Ηλεκτρονικό τσιγάρο


Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Μια εξαιρετικά καλή κριτική :neo: για το Sigelei mini που ακόμα περιμένω :mad:

 

Ν

Νίκος Σταθόπουλος

Guest
Εγώ λίγο πριν ακούσω το "καλό μήνα", είχα ανοίξει το site για να παραγγείλω υγρά, τη πάτησα για τα καλά λέμε!!
 

Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
Όσο δεν μου έρχονται τα μοντάκια τριγυρνάω σαν την "δαιμονοσμένη" και μου είχε μπει η τρελλή ιδέα να φτιάξω ένα μοντάκι μόνος μου .Σαν τα καλά με τους class D ενισχυτές .
Βρήκα τα πάντα αλλά..........
Τα καλά τσιπάκια είναι δυσεύρετα και δυστυχώς ακριβά .
Για evolv rdna 40 & YiHi SX350 mini ~ 70-80 $
Από κουτιά μόνο τα Hana υπάρχουν σε έτοιμα κιτ ~ 20 -25$ .Αλλιώς Hammond 1590 * σειρά σε 2-3 διαφορετικά μεγέθη .
Και έπειτα σε κουμπιά ,510 connectors ,usb ports υπάρχει ποικιλία μεν αλλά σε τρώει το μεταφορικό .
Όλα μαζί κατι λιγότερο από το να το αγοράσεις καινούργιο από εταιρεία .~15-20% Για φτηνά τσιπάκια σαφώς ακριβότερα :sneaky:
Δεν............................:(

Υγ Περιμένοντας Sigelei & iPV έχω καπνίσει:redface: μια σοδειά Marlboro :smoke:
 

Μηνύματα
1.972
Reaction score
3.331
Όσο δεν μου έρχονται τα μοντάκια τριγυρνάω σαν την "δαιμονοσμένη" και μου είχε μπει η τρελλή ιδέα να φτιάξω ένα μοντάκι μόνος μου .Σαν τα καλά με τους class D ενισχυτές .
Βρήκα τα πάντα αλλά..........
Τα καλά τσιπάκια είναι δυσεύρετα και δυστυχώς ακριβά .
Για evolv rdna 40 & YiHi SX350 mini ~ 70-80 $
Από κουτιά μόνο τα Hana υπάρχουν σε έτοιμα κιτ ~ 20 -25$ .Αλλιώς Hammond 1590 * σειρά σε 2-3 διαφορετικά μεγέθη .
Και έπειτα σε κουμπιά ,510 connectors ,usb ports υπάρχει ποικιλία μεν αλλά σε τρώει το μεταφορικό .
Όλα μαζί κατι λιγότερο από το να το αγοράσεις καινούργιο από εταιρεία .~15-20% Για φτηνά τσιπάκια σαφώς ακριβότερα :sneaky:
Δεν............................:(

Υγ Περιμένοντας Sigelei & iPV έχω καπνίσει:redface: μια σοδειά Marlboro :smoke:
Να σου στείλω το istick Μάνο ?
σε μια μέρα θα είναι εκεί !
 

Μηνύματα
9.110
Reaction score
8.905
θέλει τα παιχνιδάκια του... και όχι να παίξει με τα δικά σου... που είναι και μαϊμουδιάρικα...:prankster: :gotcha:
 







Μηνύματα
22.267
Reaction score
15.542
20150404_161726.jpg

ειπαμε να παιξουμε με την εμφανιση λιγο και με κοστος σχεδον μια ολοκληρη βολτα + στην ρυθμιση αερα

ατμισαμε μαζι με τον neo και εχουμε την ιδια αποψη..:p
 
Last edited:


Manos58

εγχειρισμένη
Μηνύματα
17.160
Reaction score
12.839
View attachment 46645

ειπαμε να παιξουμε με την εμφανιση λιγο και με κοστος σχεδον μια ολοκληρη βολτα + στην ρυθμιση αερα

ατμισαμε μαζι με τον neo και εχουμε την ιδια αποψη..:p
Καλά λένε οτι τα Χασκυ είναι κουτά
 







Staff online

  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος
  • rose.athens
    Not in the mood Mod

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.310
Μηνύματα
2.858.087
Members
37.892
Νεότερο μέλος
Nardo
Top