[Αγορά] Ποιο Media Player;


Μηνύματα
435
Reaction score
280
Επειδή τώρα πήρα 3d τηλεόραση, κάνει κάποιο media player μετατροπή το srt αρχείο υποτίτλων σε 3d μορφή από μόνο του, χωρίς να κάνω τίποτα εγώ στον υπολογιστή, ενώ βλέπω την ταινία;
 

Μηνύματα
74
Reaction score
160
Γεια σας.Ενδιαφερομαι για media player και εγω :p
Δυστυχως η καινουρια μου Panasonic Vierra Tv που πηρα προσφατα εχει θεμα με τους εξωτερικους υποτιτλους.Τους εμφανιζει πολυ μικρους!!!
Γιαυτο θελω τα φωτα σας για media player που οπωσδηποτε να μπορω να μεγαλωσω τους υποτιτλους.Αρχεια avi,mkv,mp4.Το 3D δεν μου χρειαζετε.
Ευχαριστω για τον χρονο σας
 


Μηνύματα
93
Reaction score
2
Καλησπέρα !! Ενδιαφέρομαι για το ΜED800X3D. Η αντιπροσωπεία στην Ελλάδα υπάρχει ακόμα η όχι ? Σας ευχαριστώ !!
 

lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Δεν αντιπροσωπευονται πια στην Ελλαδα απο την twindigital
 

Μηνύματα
93
Reaction score
2
Σ ευχαριστώ lakiss51 . Από εξωτερικό κανένα καλό side για να κάνω την αγορά γνωρίζεις ?
 


lakiss51

"Επαγγελματίας"
Μηνύματα
11.830
Reaction score
2.427
Σ ευχαριστώ lakiss51 . Από εξωτερικό κανένα καλό side για να κάνω την αγορά γνωρίζεις ?
Εγω "χτυπησα" ενα 1000ρι απο το ebay (στη μιση τιμη)
Ωραια κσι απο εγγυηση τι κανουμε αν ποτε?
Στειλε ημεηλ στον πωλητη
 


Μηνύματα
64
Reaction score
9
παιδια εχουμε μια παλιοτερη LCD τηλεοραση, η οποια δεν εχει καλο media player, με αποτελεσμα να μην παιζει ολα τα φορμα βιντεο-ηχου.

θα ηθελα την αποψη σας για τα φθηνα κινεζικα media player που κυκλοφορουν, εαν εχουν την δυνατοτητα να παιζουν ολα τα φορμα (κυριως mkv, avi, Mp4, Xvid......), και επισης εαν υποστηριζουν σωστα τους ελληνικους υποτιτλους....!!!

μιλαω για καποιες συσκευες οπως πχ
http://www.ebay.com/itm/like/1080P-...6795&clkid=6300571727229134135&_qi=RTM2010721
http://www.ebay.com/itm/Full-HD-108...015?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item1c4d2b5def
 

Μηνύματα
3
Reaction score
0
Έχω διαβάσει τα περισσότερα posts του forum και ομολογώ ότι έχω μπερδευτεί λίγο...
Αν εξαιρέσουμε το οικονομικό θέμα, πιο θεωρείτε καλύτερο το MED800X3DWP ή το DUNE HD Base 3D; (απ'ότι μπορώ να καταλάβω, αυτά τα δυο έχουν πάνω κάτω τα ίδια χαρακτηριστικά και θεωρούνται καλύτερα από αρκετούς εδώ μέσα)
 




CAC

Μηνύματα
215
Reaction score
16
Θα ήθελα τη βοήθεια σας! ψάχνω για ένα media player τόσο για ταινίες όσο και για να στριμάρω flac από τον υπολογιστή! Ειμαι ανάμεσα σε
MXIII - G TV Box Android 5.1 Gigabit Ethernet και Mede8er
 

Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783
Καλημερα!
Φιλος ενδιαφερεται για αγορα ενος media player,οπου να υποστηριζει οποσδηποτε και internet radio.
Yπαρχει καποιο σχετικα φθηνο?
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Καλησπέρα σε όλους και καλή χρονιά! Έχω στο πρόγραμμα να αγοράσω ένα media player και είναι ανάμεσα στο cood-e TV και το mede8er 800x3d..... ποιο πιστεύετε ότι είναι καλύτερο? επίσης..... το mede8er είναι κι αυτό streamer ή μπορεί να κατεβάσει και ταινίες τις οποίες μπορώ να δω άλλη ώρα?
 


Μηνύματα
7.362
Reaction score
2.554
Εγω "χτυπησα" ενα 1000ρι απο το ebay (στη μιση τιμη)

Στειλε ημεηλ στον πωλητη
Θα ήθελα να πάρω ένα media player γιατί το αρχαίο μου WD (1ης γενιάς) πρέπει να φύγει πιά.
Δεν έχω ιδιαίτερες απαιτήσεις. Δεν με ενδιαφέρει το 3D, ούτε πολύ το streaming από το Internet ή το οικιακό δίκτυο. Και καλύτερα να μην δέχεται εσωτερικό δίσκο.
Να παίζει όσο γίνεται περισσότερων ειδών αρχεία, και να περνάει τον ήχο στο HDMI και σε digital έξοδο ήχου.
Κάπου είδα μεταχειρισμένο στα 50 ευρώ αυτό. Αξίζει ή να πάω για κανένα καλό στο ebay?
 


Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.324
Members
37.894
Νεότερο μέλος
tassos249
Top