Ηλεκτρονικό τσιγάρο

Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783
Συμφωνω Κωστα,αλλα αν τον δεις απο κοντα ειναι πολυ ομορφος.Αυτο που προσεξα,ειναι πολυ καλη κατασκευη,και τα σπειρωματ του,οτι καλυτερο εχω δει σε κλωνο,και το τζαμακι του απο γυαλι.
 




Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
υποτροφοδοσια ειναι

κανε μου μια χαρη ρε Γιαννη....επειδη δεν το ξερω το kgd

παρε ενα πιατακι του καφε και βαλε στην βαση του λιγο απο το υγρο σου...κοψε ενα κομματι kgd 4mm και ακουμπισετο 4mm μεσα στο υγρο και δες ποσο χρονο θα κανει να γεμισει

φευγω και τα λεμε..
 
Last edited:









Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
κολλημενες σπειρες ?

μηπως τα λουκια του κλωνου δεν ειναι 1/1 με του γνησιου και δεν μπορει να τα παιξει ολα :p
ξεχασα εσενα ειναι ο V2 σαν του ΜΗ....ακομα δεν εχει βγαλει αναβαθμιση ο svoemesto ..παρα μονο ο κινεζος...:D

:roflmao:

για δοκιμασε εκει που τελειωνει το βαβμακι να το αραιωνεις λιγο...αλλα παντα με την φορα της ινας.:)
 
Last edited:


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
βρε κώλυμα αυτό το παιδί με τις μαϊμούδες.... έχει έναν ατμοποιητή και μας τα έχει κάνει τούμπανο.... :D

άσε έτσι όπως τον είδαμε τον δικό του (εγω, kogni & adcb), μαϊμού της καρα-μαϊμούς είναι, τραγικό φινίρισμα... :roflmao:
 
Last edited:


Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
σχετικα με το βιντεο που εχει βγαλει ο κινεζος ειδα οτι αλλα δειχνουν αλλα προτεινουν και αλλα λενε τα specs !!!!!

και πολυ μαυριλα βλεπω αλλα πεντακαθαρο βαμβακι :D

αντε και με καθαρο συρμα - μπαμπακι !!!!!

δουλευει !!!!:party:

 

Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
βρε κώλυμα αυτό το παιδί με τις μαϊμούδες.... έχει έναν ατμοποιητή και μας τα έχει κάνει τούμπανο.... :D

άσε έτσι όπως τον είδαμε τον δικό του (εγω, kogni & adcb), μαϊμού της καρα-μαϊμούς είναι, τραγικό φινίρισμα... :roflmao:
εγω δεν μπορω να καταλαβω τι ζορι τραβας...!!!!:p
....εδω ατμιζεις με κλωνο σε πειραζει που το λεω !!!!
ψεματα λεω ?

εκτος και αν ζηλευεις :laugh:

διακεδασετο οπως κανω κεγω....:roflmao:
 
Last edited:



Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.128
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top