FOCUS HOME THEATRE (το δικό μου home cinema)

Dimifoot

General Catsicofoot Patton
Editor
Μηνύματα
27.247
Reaction score
78.937
άλλος από mac βλέπει τις εικόνες;

έκανα ένα reply σε post με εικόνα και είδα ότι έχουν λινκ στο www.zeroraid.com/χχχ/χχχ , ούτε στο σκέτο zeroraid μπορώ να μπω κατευθείαν από τον browser.
Από τα γραπτά σου καταλαβαίνω ότι το κατέχεις το άθλημα, μήπως μπορείς να υποψιαστείς τι φταίει και δεν κατεβαίνουν οι εικόνες στα ποστς σου σε μένα;
Βλεπω τις εικονες κανονικα απο macbook pro ελπιζω να βοηθαω....
 

Μηνύματα
123
Reaction score
227
και εγώ mac έχω (i hate windows) , ναι οι εικόνες στεγάζονται στο domain μου.... zeroraid.com

@ melina , κανε ένα restart το router σου (ωστε να αλλαξεις IP) , έχω την εντύπωση ότι θα φτιάξει! :)
 

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.823
Reaction score
40.989
και εγώ mac έχω (i hate windows) , ναι οι εικόνες στεγάζονται στο domain μου.... zeroraid.com

@ melina , κανε ένα restart το router σου (ωστε να αλλαξεις IP) , έχω την εντύπωση ότι θα φτιάξει! :)
thanks παιδιά!
έχω static IP...

ΥΓ του έκανα και ένα restart, τίποτα :oops:
 
Last edited:

melina

Cargo 200
Μηνύματα
22.823
Reaction score
40.989
Μπήκα από το tapatalk και τις είδα τελικά. Ομορφιές, μπράβο!
 

rose.athens

Not in the mood Mod
Super Moderator
Μηνύματα
46.158
Reaction score
93.280
Διόρθωσε ρε πουλάκι μου αυτό το humanity sensor γιατί μου πέταξες τα μάτια έξω!!!:p
Το διόρθωσα.

Μην τους λυπάσαι τους χομσινεματζήδες...βάρα τους στο κεφάλι...όχι να τα σκάνε χοντρά μόνο στους γιαπωνέζους για προβόλια...!:p
Και εμείς σ' αγαπάμε βρε...:p
 

spylab

Shalom
Moderator
Μηνύματα
12.350
Reaction score
30.725
humanity sensor , τελειο ! Προσαρμοζει τις συνθηκες για τον ανθρωπο και οχι για τα αψυχα μηχανηματα !!
 


ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ

Threads
171.326
Μηνύματα
2.858.625
Members
37.895
Νεότερο μέλος
Mark Zappa
Top