Βοηθεια για μετρησεις χωρου ακροασης

Μηνύματα
606
Reaction score
577
Καλησπερα σε ολους.θα ηθελα την βοηθεια σας οσο αφορα τον χωρο ακροασης μου ( μονο δικαναλο συστημα)για καποιο προγραμμα η συσκευη που θα μπορουσα να κανω καποιες μετρησης,βασικα δεν νομιζω οτι εχω προβλημα αλλα πολυ θα ηθελα να το τσεκαρω .γνωριζω επιγραμματικα το REW αλλα κατα την εγραφη μου εφαγα τα μουτρα μου.Ευχαριστω πολυ.
 

zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Rew, Arta, Holmimpulse.

Το rew είναι το πιο βατό από όλα με πολύ καλή υποστήριξη.
 

Μηνύματα
606
Reaction score
577
Ευχαριστω για την απαντηση.Δηλ. κανω εγραφη και ειμαι ετοιμος ? πρεπει να παρω καποιο μικρόφωνο?
 

zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Ναι πρέπει να κάνεις εγγραφή.

Στα μικροφωνα υπάρχουν πολλές επιλογές. Η ποιο οικονομική και αξιόπιστη λύση ειναι το Umik1.
 

Μηνύματα
1.985
Reaction score
765
η αμεσως καλυτερη λυση απ το umik1, ποια ειναι?

παντα σε usb...
 

J

JORDANELLI

Guest
Οποισδήποτε φίλος χρειάζεται λύσεις και φροντίδα για το χώρο του μπορεί να ζητήσει βοήθεια απο το μελος του forum zakman 35 είναι σπεσιαλίστας!Ηρθε στον χώρο μου και το αποτέλεσμα ηταν εντυπωσιακό.Τον ευχαριστώ δημόσια.
 

Μηνύματα
1.572
Reaction score
645
Ο Χάρης (Zakman35) πέρα από το ότι είναι ένας εξαιρετικός χαρακτήρας και χρυσό παιδί, μπορεί να μεταμορφώσει το αποτέλεσμα που ακούει ο ακροατής προτείνοντας έξυπνες και χαμηλού κόστους παρεμβάσεις στα σημεία που χρειάζονται.

Είναι πολλοί αυτοί που ακολουθώντας τις συμβουλές του είδαν θεαματική βελτίωση στην απόδοση του συστήματος τους... Δε τα γράφω για διαφήμιση αλλά γιατί αξίζει όλοι να γευτούν τα αποτελέσματα μιας επιτυχημένης παρέμβασης στον χώρο ακρόασης τους....
 

Μηνύματα
1.703
Reaction score
982
Καλημερα σε ολους και χρονια πολλα !
Οποιος εχει καποιον να μου προτεινει για διορθωση χωρου παρακαλω να μου στειλει με π.μ τα στοιχεια του ή και στο παρον νημα εφοσον δεν υπαρχει καποιο προβλημα προσωπικων δεδομενων
Σας ευχαριστω!
 

Μηνύματα
606
Reaction score
577
Καλημερα σε ολους και χρονια πολλα !
Οποιος εχει καποιον να μου προτεινει για διορθωση χωρου παρακαλω να μου στειλει με π.μ τα στοιχεια του ή και στο παρον νημα εφοσον δεν υπαρχει καποιο προβλημα προσωπικων δεδομενων
Σας ευχαριστω!
καλή χρονιά.
μα ήδη προαναφερεται .
zakman35!
 



Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • xfader
    Segregation supporter
  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.318
Μηνύματα
2.858.408
Members
37.893
Νεότερο μέλος
tassos249
Top