Το Σύστημα του ΜΗ την σήμερον ημέρα και έπεται συνέχεια...?













Μηνύματα
1.292
Reaction score
38
To Σάββατο είχα την ευκαιρία να βρεθώ στο χώρο του Βασίλη.
Βασίλη ευχαριστώ πολύ για την πρόσκληση και την φιλοξενία σου.

Εκνευριστικά σωστό σύστημα, προσεγμένο μέχρι την τελευταία λεπτομέρεια!
Ιmo τα κυρίαρχα χαρακτηριστικά του ήταν ο μονιτορ / αποκαλυπτικός ήχος, η απουσία χρωματισμών αλλά και η επιδόσεις στις χαμηλές συχνότητες όπου το κατατάσσω μεταξύ των κορυφαίων που έχω ακούσει. Ο έλεγχος σε αυτό το πεδίο, τόσο απο τα μηχανάκια όσο και απο το χώρο είναι αξιομνημόνευτος πραγματικά.
Φυσικά ενστάσεις υπάρχουν, πάντα θα υπάρχουν, για οποιοδήποτε σύστημα,,, άλλα αυτιά και άλλα γούστα.
Δύσκολα όμως θα βρεθεί άνθρωπος να μιλήσει για λάθος ή ακόμα περισσότερο ότι το συγκεκριμένο σύστημα δεν καλύπτει (και μάλιστα σε συντριπτικό βαθμό!) τη φιλοσοφία του κατόχου και το σκοπό του συστήματος.

Βασίλη να είσαι καλά, πάντα γερός σε όλα και να χαίρεσαι το χώρο και τη συστηματάρα σου!
Θα ξαναβρεθούμε σίγουρα, ελπίζω σύντομα και στο φτωχικό μου!

:drinks:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Νίκο και εγώ χάρηκα που τα είπαμε... άσε που έχουμε και άλλες εξελίξεις σε εκκρεμότητα, από χθες στο
σύστημα προστέθηκε και ο "θηριώδης" Audionet Pre G2 και μάλλον σήμερα θα κάτσω να φτιάξω καλώδια...

20150330_112511_1280.jpg


είμαι και εγώ περίεργος πως θα παίξει το σύστημα με αυτόν τον πρό... ίδωμεν...
 
Last edited:

vasilisnt

Golden Boy!
Μηνύματα
2.105
Reaction score
2.740
στα μικρα τα κουτακια εχεις κρυμενα κοκορια? ε ncore ηθελα να πω...

απο που αγορασες τα κουτια? ποιος το συναρμολογησε?

(ποιος καλος ανθρωπος θα μου εξηγησει τι αλλο χρειαζεται να αγορασω μαζι με το ncore module nc400 απο την hypex ???)
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
στα μικρα τα κουτακια εχεις κρυμενα κοκορια?
περίπου...:)

ποιος καλος ανθρωπος θα μου εξηγησει τι αλλο χρειαζεται να αγορασω μαζι με το ncore module nc400 απο την hypex ???
στην κατηγορία diy θα βρεις όλες τις απαντήσεις που ψάχνεις για τα ncore...;)
 


zakman35

Επαγγελματίας
Μηνύματα
1.985
Reaction score
4.008
Μεγιές για τον νέο προ. :drinks:

Τώρα θα πρέπει να πάρεις και τελικούς σε αντίστοιχο μέγεθος για να ταιριάζουν και αισθητικά.



ΥΓ. Το τηλεχειριστήριο του φωτισμού θέλει ίσιωμα. :roflmao:
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Μεγιές για τον νέο προ. :drinks:
Όταν φτιάξω τα υπέρ-καλώδια :p μαζί θα είμαστε για την παρθενική ακρόαση...
επίσης θα έχουμε τον ριβιούερ Παντελή... και τους χαιεντάδες Kogni & Vlassi S....:laugh:
και μετά ανοίγουμε τις πόρτες για όλους...:cool:

Τώρα θα πρέπει να πάρεις και τελικούς σε αντίστοιχο μέγεθος για να ταιριάζουν και αισθητικά.
έχω προ-παραγγείλει κουτιά με διπλάσιο μέγεθος.... και με εσωτερική (κενή) θέση για να δέχεται τσιμεντόπλακα....:p


Το τηλεχειριστήριο του φωτισμού θέλει ίσιωμα. :roflmao:
αίσχος...:geek: η Άννα φταίει...:laugh:
 
Last edited:

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.725
Reaction score
7.505
ε ρε γλεντιααααααα......2 χρονια ειχα για αρχη τον Pre 1 G2 με το EPS το εξωτερικο τροφοδοτικο και 1 χρονο τον Pre G2 της Audionet ..........ανοιξες αλλο κεφαλαιο με νεα σελιδα στην ακροαση σου νεαρουλι.........θυμησου απλα την λεξη---ΑΚΡΙΒΕΙΑ----
 


Staff online

  • Zizik
    Chauncey Gardiner * tl;dr *

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.560
Μηνύματα
2.865.622
Members
37.934
Νεότερο μέλος
corfu11
Top