Πως γινονται ολα αυτα?............

Μηνύματα
88
Reaction score
10
Παιδια γεια σας ......... θα ηθελα μια βοηθεια για ενα συστημα που θελω να στησω στο 3 χ 3.5 καθιστικο μου. αποσταση ακροασης και θεασης στα 2.90μ. θα ηθελα μια τηλεοραση που να μπορω να την συνδεσω με το laptop το οποιο εχω για ιντερνετ μουσικη ταινιες ...... ηχεια και ενισχυτη με phono ( εχω το Michell Mycro ) και βεβαια να μπορω να συνδεσω laptop και τηλεοραση με τον ενισχυτη. η μουσικη που ακουω πιο πολυ ειναι Downtempo και Rock . τα χρηματα που διαθετω ειναι 800 ευρω. το ξερω οτι ειναι λιγα δυστυχως...........

ευχαριστω εκ των προτερων για τυχον απαντησεις.......
 

AriPetro

Ears of Gold
Μηνύματα
938
Reaction score
1.632
Γειά σου φίλε μου.

Μερικές ερωτήσεις για να το κανουμε πιο συγκεκριμένο.
-Στα 800 ευρώ υπολογίζεις και την τηλεόραση?
-Τι στάδιο προενισχυσης κεφαλης θέλεις να έχει ο ενισχύτης, MM ή MC
-Κοιτάς μόνο καινούρια ή και μεταχειρισμένα.

Σαφώς με τα μεταχειρισμένα (αν ειναι σε καλή κατάσταση) θα πάρεις καλύτερα μηχανήματα.
 

Μηνύματα
88
Reaction score
10
ναι φιλε μου υπολογίζω και την τηλεόραση. η κεφαλη ειναι MM . για μεταχειρισμένα δεν εχω προβλημα αρκει να ειναι σε καλη κατασταση.............
 

Μηνύματα
16.478
Reaction score
30.451
Περιορίζεις όσο γίνεται τις απαιτήσεις σου σε ίντσες και features σε ότι αφορά την τηλεόραση και κινείσαι γύρω στα 300 ευρώ.... π.χ http://www.skroutz.gr/s/4782051/LG-42LB5610.html (καθόλου κακή κατά τη γνώμη μου αν δε σε ενδιαφέρει το 3d και οι λειτουργίες smart tv) , και με το πεντακοσάρικο που μένει ψάχνεις μανιωδώς στις αγγελίες για έναν αξιοπρεπή -τηρουμένων των αναλογιών-δικάναλο ολοκληρωμένο και ένα ζευγάρι ηχεία.
Δύσκολο αλλά όχι ακατόρθωτο .
Καλή επιτυχία στην αναζήτηση!
 

TGD

Μηνύματα
7.192
Reaction score
7.217
Η Stepcom είχε πριν λίγο καιρό προσφορά ένα ωραίο σετάκι της Teac. Δεν το βλέπω στο site της πια, αλλά δεν χάνεις να πάρεις ένα τηλέφωνο.
 

Μηνύματα
88
Reaction score
10
παιδια σας ευχαριστω για τις απαντησεις σας . Χαρυ η τηλεοραση οντως φαινεται πολυ καλη

Η Stepcom είχε πριν λίγο καιρό προσφορά ένα ωραίο σετάκι της Teac
αραγε να εχει και phono αυτο το σετ της Teac?
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.598
Μηνύματα
2.867.355
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top