Περιοδικό hiendnews.gr - κριτικές συσκευών ήχου

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
....ένα άγχος υπάρχει, ώστε η πληροφόρηση να είναι όσο το δυνατόν αντικειμενική και ο υποψήφιος αγοραστής να γνωρίζει τι να περιμένει από το μηχάνημα!
Και οφείλει να υπάρχει.Κοινό λάθος των αντιπροσώπων της ΄΄ειδικής ενημέρωσης΄΄ είναι ότι στην προσπάθεια να μετριάσουν το ΄΄άγχος΄΄,μειώνουν την πυκνότητα της πληροφόρησης.

Επί τη ευκαιρία έχω να ρωτήσω τα εξής,
Πρώτον,υπήρξε αισθητή διαφοροποίηση στην απόδοση του Northstar με το εικονιζόμενο παρελκόμενο;
Δεύτερον,αυτή εδώ είναι η δοκιμή των Anti-Cables;
http://www.hiendnews.gr/events/paul-speltz-anti-cables-review/
 
Last edited:

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.622
Reaction score
12.187
Επί τη ευκαιρία έχω να ρωτήσω τα εξής,
Πρώτον,υπήρξε αισθητή διαφοροποίηση στην απόδοση του Northstar με το εικονιζόμενο παρελκόμενο;
Δεύτερον,αυτή εδώ είναι η δοκιμή των Anti-Cables;
http://www.hiendnews.gr/events/paul-speltz-anti-cables-review/
Κακά τα ψέματα... το να προσπαθείς να <<μεταφέρεις>> με λέξεις μια αίσθηση δεν είναι εύκολο.

Στη πρώτη ερώτηση δεν έχω απάντηση καθότι δεν υπάρχουν ανάλογα παρελκόμενα στο σύστημα μου. Μόνο στο σύστημα της σελίδας, όπου έγινε και η εξωτερική φωτογράφηση του μετατροπέα, υπάρχουν. Οι εσωτερικές φωτογραφίες είναι δικές μου. (ερώτηση παγίδα εεε!)

Μόνο παρουσίαση των καλωδίων είναι. Τα έχω ακούσει. Έχω άποψη τι κάνουν και τι δεν κάνουν αλλά τη συγκεκριμένη δοκιμή θα τη κάνει άλλος.
 

Μηνύματα
1.328
Reaction score
656
Καλορίζικος και ευχομαι τα καλλίτερα.
Παρεπιπτόντως το άρθρο για το ντακ line magnetic ποιός το έγραψε?
 

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.622
Reaction score
12.187
Καλορίζικος και ευχομαι τα καλλίτερα.
Παρεπιπτόντως το άρθρο για το ντακ line magnetic ποιός το έγραψε?
Σε ευχαριστώ. Ο ιδιοκτήτης της σελίδας Δήμος Δραβόπουλος έγραψε το άρθρο. Πως και ρωτάς?
 

PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.622
Reaction score
12.187
,υπήρξε αισθητή διαφοροποίηση στην απόδοση του Northstar με το εικονιζόμενο παρελκόμενο;
Αν μπεις να δεις το σχετικό άρθρο άλλαξε η πρώτη φωτογραφία πως αποφυγή εσφαλμένων εντυπώσεων!
 

Bhutia

Hidden Guru
Editor
Μηνύματα
16.932
Reaction score
54.806
Στη πρώτη ερώτηση δεν έχω απάντηση καθότι δεν υπάρχουν ανάλογα παρελκόμενα στο σύστημα μου. Μόνο στο σύστημα της σελίδας, όπου έγινε και η εξωτερική φωτογράφηση του μετατροπέα, υπάρχουν. Οι εσωτερικές φωτογραφίες είναι δικές μου. (ερώτηση παγίδα εεε!)
Αν μπεις να δεις το σχετικό άρθρο άλλαξε η πρώτη φωτογραφία πως αποφυγή εσφαλμένων εντυπώσεων!
Είδες λοιπόν που εμμέσως αναγνωρίζεται ότι το ΄΄τυράκι΄΄ βρισκόταν στη φωτογραφία αντί της ερωτήσεως...;)

Μου αρέσει επίσης η ιεράρχηση (σειρά παράθεσης) των επιμέρους παραγόντων κατά την απόδοση στο πινάκιο που ολοκληρώνει έκαστη δοκιμή.
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Πετρο βαλτε και τον αντιπροσωπο στο τελος της παρουσιασης
 


vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.104
Reaction score
2.740
καλη επιτυχια και απο εμενα....

μια παρατηρηση/αιτημα , λιγο μεγαλυτερη ισως και διαφορετικη γραμματοσειρα στα κειμενα...
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
καλη επιτυχια και απο εμενα....

μια παρατηρηση/αιτημα , λιγο μεγαλυτερη ισως και διαφορετικη γραμματοσειρα στα κειμενα...
ΖΟΟΟΟΟΜ:)
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Bασιλη απο τον browser που χρησιμοποιεις, πχ Firefox: προβολη - μεγεθυνση/σμικρυνση

Απο ταβλετ πιο απλο:)
 



PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.622
Reaction score
12.187
καλη επιτυχια και απο εμενα....

μια παρατηρηση/αιτημα , λιγο μεγαλυτερη ισως και διαφορετικη γραμματοσειρα στα κειμενα...
Βασίλη ευχαριστώ. Το έχω ήδη επισημάνει και θα αλλάξει σύντομα.
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Μου μενει παντως η απορια, αν και παλαιοτερα συζητηθηκε: το σάητ εχει και εμπορικο κομματι; απο τη στιγμη που μεσολαβει στην πωληση εγγυημενων (απο αυτο) προϊόντων, μαλλον ναι, ετσι;
 


PeterMeni

DIY - "Επαγγελματίας"
Moderator
Μηνύματα
9.622
Reaction score
12.187
Μου μενει παντως η απορια, αν και παλαιοτερα συζητηθηκε: το σάητ εχει και εμπορικο κομματι; απο τη στιγμη που μεσολαβει στην πωληση εγγυημενων (απο αυτο) προϊόντων, μαλλον ναι, ετσι;
Η σελίδα δίνει τη δυνατότητα και σε εισαγωγείς αλλά και σε ιδιώτες να ανεβάσουν αγγελία με τα μεταχειρισμένα τους.
Κάποια που δίνονται με εγγύηση της σελίδας ανήκουν στον ιδιοκτήτη της σελίδας. Για τα υπόλοιπα εγγυώνται οι ίδιοι οι εισαγωγείς.
 



Staff online

  • xfader
    Segregation supporter
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.401
Members
37.893
Νεότερο μέλος
tassos249
Top