Yamaha Xmax 250, X-city 250, Honda SH 300i.....

Μηνύματα
1.299
Reaction score
313
Πρόπερσι, έβαλα στο (δίχρονο!) παπί λάστιχα που μου κόστισαν...50 ευρώ - μαζί με τις σαμπρέλες και τα περαστικά! Ήταν μια χαρά! ;)
Και δεν το πήγαινα σαν...παπί, αλλά σαν...δίχρονο! :p
 

Μηνύματα
3.300
Reaction score
1.935
Το παρέλαβα εχτές το απόγευμα.....τέλος καλό, όλα καλά!

Έριξα και μια κλεφτή ματιά στο 600άρι (πρώην) μου φεύγοντας από το κατάστημα και αυτό ήταν....:hi:

Από μηχανόβιος έγινα σκουτεράκιας.......Για να δούμε!

Πάντως ξεκινώντας από τα φανάρια και μόλις γέμιζε λίγο η 1η....έκλεινα γκάζι και πάταγα συμπλέκτη για να κατεβάσω ταχύτητα :D:D! Αφού δεν μου κόλησε κανένας απο πίσω τυχερός είμαι!
 


Μηνύματα
2
Reaction score
1
Το παρέλαβα εχτές το απόγευμα.....τέλος καλό, όλα καλά!

Έριξα και μια κλεφτή ματιά στο 600άρι (πρώην) μου φεύγοντας από το κατάστημα και αυτό ήταν....:hi:

Από μηχανόβιος έγινα σκουτεράκιας.......Για να δούμε!

Πάντως ξεκινώντας από τα φανάρια και μόλις γέμιζε λίγο η 1η....έκλεινα γκάζι και πάταγα συμπλέκτη για να κατεβάσω ταχύτητα :D:D! Αφού δεν μου κόλησε κανένας απο πίσω τυχερός είμαι!
Καλημέρα φίλε μου. Θέλω να πάρω κι εγώ ένα μεταχειρισμένο scouter και φέρνω περισσότερο στο GTS 250 της Sym. Το συγκεκριμένο το είχε ένας γνωστός μεγάλος σε ηλικία και όλα του τα service τα έκανε στην ιδια αντιπροσωπεία με εμένα. Μου το συστήνεις το μηχανάκι ή να πάω σε xmax?
 


Μηνύματα
2
Reaction score
1
Παρτε Ιαπωνα βρε παιδια!

View attachment 47065

Δεν σπαει δεν χαλαει!
Γιάννη το γνωρίζω πολύ καλά για τα Honda. 19 μηχανές και μηχανάκια έχω πάρει μέχρι τώρα τα 14 ήταν Honda. Το θέμα μου είναι 1ον καθαρά οικονομικό και 2ον λόγω κιλών που έχω θέλω κι ενα ελαφρώς άνετο μηχανάκι το οποίο θα κάνω και αποστάσεις μέχρι 60-70 χλμ. Ευχαριστώ πολύ πάντως.
 


Staff online

  • spylab
    Shalom
  • n_olympios
    Μαντιναδόρος!
  • abcd
    Πρώην Διοικητής ο τροπαιοφόρος

ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.597
Μηνύματα
2.867.283
Members
37.936
Νεότερο μέλος
albie
Top