USB..............

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Καλησπερα στην παρεα,θελω να ρωτησω εαν υπαρχει "μηχανακι" εις το οποιο να "καρφωνω" επανω του ενα USB στικακι που περιεχει μουσικη MP3 και να βγαζει εξοδο RCA οπου να τα συνδεεις κατ'ευθειαν στον προενισχυτη και να παιζει τα ηχογραφημενα μουσικα κομματια.
Δεν με ενδιαφερει να εχω οθονη και να βλεπω τα κομματια,εαν ομως εχει πληκτρο "εμπρος" "πισω" θα ειναι καλοδεχουμενο.
Μιλαω καθαρα για απολυτα οικονομικη προταση..................
Ευχαριστω πολυ για τον χρονο σας.
 

Μηνύματα
13.611
Reaction score
6.568
κατι που δεχεται στικακια ,εχει εξοδο σε rca προφανως και υπαρχει,αλλα χωρις δικη του οθονη ή εστω σημα σε εξωτερικη οθονη ειναι παντελως αχρηστο. Πως θα κανεις πλοηγηση? με το μπρος πισω? και αν εχεις 1000 τραγουδια μεσα?
Μου θυμιζει σαν ιδεα το shuffle της apple.......μαλλον η μεγαλυτερη αποτυχια της .
 

Μηνύματα
3.306
Reaction score
426
Το εμπρος πισω με ενδιαφερει για να προσπερνω καποιο τυχαιο κομματι και οχι για ευρεση συγκεκριμενου κομματιου.........απλα πραγματα θελω,δεν μου αρεσει το μουσικο κομματι που παιζει ?? το προσπερνω και παω στο επομενο.
Η χρηση δεν θα ειναι για σοβαρα ακουσματα αλλα για μια μουσικη υποκρουση σε καποιον δευτερευων χωρο (κηπο,βεραντες κλπ).
 

Μηνύματα
13.611
Reaction score
6.568
αν ηθελες απλα ενα φορητο mp3 player,θα ειχες και μια μικρη οθονη για πλοηγηση,αλλα καταλαβαινω οτι δεν θελεις κατι τετοιο. Αυτο που μπορω να σκεφτω ειναι ενα media player (σαν το wdtv αλλα πιο φτηνο) ή ενα απλο dvdplayer με usb και μια μεταχειρισμενη οθονη.Αυτα δεν θα κοστισουν πανω απο 100 ευρω αλλα δεν θα εχεις τη δυνατοτητα της φορητοτητας.
 
Last edited:

Μηνύματα
12.831
Reaction score
10.048
Απίστευτα οικονομική πρόταση.



Έχει αυτά που ζητάς, μόνο ένα κουτί θέλει.

http://www.ebay.com/itm/MP3-Player-...647?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item35e6a28a77


Άμα το παραπάνω σου φαίνεται πολύ μινιμάλ, έχει και με πρόσοψη, κουμπιά και οθόνη:

http://www.ebay.com/itm/Useful-Remo...43?pt=LH_DefaultDomain_15&hash=item5b0c48f49f

Από ποιότητα ήχου δεν έχω ιδέα.
 


Τελευταια Μηνυματα

Μέλη online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.317
Μηνύματα
2.858.302
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top