Ηλεκτρονικό τσιγάρο



Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Άμα λέω πως ξεφύγαμε........ video
Χάρη αυτό (από ότι είδες και στο βίντεο) απευθύνονται σε όσους ατμίζουν με Kayfun Lite + (ορίτζιναλ :rolleyes:).....:laugh: :laugh: :laugh:

μπορεις να εχεις και δικο σου μεγεθος :roflmao::roflmao:
δεν υπάρχει σε έκδοση μινιόν το συγκεκριμένο.....:laugh: :laugh: :laugh:
 
Last edited:



Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Σκέφτομαι για αυτή την μπαταρία στα ~5€ από Ολλανδία μαζί με τα μεταφορικά .
http://eu.nkon.nl/rechargeable/18650-size/samsung-inr18650-25r-presale.html

Εδώ πάει σχεδόν 10 €
http://www.vaporhouse.gr/site/ecwid...ttery-20A-2500mah/p/29296467/category=3670731

Ενδιαφέρεται κανείς να πάρουμε 10 μαζεμένες ?(4,05 X 10 +7,8 μεταφορικά )
( και ενώ ακόμα δεν έχω συνεννοηθεί με τον Βασίλη, θα καλέσω λίγο αργότερα σήμερα )
Αυτές μέχρι ποια αντίσταση αντέχουν? Οταν με το καλό δηλαδή μου έρθει ο subtank mini και επειδή σίγουρα θα θέλω να δοκιμάσω να κατέβω στα 0.5Ω που αντέχει το Vamo V8 που περιμένω, θα αντέξει η μπαταρία ή να τη κρατήσω για το παλιό vamo στα 1.2~1.5Ω και να πάρω καμία άλλη? Αν και κάτι μου λέει ότι μάλλον δεν θα χρειαστεί να κατέβω τόσο χαμηλά, αλλά για να το δοκιμάσω τουλάχιστον...
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Μην φοβάσαι τίποτα ,τις χρησιμοποιούν στα μηχανικά .
Είναι οτι καλύτερο σήμερα .
Όσο χαμηλότερη αντίσταση χρησιμοποιείς τόσο πιό γρήγορα θα αδειάζει και θα θες φόρτιση συντομότερα .:thumbsup:
 

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Ωραία! Άντε να δούμε αν θα έχω τα νέα καλούδια μου μέχρι το Πάσχα... Να κάνω το αρνί...στον ατμό!!
 

Μηνύματα
1
Reaction score
0
Καλησπέρα!!!Παιδια επειδή ειμαι ερασιτέχνης και δεν γνωρίζω πως λειτουργεί ένα Ηλ. Τσιγάρο ήθελα να ρωτήσω πως καταλαβαίνουμε οτι θέλει αλλαγή η αντίσταση...φαίνεται κάπου ή ειναι για παράδειγμα καθε 10 μέρες ;;
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Amanda <[email protected]> 31 Μαρτίου 2015 - 4:57 π.μ.
Απάντηση-Προς: [email protected]
Προς: manoskappa <[email protected]>
Dear Manolis,


Thanks for your inquiry on our website, this is Amanda from YiHiEcigar, nice to serve you.

For the chipset with temp control, we suggest you to considerate the SX350J, which is the newest and advanced chipset in YiHi currently, and it will be available soon. For the SX330-V4S, we are not sure when it woulbe be available.

If any questions, pls feel free to contact us,

Best regards,

Amanda


----- Original Message -----
From:
info
Date:2015-03-29 21:46
Subject:Come fromhttp://www.yihiecigar.com
To:[email protected]

The inquires from : Mr.manolis Kapetanakis

Inquiry subject: temperature control
Message:


When the chip will be ready to use with full temperature control ?
Will the iPV 4 model with the chip inside be available any time soon ?
Will you put on your site the neccessary program for the upgrades ?
Inquiry from: http://www.yihiecigar.com/products_info/Yihiecigar-SX330-V4S-295319.html


Ευτυχως κρατήθηκα και δεν το παράγγειλα .Φυσικά ισχύει και για το 80 της Smoktech εκτός του iPV4
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Καλησπέρα!!!Παιδια επειδή ειμαι ερασιτέχνης και δεν γνωρίζω πως λειτουργεί ένα Ηλ. Τσιγάρο ήθελα να ρωτήσω πως καταλαβαίνουμε οτι θέλει αλλαγή η αντίσταση...φαίνεται κάπου ή ειναι για παράδειγμα καθε 10 μέρες ;;
Εξαρτάται από το πόσο ατμίζεις
30ml δηλ περίπου 10 γεμίσματα είναι ένας καλός μπούσουλας .
Οι έτοιμες όμως μπορεί να αρπάξουν και στο "πρώτο άτμισμα" όποτε αλλάζεις αμέσως .Θα πρέπει να το καταλαβαίνεις και στην γεύση
 

Μηνύματα
6.905
Reaction score
5.783
Amanda <[email protected]> 31 Μαρτίου 2015 - 4:57 π.μ.
Απάντηση-Προς: [email protected]
Προς: manoskappa <[email protected]>
Dear Manolis,


Thanks for your inquiry on our website, this is Amanda from YiHiEcigar, nice to serve you.

For the chipset with temp control, we suggest you to considerate the SX350J, which is the newest and advanced chipset in YiHi currently, and it will be available soon. For the SX330-V4S, we are not sure when it woulbe be available.

If any questions, pls feel free to contact us,

Best regards,

Amanda


----- Original Message -----
From:
info
Date:2015-03-29 21:46
Subject:Come fromhttp://www.yihiecigar.com
To:[email protected]

The inquires from : Mr.manolis Kapetanakis

Inquiry subject: temperature control
Message:


When the chip will be ready to use with full temperature control ?
Will the iPV 4 model with the chip inside be available any time soon ?
Will you put on your site the neccessary program for the upgrades ?
Inquiry from: http://www.yihiecigar.com/products_info/Yihiecigar-SX330-V4S-295319.html


Ευτυχως κρατήθηκα και δεν το παράγγειλα .Φυσικά ισχύει και για το 80 της Smoktech εκτός του iPV4
Oποτε αναμενουμε την αναβαθμηση?
Το προβλημα αν καταλαβα με την θερμοκρασια ειναι στις subohm αντιστασεις η σε ολες?
 


Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
Oποτε αναμενουμε την αναβαθμηση?
Το προβλημα αν καταλαβα με την θερμοκρασια ειναι στις subohm αντιστασεις η σε ολες?
Στις αντιστάσεις με νίκελ μόνο. Θα το δουλεύεις σαν κανονικό μόντ (όπως όλα της αγοράς) στην αρχή..... και όταν βγει η αναβάθμιση.... εδώ θα είμαστε πάλι! :p :laugh:
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Μόνο στο νικελ σύρμα μπορεί να αποδοθεί η μεταβολή της αντίστασης σαν θερμοκρασία .
Ουσιαστικά ανιχνεύει κάποια αντίσταση και εκεί κόβει την παροχή μέχρι να επιστρέψει στα προβλεπόμενα όρια .
Τα άλλα σύρματα δεν παρουσιάζουν καμπύλη που να μπορεί(ακόμα τουλάχιστον) να τυποποιηθεί
 



vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
ρε σεις ......εχετε παρει ΑΕΡΑ στον εγκεφαλο απο το πολυ ατμισμα....το ξερετε??????

Καμια εξαερωση κανετε ?

:roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao::roflmao:
 

vlasis

Φωτογράφος!
Μηνύματα
11.718
Reaction score
7.496
ξεχασα το κυριοτερο.................................................


7 ΜΗΝΕΣ χωρις ουτε τζουρα ΓΑΤΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ...........................................:taunt::taunt::taunt::beach::beach::beach::beach:
 



Staff online

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.312
Μηνύματα
2.858.182
Members
37.893
Νεότερο μέλος
k.dimitriadis
Top