να τους συμπεριλαβω στο πρόγραμμα μου.
 
Last edited:

Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.882
Reaction score
34.270
Μανωλη, λογικα βαλε με στο προγραμμα, για ηχο...ΜΙλαμε για το ποτε μπορεις..
 


Kotsidis John

Photography
Moderator
Μηνύματα
13.882
Reaction score
34.270
Mανωλη, θα μ εχεις στο νου σου αυτη τη φορα?
Πρεπει μαλλον ν αλλαξουμε κ λαμπα στο προβολι
 




Μηνύματα
4.873
Reaction score
3.963
Θα περασει ο Μου Κου απο Θεσσααλονικη κι ετοιμαζομαστε για υποδοχη. Αρχιζουμε καθαριοτητες προβολια τιβι κλπ.
 



Τελευταια Μηνυματα

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.600
Μηνύματα
2.867.495
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top