Γινε και εσυ Ραδιοφωνικος Παραγωγος


cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
The Amboy Dukes - Scottish Tea from LP "Journey To The Center Of The Mind" (1968)



Ο νεαρός τοτε Ted Nugent, στο κατ'εμε, απόλυτο peak της καριέρας, κι εννοώ και το συγκεκριμενο album αλλα και αυτο το απίστευτο κοματι.
MAGIC.
 




Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.580
Ωραίος cosmarpan!

Καληνυχτώ παιδάκια!
The Amboy Dukes - Scottish Tea from LP "Journey To The Center Of The Mind" (1968)



Ο νεαρός τοτε Ted Nugent, στο κατ'εμε, απόλυτο peak της καριέρας, κι εννοώ και το συγκεκριμενο album αλλα και αυτο το απίστευτο κοματι.
MAGIC.
Manfred Mann 's Earth Band - The Road To Badylon

Goodnight!
Chris Rea - Smile
just smile..:)


ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ, ΛΟΓΩ ΧΑΜΗΛΗΣ ΑΚΡΟΑΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ.

Αξιοτιμοι ραδιοφωνικοι παραγωγοι.

Οι τελευταιες μετρησεις της [email protected] εδειξαν μια δραματικη πτωση τις ακροματικοτητας του σταθμου. Με απλα λογια, (γιατι δε τα παρνεται και ευκολα), ο σταθμος παει κατα διαολου.
Ασε που μαζευεστε ολοι και κανετε εκπομπες μετα τις 10 το βραδυ, και ολη την αλλη μερα ο σταθμος παιζει λιστες.
Προτεινω.
Η Χριστιανα να ξεκινησει εκπομπες κους κους, (με καλεσμενους στο studio, και τετοια), καθως και να αναλαβει το καλιτεχνικο μερος, (κινηση στις νυχτερινες πιστες, ποιοι καλιτεχνες εμφανιζονται αυτο τον καιρο στην εθνικη οδο Αθηνων - Λαμιας... τετοια θεματα).
Πχ δε μπορει να διεξαγεται αυτο τον καιρο ο διαγωνισμος της EUROVISION,και εμεις μουγκα,..να το παιζουμε ποιοτητα...
Ο Σταθης να αναλαβει εκπομπες μαγειρικης, καθως και το αστυνομικο ρεπορταζ, και ο cosmarpan, να συνεχιζει να παιζει αυτα τα πεθαμενατζιδικα τραγουδια που παιζει, ετσι ωστε, οταν η νοικοκυρα πλενει τα πιατα στη κουζινα, να ακουει και κανενα τραγουδακι απο AMBOY DUKES να φτιαχνεται η καημενη.
Οσο για τον φιλο FORO επειδη ειναι καινουριος στο σταθμο, δε θα του βαλω χερι...ακομα.
Παρακαλω να παρουσιασετε και τις δικες σας προτασεις.

Εκ της διευθυνσεως.
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ, ΛΟΓΩ ΧΑΜΗΛΗΣ ΑΚΡΟΑΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ.

Αξιοτιμοι ραδιοφωνικοι παραγωγοι.

Οι τελευταιες μετρησεις της [email protected] εδειξαν μια δραματικη πτωση τις ακροματικοτητας του σταθμου. Με απλα λογια, (γιατι δε τα παρνεται και ευκολα), ο σταθμος παει κατα διαολου.
Ασε που μαζευεστε ολοι και κανετε εκπομπες μετα τις 10 το βραδυ, και ολη την αλλη μερα ο σταθμος παιζει λιστες.
Προτεινω.
Η Χριστιανα να ξεκινησει εκπομπες κους κους, (με καλεσμενους στο studio, και τετοια), καθως και να αναλαβει το καλιτεχνικο μερος, (κινηση στις νυχτερινες πιστες, ποιοι καλιτεχνες εμφανιζονται αυτο τον καιρο στην εθνικη οδο Αθηνων - Λαμιας... τετοια θεματα).
Πχ δε μπορει να διεξαγεται αυτο τον καιρο ο διαγωνισμος της EUROVISION,και εμεις μουγκα,..να το παιζουμε ποιοτητα...
Ο Σταθης να αναλαβει εκπομπες μαγειρικης, καθως και το αστυνομικο ρεπορταζ, και ο cosmarpan, να συνεχιζει να παιζει αυτα τα πεθαμενατζιδικα τραγουδια που παιζει, ετσι ωστε, οταν η νοικοκυρα πλενει τα πιατα στη κουζινα, να ακουει και κανενα τραγουδακι απο AMBOY DUKES να φτιαχνεται η καημενη.
Οσο για τον φιλο FORO επειδη ειναι καινουριος στο σταθμο, δε θα του βαλω χερι...ακομα.
Παρακαλω να παρουσιασετε και τις δικες σας προτασεις.

Εκ της διευθυνσεως.
Αφεντικο φυρι-φυρι το πας να μεινεις με μοναδικη ακροατρια την ακροατρια Ρεγγινα. :lolsign::D:lol::roflmao: Καλο π-ι-ο-τ-ι-κ-ο ροκ κι ετσι :lol: ΑΟΥΤΣ


ΛΛΛΛΙΙΙΙΙΙΙΙΩΩΩΩΩΝΝΝΝΝΩΩΩΩΩΩ:lol::lolsign:
 

stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Thirsty Moon - Morning Sun (1972)

Boss δεν φτάνει που μας κάνεις και τρέχουμε στα διάφορα Μουσικά νήματα που ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια,
τώρα τελευταία όλο ανακοινώσεις είσαι και απο $$μαρούλι τίποτα για σύνελθε :roflmao:
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
"διάφορα Μουσικά νήματα που ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια"

Κανα για ποδοσφαιρο δεν παιζει? "Ball, Football, corner, penalty, off-side, goal, foul in the title" :roflmao::lolsign::D:lol:ΕΛΕΟΣ
 

cosmarpan

Underground
Μηνύματα
4.085
Reaction score
7.484
"Κρεας, παιδακια, συγκλινο, απακι, αντικρυστο, σουβλα, μπριτζολα, κτλ. in the title" αντε και πλησιαζει και Πασχα λεμε...:D:lolsign::lol::roflmao::biggrin: ΕΛΕΟΣ
 


Μηνύματα
226
Reaction score
712
ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑΤΟΣ, ΛΟΓΩ ΧΑΜΗΛΗΣ ΑΚΡΟΑΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑΣ.

Αξιοτιμοι ραδιοφωνικοι παραγωγοι.

Οι τελευταιες μετρησεις,,,,,
Εκ της διευθυνσεως.
Εμένα δεν μου πέφτει λόγος να εκφέρω γνώμη μιας και ο νεότερος της παρέας και μικρής ηλικίας (!) που έχω.. όπου τοποθετηθώ απ'την διεύθυνση θα εκτελέσω με αυταπάρνηση, αναντήρητα και με αρτιότητα καθήκοντα που θα μου ανατεθούν..
 


stathis

Ultra Home Theater
Μηνύματα
21.631
Reaction score
36.414
Εμένα δεν μου πέφτει λόγος να εκφέρω γνώμη μιας και ο νεότερος της παρέας και μικρής ηλικίας (!) που έχω.. όπου τοποθετηθώ απ'την διεύθυνση θα εκτελέσω με αυταπάρνηση, αναντήρητα και με αρτιότητα καθήκοντα που θα μου ανατεθούν..
Αγαπητέ Λευτέρη μην του λές τέτοια του Boss..
γιατί θα σου πάρει τον αέρα και σένα όπως και εμάς και μετά θα βλέπεις τις πληρωμές εδώ στον ραδιοφωνικό σταθμό μόνο με τηλεσκόπιο όπως και μείς.:D
Κατ 'άλλα εύγε για της τραγουράρες που ανεβάζεις συμφωνώ με τον castra :)
 





Μηνύματα
3.691
Reaction score
6.580
Thirsty Moon - Morning Sun (
Boss δεν φτάνει που μας κάνεις και τρέχουμε στα διάφορα Μουσικά νήματα που ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια,
τώρα τελευταία όλο ανακοινώσεις είσαι και απο $$μαρούλι τίποτα για σύνελθε :roflmao:
"διάφορα Μουσικά νήματα που ξεφυτρώνουν σαν τα μανιτάρια"

Κανα για ποδοσφαιρο δεν παιζει? "Ball, Football, corner, penalty, off-side, goal, foul in the title" :roflmao::lolsign::D:lol:ΕΛΕΟΣ
Πού το θυμήθηκες αυτό βρε θηρίο; :)
Το είχα παντελως ξεχάσει :thumbsup:
Εμένα δεν μου πέφτει λόγος να εκφέρω γνώμη μιας και ο νεότερος της παρέας και μικρής ηλικίας (!) που έχω.. όπου τοποθετηθώ απ'την διεύθυνση θα εκτελέσω με αυταπάρνηση, αναντήρητα και με αρτιότητα καθήκοντα που θα μου ανατεθούν..
Φιλε FORO εσυ δεν εχεις τιποτα να φοβηθεις. Οπως αναφερει και ο Castra εσυ βαζεις ωραια τραγουδια.
Εγω αναφερομαι στα αλλα τα REMALS (Σταθης, Cosmarpan), που δε λενε να βαλουν μυαλο.

Οσο για τα πολλα νηματα φιλε Σταθη και cosmarpan, για σας το κανω βρε κουτα. Για να δουλευει το μυαλο, να στροφαρει και λιγο, γιατι το ALZHEIMER καραδοκει στις τρυφερες παιδικες ηλικιες που ειμαστε εμεις....αν... if you know what i mean.

Kαι εσυ Σταθη αμα θες μαρουλια...στη μαρουλαγορα.
Εδω ειμαστε επιχειρηση.

Ε μα πια.
 
Last edited:



ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.594
Μηνύματα
2.865.255
Members
37.934
Νεότερο μέλος
alkapsal
Top